اولگا Maltseva خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک کارمند پوشیدن تجهیزات حفاظتی با این نسخهها کار در خط تولید در روسیه شرکت زیست فناوری Biocad است که در حال توسعه خود را واکسن جدید کروناویروس و کار بر روی یکی دیگر در همکاری با این کشور virus مرکز تحقیقات در سیبری Vektor در Strelna.

مسکو — روسیه فشار به توسعه یک واکسن برای رمان coronavirus محققان آزمایش فرمول خود اعضای نظامی انتخاب شده اند محاکمه و برخی از مقامات مدعی هستند که دستیابی به موفقیت می تواند فقط ماه به دور است.

اما روسیه با عجله به اول و ادعای جهانی حقوق لاف زدن برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دولت — ارشاد است برخی در کشور به افزایش, هشدار در مورد احتمالا گوشه برش با تست و نگه داشتن انتظارات در چک.

“هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از سوالات به شما زمان پیش بینی” آنا Popova سر از روسیه سلامت مصرف کننده تنظیم کننده گفت: در حالی که صحبت کردن در یک پنل پنج شنبه.

“همه ما آن را می خواهم در حال حاضر, اما من می دانم که ما نمی خواهد آن را دریافت فردا,” او گفت: در یک رویداد برگزار شده توسط والدای بحث باشگاه مسکو بر اساس فکر می کنم تانک. “همه ما می خواهید برای دریافت وجود دارد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و بدون نقض قوانین اخلاقی.”

متضاد روش ارائه یک حس از تنش های داخلی در روسیه به عنوان دولت مورد حمایت سیستم پزشکی پرتاب شده است منابع بالقوه واکسن. که منجر به بسیار نامتعارف طرح است که منتقدان می گویند صلیب اخلاقی خطوط — مانند محققان مصرف خود تجویز دوزهای آزمون نمونه و یک سیاستمدار را پیشنهاد استفاده از زندانیان در آزمایش های بالینی.

“هنگامی که ما به ذکر برخی از جدول زمانی این است که همیشه کسی امید” Popova گفت. “ما می گویند زمانی که آن را از لحاظ فنی ممکن است رفتن به دریافت واکسن اما ما نمی توانیم در پیشبرد چگونه کارآمد است که واکسن در حال رفتن به.”

[مسابقه جهانی برای coronavirus واکسن می تواند منجر به این نسل Sputnik لحظه]

روسیه که سومین شماره از تایید coronavirus موارد در جهان — بیش از 400 ، 000 — است که به دور از تنهایی در واکسن شکار. آن است که رقابت در برابر دیگر کشورها از جمله کسانی که با دو تا از بزرگترین اقتصادهای ایالات متحده و چین در مسابقه برای اعتبار داشتن تیم اول به کرک coronavirus کد. تست جریان است در حداقل پنج تجربی واکسن در چین و چهار در ایالات متحده است.

ماکسیم Shipenkov

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک متخصص پزشکی تساوی خون برای تست coronavirus آنتی بادی در بیمارستانی در مسکو در ژوئن 3.

بالا عفونی-بیماری دانشمندان از جمله Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی باید ارائه یک جدول زمانی از یک سال تا 18 ماه برای یک واکسن.

اما شهردار مسکو سرگئی سوبیانین روز پنجشنبه گفت که Muscovites مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت تا زمانی که یک واکسن در دسترس است و که او انتظار دارد که “اتفاق خواهد افتاد بین ماه های اکتبر و مارس سال آینده.”

“من می خواهم به این امید که ما را از دریافت اولین محموله واکسن در ماه اکتبر” سوبیانین گفت: دولت اجرای Tass news agency.

روسی, وزیر بهداشت میخائیل Murashko بود بیشتر خوش بینانه فقط دو هفته پیش گفتن تلویزیون دولتی است که یک “واکسن” در دسترس بودن برای استفاده گسترده تر باید تحقق جایی در اواخر ماه ژوئیه است.” او این ادعا را در طول یک جلسه.

معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفت: در ماه گذشته است که روسیه در حال توسعه است 47 coronavirus واکسن اما که 10 ذکر شده در سازمان بهداشت جهانی آخرین رجیستری.

“من فکر می کنم این غیر ممکن است اگر ما در حال صحبت کردن در مورد یک آزمایش قابل اعتماد واکسن آماده برای انبوه نرم افزار” ویتالی Zverev مسکو Mechnikov موسسه تحقیقات واکسن و سرم. “ما باید همیشه به یاد داشته باشید که ما در حال رفتن به اداره یک واکسن برای افراد کاملا سالم. به همین دلیل ما باید کاملا مطمئن شوید آن را بی خطر است, اما آن را غیر ممکن است برای بررسی است که در یک دوره کوتاه از زمان.”

