روسیه ماهواره: کرملین رهبران آمریکا و بریتانیا از ‘تحریف’ حقیقت

اتهامات از آمریکا و انگلستان است که روسیه به تازگی آزمایش ضد ماهواره ای تسلیحات در فضا هستند “تحریف” روسیه وزارت دفاع می گوید.

“آزمایشات انجام شده [در ژوئیه 15] و او را تهدید را برای دیگر فضاپیمای” وزارت گفت: در حال نقض قوانین بین المللی است.

مسکو گفت که آن را به حال شده است با استفاده از فن آوری های جدید برای انجام چک در فضایی روسیه تجهیزات.

اما ایالات متحده و انگلستان گفت: آنها نگران این ماهواره فعالیت است.

“ما نگران شیوه ای که در روسیه آزمایش یکی از ماهواره خود را با راه اندازی یک پرتابه با ویژگی های سلاح” سر از انگلستان در فضای اداره و هوا و معاون مارشال هاروی Smyth گفت: در روز پنج شنبه.

  • که صاحب فضا ؟
  • ناسا ‘کاوش برای اولین بار اتهام فضا جرم’

این اولین بار است که از انگلستان ساخته شده است در مورد اتهامات روسیه تست شلیک در فضا می آید و تنها چند روز پس از پرس و جو گفت: دولت بریتانیا “به شدت دست کم گرفت” تهدید ناشی از روسیه است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده همچنین گفت: آن را تا به حال مشاهده شده استفاده روسیه از “آنچه به نظر می رسد واقعی در مدار ضد ماهواره سلاح”.

آنچه که روسیه گفت: در مورد ماهواره ای خود را آزمایش ؟

در بیانیه روز جمعه وزارت کشور گفت که این کشور “بازرس” ماهواره به حال “انجام یک بررسی از یک فضاپیمای روسی در محدوده نزدیک با استفاده از تخصصی فضاپیمای کوچک دستگاه”.

آن گفت که این عملیات “نمی هر گونه نقض هنجارهای یا اصول حقوق بین الملل”.

وزارت متهم به ایالات متحده و بریتانیا از “دوباره اقدام به ارائه این وضعیت در یک تحریف شیوه ای به منظور… توجیه مراحل خود را برای استقرار سلاح در فضا و دستیابی به کمک های مالی که به پایان”.

“از نظر ما این آخرین ضد روسی حمله به عنوان بخشی از یک کمپین اطلاعات توسط واشنگتن متمرکز بر بی اعتبار, روسی, فضای, فعالیت,” این بیانیه به نقل از اینترفاکس خبرگزاری اضافه شده است.

مسکو پیشتر گفت که هفته گذشته ماهواره ای آزمون تا به حال منجر به “اطلاعات ارزشمند در مورد شرایط فنی از جسم تحت بررسی” در حال ضبط.

چرا ایالات متحده و انگلستان نگران است ؟

در بیانیه ای روز پنج شنبه ژنرال جی ریموند که سر ما فضای فرمان وجود دارد گفت: شواهد روسیه تا به حال “انجام یک آزمایش در یک فضای مبتنی بر ضد ماهواره سلاح”.

“این شواهد بیشتر از روسیه در ادامه تلاش برای توسعه و آزمایش های فضایی-سیستم های مبتنی بر و [است] سازگار با کرملین منتشر دکترین نظامی به استخدام سلاح هایی که آمریکا و متفقین فضای دارایی های در معرض خطر,” او گفت:.

معاون وزیر امور خارجه در امور امنیت بین المللی و منع گسترش سلاح های کریستوفر فورد را متهم کرد که مسکو از نفاق پس از آن گفت که می خواست کنترل تسلیحات به تواند به گسترش فضا.

“مسکو با هدف محدود کردن قابلیت های ایالات متحده در حالی که به وضوح داشتن هیچ وجه قصد توقف خود را در مقابله با فضای برنامه,” او گفت:.

این در حالیست که روسیه سیستم های ماهواره ای همان بود یکی از آن نگرانی در مورد در سال 2018 و در اوایل سال جاری زمانی که ما را متهم به آن از مانور نزدیک به یک آمریکایی های ماهواره ای.

هوایی معاون مارشال Smyth افزود: “اقداماتی از این نوع تهدید استفاده صلح آمیز از فضا و خطر باعث باقی مانده است که می تواند تهدیدی برای ماهواره ها و سیستم های فضایی که در آن جهان بستگی دارد.”


روسیه, انگلستان, آمریکا و چین در میان بیش از 100 سازمان ملل را متعهد به یک فضای پیمان که تصریح می کند که فضا به کاوش و صرفا برای مقاصد صلح آمیز.

پیمان اضافه می کند که سلاح ها باید قرار داده نمی شود در مدار زمین و یا در فضا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de