راجر سنگ: منتقدان انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای رفت و آمد سابق مشاور را از زندان


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پیشرو دموکرات ها را محکوم کرده اند ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفت و آمد به حکم زندان خود را مشاور سابق و دوست راجر سنگ.

ریاست جمهوری مدعی جو بایدن سخنگوی متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت و “تخمگذار زباله” برای ما ارزش است.

حرکت – مقدار کمی سنگ از زندان اما نه عفو – درست پس از یک دادگاه را تکذیب کرد سنگ را درخواست برای به تاخیر انداختن تاریخ شروع از 40 ماه حبس.

او به جرم دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری.

سنگ ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار مجرم به اتهام مربوط به وزارت دادگستری کاوشگر که ادعا روسیه در تلاش برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016.

67 سال بوده است با توجه به گزارش به یک زندان فدرال در فیتزجرالد, گرجستان روز سه شنبه.

کاخ سفید گفت: سنگ قربانی تلاش مخالفان برای تضعیف انتخابات ریاست جمهوری.

رئیس جمهور متهم شده است توسط منتقدان سیاسی تضعیف سیستم عدالت توسط نخوری پرونده های جنایی در برابر سنگ و دیگر دستیاران سابق.

  • Facebook ممنوعیت “راجر سنگ دروغ شبکه’
  • ‘منزجر’ قاضی زندان تهمت متحد

آقای ترامپ نیز علنا شکایت در مورد تعقیب از زمانی انتخابات ریاست جمهوری پل Manafort و سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

چه واکنش بوده است ؟

آقای بایدن سخنگوی لایحه روسیه گفت که آقای تهمت نمی تواند مایه شرمساری و تنها می تواند متوقف شود در پای صندوقهای رای.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر مورد آزار قرار گرفته, قدرت خود را, انتشار این تخفیف در شب جمعه امید به دوباره جلوگیری از نظارت به عنوان او می گذارد زباله به هنجارها و ارزش هایی است که کشور ما را به یک چراغ درخشان به بقیه جهان است,” او گفت:.

مجلس نمایندگان هوش رئیس کمیته آدام شیف محکوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بدانند.

“با این تخفیف گفت:” بالا دموکرات مجلس “مغلوب ساختن پیشی جستن روشن می سازد که وجود دارد دو سیستم دادگستری در امریکا: یکی برای خود و جنایی و یکی برای هر کس دیگری.”

دموکرات سناتور الیزابت وارن گفت: آن را نشان داد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود فاسد ترین رئیس جمهور در تاریخ است.

اما رئیس جمهور وکیل شخصی رودی جولیانی از این خبر استقبال کرد و گفت راجر سنگ حکم شدیدی شد.

Mr سنگ خود به خبرنگاران گفت که تحت شرایط تخفیف او در حال حاضر می تواند درخواست تجدید نظر در برابر حکم او و اعتماد به نفس است که او می تواند در معرض “یک مقدار زیادی از فساد” در دادگاه خود را.

چه رئیس جمهور می گویند ؟

کاخ سفید در بیانیه ای گفت: “راجر سنگ یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری است.”

آن گفت که وزارت دادگستری دادستان ویژه مشاور رابرت مولر تنها متهم سنگ از سرخوردگی پس از عدم اثبات “فانتزی” است که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال تبانی با کرملین.

کاخ سفید همچنین پیشنهاد کرد که اف بی آی بود و با نوک انگشتانش کردن سی ان ان در مورد خود را قبل از سحر حمله در سنگ خانه اشاره کرد که خدمه دوربین برای کابل شبکه بود که در صحنه برای ضبط کردند.

“راجر سنگ در حال حاضر به شدت رنج می برد ،” بیانیه ای گفت:. “او بسیار ناعادلانه عنوان شد بسیاری از دیگران در این مورد. راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!”

آقای ترامپ شده بود اشاره در مورد یک مهلت برای سنگ برای سال, از جمله در پنج شنبه شب در مصاحبه با رادیو فردا میزبان.

کمک به یک دوست وفادار منتقدان سر در گم می شود

آن را سخت به می گویند که رئیس جمهور تصمیم به اعطای عفو به مدت دوست و مشاور سیاسی است تعجب آور نیست اما هنوز هم نامطلوب. حتی اگر رئیس جمهور است به نام مشاور ویژه تحقیق که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ شم و حزبی شکار ساحره سنگ بموقع محکوم به جرائم جدی.

در ضمن سنگ فعال لابی گری برای یک تخفیف به تازگی گفت که او می تواند “به راحتی” تبدیل شده است از رئیس جمهور برای جلوگیری از محاکمه بود نا زیبا در بهترین حالت.

Mr تهمت نیست اول رئیس جمهور به موضوع بحث برانگیز عفو یا commutations برای دوستان و همکاران ، بسیاری از پیشینیان خود, اما, منتظر, تا آخرین روز خود را در انتخابات ریاست جمهوری را از جمله اقدامات به عنوان آنها می دانستند سیاسی firestorms آنها تولید خواهد بود.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر به نظر می رسد برای لذت بردن از جنجال. مانند بسیاری از وقت خود را در اتاق کار خود را از اقدامات در حال انجام با یک چشم به سمت یک پایه است که دیدگاه های تحریک مخالفان سیاسی به عنوان پایان دادن به خود است.

در حالی که این اقدام خواهد بود به شدت مورد انتقاد قرار گرفت در این نقطه در مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست, منتقدان و متحدان خود را به نظر می رسد تقریبا در سنگ. دادن سنگ مهلت برنده شدن نیست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هر گونه پشتیبانی جدید اما این نقطه نیست. او با کمک یک دوست وفادار منتقدان سر در گم می شود.

چه شد سنگ به اعدام محکوم شده است ؟

رئیس جمهور تخفیف نمی کند از درجه اعتبار ساقط محکومیت کیفری به عنوان یک عفو می کند.

سنگ داشت به جرم دروغ گفتن به خانه کمیته اطلاعات خود را در مورد تلاش برای تماس با ویکی لیکس در این سایت منتشر شد که آسیب رساندن به ایمیل مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 دموکراتیک انتخابات رقیب هیلاری کلینتون ،

آژانس اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیده اند که پیام های به سرقت رفته توسط هکرها.

سنگ به حال اذعان کرد در طول مبارزات انتخاباتی 2016 که او در تماس با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ.

او همچنین رندانه که او می دانست که این سایت را فاش بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از کمیته ملی حزب دموکرات سرور.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سنگ را از جمله سقوط کوتاه از اولیه هفت-به-سه-سال توصیه از دادستان.

در قابل توجه حرکت دادستان کل آمریکا ویلیام بار خواهد بود که صدور حکم راهنما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر و به جای آن توصیه می شود بیشتر ملایم مجازات است.

که مداخله منجر به کل سنگ تعقیب تیم استعفا از این مورد است.

که راجر سنگ ؟

سنگ کار کرده با جمهوری خواهان از 1970s و تو از ریچارد نیکسون در پشت او.

  • راجر سنگ: مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و روسیه پروب متهم

در 1990s سنگ مشغول به کار به عنوان یک لابی گر برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, کازینو, کسب و کار, و بعد از آن با کمک آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ناموفق کاخ سفید اجرا در سال 2000.

با توجه به Netflix مستند من راجر سنگ استراتژیست گزارش تشویق آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرا برای ریاست جمهوری دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de