روسی مورخ زندانی در بحث سوء استفاده جنسی مورد

یک مورخ است که صرف بیشتر عمر خود را کشف دیکتاتور شوروی جوزف استالین جنایات نیز محکوم شده است در بحث سوء استفاده جنسی مورد.

یوری Dmitriyev شد و محکوم به سه سال و نیم برای سوء استفاده خود پرورش ،

او با رد این اتهامات و همکارانش می گویند او در قاب و طرح برای بی اعتبار کردن کار خود را.

دولت از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به دنبال تطهیر میزان استالین دوران خشونت است.

Dmitriyev که کشف اجرای سایت از ترور در دهه 1930 است که انتظار می رود آزاد شود بعد از این سال با توجه به زمان در حال حاضر خدمت کرده است.

هواداران خود را دریافت حکم با کمک و تشویق به او داده شده بود بسیار کوتاه حبس از 15 سال درخواست دادستان, BBC روسیه اولگ Boldyrev گزارش از پتروزاودسک.

آنچه که در پس زمینه به این مورد ؟

Dmitriyev شد متهم توسط دادستان از درگیر شدن در “پورنوگرافی کودکان”. او برای اولین بار بازداشت شده در دسامبر 2016 پس از یک ناشناس tip-off.

زمانی که پلیس خود را در آنها یافت می شود تصاویر را بر روی کامپیوتر خود را از دختر خود برخی از آنها ،

  • استالین جنایات کارشناس پاک بیش از پورنو کودکان’

یک اتهام غیر خشونت آمیز و سوء استفاده جنسی از یک جزئی اضافه شد سال بعد و همچنین در اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه گرم قطعات.

Dmitriyev گفت که این عکس گرفته شد به سند کودک رشد در مورد مشکلات با خدمات اجتماعی به عنوان او تا به حال شده است لاغر زمانی که زن و شوهر پرورش ،

در سال 2018 شد پاک از همه اما سلاح گرم شارژ اما منطقه ای دیوان عالی کشور حکم دو ماه بعد بر اساس یک محقق و مصاحبه با دختر خود را و سپس 12 سال مدت کوتاهی پس از او تبرئه شد.

مورد بازگردانده شد به دادگاه با اضافی سوء استفاده جنسی اتهام مربوط به نامناسب ،

اما زبانی کارشناسان ذکر شده در دادگاه پیشنهاد کرده اند که محققان تحت فشار این دختر در بازجویی بیش از یک حادثه چند سال قبل.

اتهام اعتقاد بر این است که به مربوط به یک مستند وضعیت پزشکی است.

روز چهارشنبه دفاع وکیل ویکتور Anufriyev به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه که قاضی در بر داشت Dmitriyev به جرم تجاوز جنسی. او پاک از تمام اتهامات دیگر.

در ماه مه بیش از 150 روسها از جمله هنرمندان و بازیگران و نویسندگان نوشت: نامه سرگشاده به رئیس دادگاه حمایت از مورخ میگوید “مطمئن اتهامات… ناعادلانه هستند و باید اخراج توسط دادگاه”.

به عنوان خوب به عنوان گناه نیست برای حامیان

این دومین بار یوری Dmitriyev بود محاکمه و به او خانواده اش و حتی روسیه راک ستاره ها همیشه اصرار داشت این اتهامات نادرست است.

یک بار دیگر او را یافت شده است نه به جرم ایجاد تصاویر جنسی خود پرورش ، اما او محکوم شده است از یک اتهام جدید – سوء استفاده جنسی.

سوء ظن بوده است که این مورد در مورد گذشته: سیاهی تصویر یک مورخ که کار کرده به زیرخاک در اوردن گورهای دسته جمعی هزاران نفر از افراد اعدام شده از راه دور در شمال روسیه و در طول یوزف استالین سرکوب سیاسی در دهه 1930 ،

بسیاری از افراد قدرتمند در اینجا ترجیح می دهم چنین ناراحت کننده شواهد چپ به خاک سپرده شد به خصوص که ولادیمیر پوتین روسیه را مطرح کرده است از پیروزی شوروی بر آلمان نازی به فرقه مانند وضعیت – و استالین بود و فرمانده کل قوا پس از آن.

در واقع مقامات از جمله مورخان از ارتش روسیه تاریخی جامعه شروع کرده اند به ادعا می کنند که این سایت در Sandarmokh – که در آن Dmitriyev و تیم او در حال صرف سال دوره نقاهت انسان باقی می ماند و مستند هویت بیش از 6000 نفر اعدام – در واقع موجود باقی مانده از قتل عام ارتش سرخ زندانیان-از-جنگ و نه زندانیان سیاسی استالین دوران سرکوب.

Dmitriyev حامیان می گویند این واقعیت قاضی او را محکوم به سه سال و نیم – نه 15 تعقیب می خواستم – به عنوان خوب است به عنوان یک “گناه نیست” حکم در روسیه سیستم عدالت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de