راجر سنگ: مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد سابق مشاور را از جمله

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل حکم زندان خود را مشاور سابق راجر سنگ

این خبر درست پس از Washington DC دادگاه تجدید نظر را رد کرده سنگ را درخواست برای به تاخیر انداختن شروع تاریخ خود وادار سازد مدت 40 ماه.

او به جرم دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری.

سنگ ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار مجرم به اتهام مربوط به وزارت دادگستری کاوشگر که ادعا روسیه در تلاش برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016.

چه رئیس جمهور می گویند ؟

کاخ سفید در بیانیه ای گفت: “راجر سنگ یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری است.”

آن گفت که وزارت دادگستری دادستان ویژه مشاور رابرت مولر تنها متهم سنگ از سرخوردگی پس از عدم اثبات “فانتزی” است که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال تبانی با کرملین.

“این است که چرا خارج از کنترل مولر دادستان از جان گذشته برای ترشح سرفصل برای جبران شکست خورده تحقیق تنظیم مناظر خود را در Mr سنگ” گفت: این بیانیه است.

کاخ سفید همچنین پیشنهاد کرد که اف بی آی بود و با نوک انگشتانش کردن سی ان ان در مورد خود را قبل از سحر حمله در سنگ خانه اشاره کرد که خدمه دوربین برای کابل شبکه بود که در صحنه برای ضبط کردند.

“راجر سنگ در حال حاضر به شدت رنج می برد ،” بیانیه ای گفت:. “او بسیار ناعادلانه عنوان شد بسیاری از دیگران در این مورد. راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!”

آن را سخت به می گویند که رئیس جمهور تصمیم به اعطای عفو به مدت دوست و مشاور سیاسی است تعجب آور نیست اما هنوز هم نامطلوب. حتی اگر رئیس جمهور است به نام مشاور ویژه تحقیق که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ شم و حزبی شکار ساحره سنگ بموقع محکوم به جرائم جدی.

در ضمن سنگ فعال لابی گری برای یک تخفیف به تازگی گفت که او می تواند “به راحتی” تبدیل شده است از رئیس جمهور برای جلوگیری از محاکمه بود نا زیبا در بهترین حالت.

Mr تهمت نیست اول رئیس جمهور به موضوع بحث برانگیز عفو یا commutations برای دوستان و همکاران ، بسیاری از پیشینیان خود, اما, منتظر, تا آخرین روز خود را در انتخابات ریاست جمهوری را از جمله اقدامات به عنوان آنها می دانستند سیاسی firestorms آنها تولید خواهد بود.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر به نظر می رسد برای لذت بردن از جنجال. مانند بسیاری از وقت خود را در اتاق کار خود را از اقدامات در حال انجام با یک چشم به سمت یک پایه است که دیدگاه های تحریک مخالفان سیاسی به عنوان پایان دادن به خود است.

در حالی که این اقدام خواهد بود به شدت مورد انتقاد قرار گرفت در این نقطه در مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست, منتقدان و متحدان خود را به نظر می رسد تقریبا در سنگ. دادن سنگ مهلت برنده شدن نیست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هر گونه پشتیبانی جدید اما این نقطه نیست. او با کمک یک دوست وفادار منتقدان سر در گم می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de