روسیه و چین در مورد ساخت در سازمان ملل برای حفاظت از ایران از تحریم های ایالات متحده تهدید

نیویورک (رویترز) – روسیه و چین باید شروع به ساخت این پرونده در سازمان ملل متحد در برابر واشنگتن ادعا می کنند که این می تواند باعث بازگشت همه تحریم های ایران در شورای امنیت با مسکو استناد 50 ساله بین المللی از نظر حقوقی به استدلال می کنند در برابر حرکت می کند.

سازمان ملل متحد ستاد است که در تصویر آن را به عنوان خواهد شد به طور موقت بسته تور با توجه به گسترش coronavirus در منهتن قصبه شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, مارس 10 سال 2020 است. رویترز/کارلو یوونتوس

وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف و دولت چین دیپلمات ارشد وانگ یی هم نوشت به 15 عضو شورا و U. N. رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به عنوان ایالات متحده را تهدید به جرقه به اصطلاح تحریم snapback تحت توافق هسته ای ایران حتی اگر واشنگتن ترک کرد و در سال 2018 است.

لاوروف نوشت: در مه 27, نامه عمومی ساخته شده در این هفته است که این ایالات متحده بود که “مضحک و غیر مسئولانه است.”

“این کاملا غیر قابل قبول و در خدمت تنها به یاد ضرب المثل معروف انگلیسی در مورد داشتن یک کیک و خوردن آن” لاوروف نوشت.

واشنگتن تهدید کرده است که به دنبال بازگشت به عدن در ایران اگر شورای امنیت را گسترش دهید, یک تحریم تسلیحاتی با توجه به پایان می رسد در ماه اکتبر تحت تهران ایران با قدرت های جهان برای جلوگیری از توسعه سلاح های هسته ای.

سفیر ایالات متحده در سازمان ملل کلی هنر و صنعت هفته گذشته گفت که پیش نویس یک قطعنامه در تحریم خواهد بود گردش به زودی.

حق وتو شورای-قدرت روسیه و چین در حال حاضر نشانه های آنها در برابر reimposing یک تحریم تسلیحاتی ایران است. اگر آنها بلوک آمریکا-پیش نویس قطعنامه پس از آن واشنگتن باید به دنبال از طریق در آن تحریم snapback تهدید.

“ایالات متحده و دیگر شرکت کنندگان به JCPOA (ایران) پس از راه رفتن به دور از آن حق ندارد به تقاضای شورای امنیت استناد snapback” وانگ نوشت: در ژوئن 7 حرف.

2015 خاتمی مندرج در U. N. قطعنامه اجازه می دهد تا برای بازگشت تحریم ها علیه ایران از جمله تحریم تسلیحاتی اگر ایران را نقض کرد. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترک معامله در سال 2018, نام تجاری, توافق از باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان “بدترین معامله تا کنون.”

لاوروف اشاره کرد یک سال 1971 دادگاه بین المللی دادگستری در نظر داشت که یک اصل اساسی حاکم بر بین المللی روابط بود که “یک حزب که بیزار و یا انجام نمی تعهدات خود نمی تواند به رسمیت شناخته شده به عنوان حفظ حقوق که در آن ادعا می کند به استخراج از این رابطه است.”

ایران را نقض کرده بخش هایی از ایران در واکنش به عقب نشینی ایالات متحده و واشنگتن reimposition از تحریم.

ایالات متحده استدلال می کند آن را هنوز هم می تواند ماشه تحریم snapback به دلیل 2015 U. N. وضوح هنوز هم نام آن را به عنوان یکی از شرکت کنندگان. دیپلمات ها می گویند واشنگتن به احتمال زیاد صورت یک رابطه جنسی خشن, کثیف نبرد.

گزارش توسط میشل Nichols; ویرایش توسط مریم Milliken و جاناتان Oatis

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>