رومانی رئیس جمهور با هدف گسترش دولت هشدار برای مبارزه با کروناویروس

فایل عکس: رییس جمهور رومانی ریيس حرکات به عنوان او می رسد برای دومین روز اتحادیه اروپا سران برگزار شد به بحث در مورد اتحادیه اروپا را در دراز مدت بودجه برای 2021-2027 در بروکسل, بلژیک, فوریه 21 سال 2020 است. رویترز/راینهارد Krause

بخارست (ایسنا) – رومانی وضعیت هشدار در محل پس از مه 15 به مبارزه با کروناویروس جدید باید توسعه یافته توسط یکی دیگر از 30 روز تا اواسط جولای ریيس جمهور گفت: در روز سه شنبه.

به گام با دستور اکید مستند در اوایل مارس برای مهار شیوع و جایگزین وضعیت اضطراری با یک نرمتر دولت هشدار حالت ماه گذشته. “ما تعدادی از عفونت های جدید را نه به طور قابل توجهی کاهش یافته است بنابراین ما نیاز به این حالت توسعه یافته برای مبارزه با ویروس (بیشتر),” او گفت:.

فرمت باید توسط مجلس به تصویب رسید که در آن میانه دولت فاقد اکثریت. از چپ سوسیال دموکرات که رهبری مخالفان را تهدید به مسدود کردن فرمت متهم کابینه تلاش برای بازسازی زندگی روزمره از طریق “جریمه و محدودیت.”

رمانی است که تا کنون ثبت شده 20,749 موارد COVID-19 عفونت از آنها 14,910 بهبود و 1,345 درگذشت. طی 24 ساعت آن را ثبت و 145 مورد جدید.

در حالت هشدار ممنوعیت سفر بدون اجازه رسمی برداشته شد, کلیسا, خدمات اجازه داده شد به رزومه کاری در خارج از منزل و رستوران با صندلی در فضای باز بازگشایی شد.

گام گفت: محدودیت بیشتر خواهد بود برداشته در 15 ژوئن با مراکز خرید کودکستان بعد از مدرسه با امکانات و استخرهای شنا بازگشایی پس از سه ماه از بسته شدن. اما رستوران سرپوشیده صندلی باقی خواهد ماند بسته شده است.

گزارش رادو اسکله; ویرایش توسط هاینریش خوانده شده را علامت

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>