روس ها به شدت به عقب اصلاحات را حفظ خواهد کرد که پوتین در قدرت زود بازده نشان می دهد

پاول Golovkin AP

افسران پلیس به سمت چپ ایستاده نگهبان به عنوان رای دهندگان آماده به رأی گیری ژوئیه 1 در یک ایستگاه رای گیری در مسکو. رای گیری ایستگاه بود و ماسک و دستکش و بهداشتی دستمال در دست است.

مسکو — نزدیک به شش ماه پس از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین برای اولین بار پیشنهاد کرد یک قایق از تغییر قانون اساسی روسیه رای دادند چهارشنبه در اوج یک دستور کار برای حفظ رئیس جمهور در قدرت تا 2036.

پارلمان روسیه در حال حاضر greenlighted اصلاحات قانون اساسی که در میان چیزهای دیگر را به پوتین یک تخته سنگ پاک از ریاست جمهوری از نظر معنی او می تواند اجرا تا دو بار بعد از زمان منقضی می شود در سال 2024. بنابراین رای عمومی بود که لازم نیست مگر این که پوتین اصرار بر آن است. یک مشارکت مردم فقط به عنوان مهم به کرملین نمادین به عنوان انتظار می رود نتیجه مثبت است.

قبل از رای گیری به طور کامل پیچیده روسیه کمیسیون مرکزی انتخابات منتشر شد نتایج اولیه با اعداد است که پوتین لطفا اگر آنها را نگه دارید: 65 درصد مردم در انتخابات با حدود 72 درصد از آرا به نفع اصلاحات. کرملین هدف این بود که 55 درصد مردم در انتخابات.

“پوتین است که با استفاده از رای عمومی به مردم عادی همدستانش در گسترش حکومت خود و اعلام سلطه یک خبرگزاری ایدئولوژی” نوشته آندره Kolesnikov یک عضو ارشد و رئیس روسیه در سیاست داخلی و نهادهای سیاسی برنامه در کارنگی مسکو ،

“اگر مردم در انتخابات و رای به نفع تغییر قانون اساسی هستند به اندازه کافی بالا پوتین قادر خواهد بود به استفاده از این اعداد و ارقام به عنوان یک مجوز هر زمان که ملت ناراضی است می گویند:” نگاه نبود فقط دولت من است و من آن را به شما بود که می خواستم این! با هم ما می خواستیم به رعایت این مدل از حکومت و به شما به اشتراک گذاشتن مسئولیت آن با من’ ” Kolesnikov اضافه شده است.

همه گیر تاخیر رای

پوتین قصد دارد نزدیک به خط خارج با این بیماری همه گیر کوروناویروس; رای در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 22, اما پس از آن به تعویق افتاد که این کشور در عفونت های سر به فلک کشید. در نتیجه رکود اقتصادی از فازها و کاهش قیمت نفت منجر به افت شدید محبوبیت خود را.

مستقل Levada مرکز ناظر انتخابات گزارش داد که در آوریل و مه 59 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند که مورد تایید از کار پوتین انجام شد به عنوان رئیس جمهور. اگر چه یک شماره در نظر گرفته بود بالا برای بسیاری از رهبران جهان از آن شده است هرگز قبل از غوطه ور در زیر 60 پوتین در 20 سال سلطنت.

[پوتین می داند که چگونه به حکومت روسیه به عنوان یک مستبد. اما او به نظر می رسد در حاشیه در میان coronavirus بحران است.]

اما حتی در برخی از تحلیلگران به عنوان چالش برانگیزترین دوره ریاست جمهوری پوتین چهارشنبه رای برگزار می شود نه تعلیق. روسی کتابفروشی ها آغاز فروش نسخه جدید قانون اساسی هفته پیش.

مایکل Klimentyev

اسپوتنیک/کرملین/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی 30 ژوئن به روس ها ولادیمیر پوتین رئیس جمهور آدرس نیست آنچه خود تصویب خواهد معنی او را شخصا.

هر چند این کشور هنوز سوم-اکثر موارد تایید شده از رمان coronavirus در جهان تقریبا تمام محدودیت ها برداشته شد توسط در تاریخ 24 ژوئن — روز قبل از روز رای گیری اولیه دوره آغاز شده است. رای گیری ایستگاه بود و ماسک و دستکش و بهداشتی دستمال در دست است.

ساکنان مسکو و منطقه نیژنی نووگورود تا به حال این گزینه برای رای دادن آنلاین و محلی کمیسیون انتخابات روز سه شنبه گفت که نزدیک به 1.1 میلیون نفر تا به حال انجام داده از جمله فضانورد آناتولی Ivanishin که قرار e-رای از ایستگاه فضایی بین المللی.

اما رای دهندگان حفاظت جنبش Golos گفت که از بعد از ظهر سه شنبه آن را دریافت کرده بود 1,587 گزارش از رای گیری نقض 682 که شامل مدارک و شواهد. پاول Lobkov یک روزنامه نگار مستقل ایستگاه تلویزیونی Dozhd گفت: او قادر به رای دو بار — یک بار آنلاین و یک بار در فرد است. در روز سه شنبه مسکو یک خانواده وارد یک ایستگاه رای گیری و یاد گرفتم که کسی تا به حال در حال حاضر به دروغ رای برای هر عضو آنلاین.

کرملین مشوق

رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات الا Pamfilova گفت: دولت در هفته گذشته که هر نمونه از دو بار رای گیری کشف خواهد شد “در آخرین مرحله است.”

در میان گزارش های متعدد از کسب و کار و سوق دادن کارکنان به رای سیاه و سفید دیک بزرگ روسیه گزارشگر شد به طور تصادفی اضافه شده برای WhatsApp چت گروهی از مترو مسکو و اتحادیه کارگران که خواست شرکت کنندگان رای به شناسایی که در آن آنها برنامه ریزی شده به رای و پس از آن گزارش پس از آنها تا به حال در واقع انجام شده است.

اما در حالی که رای گیری شد و به طور گسترده ای تبلیغ — در سراسر تابلوهای تبلیغاتی و با جایزه انگیزه — قانون اساسی اصلاحات امیدوار کننده رفاه اجتماعی منافع و یا تعریف ازدواج به عنوان بین یک مرد و یک زن بودند تاکید کرد. که یک رای بله کمک خواهد کرد پوتین تحکیم قدرت خود بود و به ندرت ذکر شده است.

در سخنرانی تلویزیونی خود را سهشنبه به روس ها که ثبت شد در مقابل یک جنگ دوم جهانی یادبود و پوتین آخر کلمه به شهروندان قبل از اصلی بعد از رای گیری او آدرس نیست آنچه خود تصویب خواهد معنی او را شخصا.

“ما در حال رای گیری برای کشور است که ما می خواهیم به زندگی می کنند: یکی با آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی با تضمین حمایت اجتماعی از شهروندان موثر با مقامات پاسخگو به,” او گفت:. “ما در حال رای گیری برای کشور است که برای ما کار می کنند و مایل به دست به فرزندان و نوه های ما.”

یوری Kochetkov

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک مشارکت مردم فقط به عنوان مهم به کرملین نمادین به عنوان انتظار می رود نتیجه مثبت است.

روسیه با استفاده از جوایز و میهن پرستی به فشار رای به تغییر قانون اساسی است. وجود اندک اشاره ای به هدف: حفظ پوتین در قدرت است.

روسیه دارای یک صندوق بزرگ برای زمان بحران. اما پوتین با تأمل در جارو طرح نجات.

پوتین می گوید روسیه coronavirus در حال عقب نشینی. منتقدان صورت سرکوب برای گفتن آن به مراتب بیش از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de