Zverev گفت: با عجله به ادعا می کنند برای اولین بار در جهان واکسن برای رمان coronavirus می تواند در مورد “اعتبار” برای روسیه که به مدت طولانی بالید خود را در آن میراث علمی و نوآوری است. اتحاد جماهیر شوروی بود و یک واکسیناسیون نیروی, همکاری با دانشمندان آمریکایی در یک واکسن فلج اطفال در طول جنگ سرد و اهدای بیشتر واکسن آبله به سازمان بهداشت جهانی بیش از همه کشورهای دیگر ترکیب شده است.

اما آنتون Gopka رئیس بهداشت و درمان-مراقبت از سرمایه گذاری شرکت ATEM سرمایه گفت: روسیه بی اعتنایی به صورت بین المللی پروتکل های اخلاقی بدان معنی است که هر واکسن بعید است برای به دست آوردن پذیرش در خارج از کشور است.

وزارت دفاع اعلام کرد که آن را “به پایان رسید انتخاب داوطلبان” از آن صفوف نظامی — 45 مرد و پنج زن که تحت اولیه بهداشت معاینه و آزمایش و پیدا شده است که هر بیماری را برای یک ماه بیانیه ای گفت:.

Gopka گفت که با استفاده از اعضای نظامی به معنی “شما نمی توانید می گویند که آنها داوطلب هستند.”

“ما درخشان دانشمندان وجود دارد اما نیاز به یک سازنده بحث و گفتگو در مورد bioethical استانداردهای,” او گفت:.

[مدرن را coronavirus واکسن نشان می دهد تشویق نتایج اولیه]

محققان در مسکو Gamaleya موسسه تحقیقات بخشی از وزارت بهداشت و درمان به خود جلب کرد موشکافی پس از مباهات مورد آزمایش یک واکسن بر خود — عمل Gopka به عنوان “دیوانه” و Zverev مشابه تقبیح این یعنی این آزمایش نمی تواند نابینا شده است به این معنی که موضوع را نمی دانم که آیا او و یا او دریافت دارونما یا واکسن.

اولگا Maltseva

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارکنان پوشیدن تجهیزات حفاظتی در خط تولید روسیه شرکت زیست فناوری Biocad است که در حال توسعه خود را واکسن جدید کروناویروس و کار بر روی یکی دیگر در همکاری با این کشور virus مرکز تحقیقات در سیبری است.

Gamalyea مدیر الکساندر Gintsburg گفت: آژانس خبری اینترفاکس که کارکنان مشغول به کار در آنچه که به نام ویروسی بردار واکسن “نمی خیلی به دنبال آزمایش آن روی خود را به جای آنها به دنبال محافظت از خود را به منظور قادر به کار بر روی این توسعه در میان همه گیر.”

Gopka گفت که او شک و تردید است که وجود دارد هر گونه قصد بد با این روش, اما این ذهنیت نیاز به تغییر برای پذیرش گسترده تر از هر نتیجه ای.

“آنها در حال تلاش برای نشان دادن تعهد دولت یا این که با آزمایش آن بر روی خود آنها اطمینان مردم آن را امن” Gopka گفت.

دیگر واکسن شور شامل
تحقیقات از سن پترزبورگ موسسه پزشکی و تجربی
در یک واکسن است که می تواند به صورت خوراکی تجویز شد در یک محصول لبنی شاید ماست. ملی مجلس ولادیمیر Zhirinovsky عناوین ساخته شده در ماه گذشته و در زمانی که در یک مصاحبه با تلویزیون دولتی او پیشنهاد درخواست از زندانیان برای داوطلب برای آزمایش در ازای کاهش می یابد زندان محکوم شد.

“این عجله می ترساند مرا” Zverev گفت. “من اعتقاد دارم که اولین ما می توانیم یک واکسن آماده است تا اواسط سال آینده.”

ادامه مطلب:

در روسیه همه گیر مبارزات حتی پوتین نمی تواند با سرعت پاداش به کارکنان بهداشت

پوتین می داند که چگونه به حکومت روسیه به عنوان یک مستبد. اما او به نظر می رسد در حاشیه در میان coronavirus بحران است.

روسی, پزشکان کاهش یافته است از بیمارستان ویندوز در دو هفته در میان گزارش از شرایط وخیم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de