یک پسر به تماشای یک فیلم پیش بینی شده روی صفحه نمایش غول پیکر در کم درآمد در محله پتر میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در کاراکاس, ونزوئلا, ژوئن 1 سال 2020 است. تصویر گرفته شده در ژوئن 1 سال 2020 است. رویترز/منور Quintero

کاراکاس (ایسنا) – وسیع طبقه کارگر منطقه از پتر در سمت شرق ونزوئلا کاراکاس پایتخت ساخته شده است که عناوین اخیرا برای, وحشیانه, باند جنگ که خروشان به روز با وجود سراسر کشور قرنطینه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما در شب دوشنبه ساکنان خارش برای فعالیت پس از بیش از دو ماه از مستند صندلی قرار داده شده بر روی پشت بام خود و یا نشسته بر روی نازک بتنی راه پله های پیچ در پیچ از طریق آلاینده “barrio” برای لذت بردن از نمایش عمومی فیلم انیمیشن علاءالدین قرار داده و در یک محلی-غیر انتفاعی.

“تنها چیزی که از دست رفته است پاپ کورن” گفت: Estefani Armanzor, 27 گفت: از پشت بام در حالی که او سه ساله پسر هارون برای تماشای این فیلم پیش بینی شده در یک صفحه سفید چسبیده به barrio مقیم سقف. “ما در قرنطینه و بچه ها خیلی خسته شدم.”

نمایش بخشی از یک سری از فیلم نمایش قرار داده و در تخلیه منطقه یک سازمان غیر انتفاعی است که به ترویج همزیستی مسالمت آمیز در تپه محله از کوچک قرمز بلوک خانه های با سقف مسطح شناخته شده برای باند خشونت و وحشیگری پلیس.

پروژه های مشابه که به دنبال کاهش فیزیکی انزوا در میان همه گیر شده اند در محله های فقیر نشین ریو دو ژانیرو در برزیل.

تخلیه منطقه نیز سازمان یافته خواندن کودکان جلسات و ارکستر گروه گفت: Jover پراتو 42 سال فعال و یکی از سازمان بنیانگذاران.

این فعالیت ها نشان می دهد سمت های مختلف از یک محله است که در اوایل ممکن است ساخته شده سرفصل های ملی برای چند روز مستقیم از تیراندازی بین باندهای رقیب در نتیجه استقرار به شدت مسلح به نیروهای امنیتی در بخش های محله.

اما در روز دوشنبه آرام بود و بازگشت به تپه با ده ها تن از کودکان پرواز بادبادک خود را از پشت بام مباهات نمایش خیره کننده از دره کاراکاس و خانواده ها با بهره گیری از ذرت بو داده و سرخ شده, ذرت, کیک, شناخته شده به عنوان arepas – یک جزء اصلی از ونزوئلا رژیم غذایی – در حالی که تماشای فیلم.

“این فوق العاده است برای شنیدن با همه همسایگان ما” Armanzor گفت. “این امر می تواند بزرگ اگر آنها این کار را دوباره.”

گزارش ویویان Sequera و افرین Otero; نوشتن توسط برایان Ellsworth لوک کوهن و Alistair بل

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de