روس ها رای پوتین اصلاحات به قانون اساسی


روسیه را آغاز کرده است رای گیری در اصلاحات قانون اساسی است که می تواند اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای خدمت به یکی دیگر از دو نظر ،

رسمی رای گیری برنامه ریزی شده است برای 1 جولای اما مقامات گفته بودند از باز شدن مراکز رای گیری در هفته های اولیه برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در میان همه گیر.

مخالفت فعال پوتین گفت: تغییرات اجازه خواهد داد که آقای پوتین به “رئیس جمهور برای زندگی”است.

آقای پوتین با این حال گفته آنها اطمینان حاصل شود روسیه ثبات است.

اگر چه رئیس جمهور است و نه علنا گفت که او را دوباره اجرا کنید در سال 2024 که در ترم جاری به پایان می رسد, او گفت: آن را حیاتی است او گزینه.

“در غیر این صورت من می دانم که دو سال به جای کار به طور معمول در تمام سطوح دولت را به جستجو برای جانشینان بالقوه” او در مصاحبه ای گفت: در اوایل این هفته.

چه مردم رای گیری ،

این تغییرات بزرگ را در حد یک رئیس جمهور قانون به دو تا شش سال از نظر تعداد و نه از دو دوره متوالی و تنظیم مجدد ساعت پس آقای پوتین می تواند در ادامه کار پس از 2024.

گذشته از به طور بالقوه اجازه می دهد او را به رهبری روسیه تا 2036 – اصلاحات را به رئیس جمهور قدرت به معرفی برترین قضات و دادستان ها برای تصویب توسط روسیه به مجلس سنا.

آنها همچنین entrench اقدامات محافظه کارانه در قانون اساسی از جمله موثر ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان و با تاکید روسیه “ایمان به خدا”.

و تغییرات اقتصادی نیز مندرج از جمله در حداقل دستمزد و تنظیم بازنشستگی دولتی با نرخ تورم.

حدود 110 میلیون رای دهندگان از کالینینگراد در ساحل دریای بالتیک به کامچاتکا در اقیانوس آرام هستند واجد شرایط برای رای دادن. مقامات در حال ارائه ماسک و دست sanitiser در مراکز رای گیری در سراسر کشور است.

BBC sportscarglobal در مسکو می گوید بزرگ مردم در انتخابات حیاتی است برای کرملین.

مقامات تایید کرده اند که افراد با گذرنامه های جدایی طلب در کنترل شرق اوکراین نیز مجاز به شرکت. سال گذشته رئیس جمهور پوتین ساخته شده آن را آسان تر برای ساکنان برای دریافت پاسپورت روسی و مقامات برآورد برخی از 150000 نفر در تهران برگزار می شود مناطق لوهانسک و دونتسک می تواند.

چه منتقدان می گویند ؟

آقای Navalny یک سنی مخالف دولت روسیه نامیده است رای یک “کودتا” و “نقض قانون اساسی”. برخی استدلال می کنند آقای پوتین در تلاش است برای چسبیدن به قدرت و یا به خود گزینه ای را برای اقامت در اگر او می تواند پیدا کردن یک جانشین مناسب.

67 ساله سابق KGB عامل باعث شده است تا روسیه به مدت 20 سال هر دو به عنوان رئیس جمهور و نخست وزیر. اما محبوبیت خود را در سطوح کاهش یافته است در سال های اخیر به لطف مبارزات اقتصادی و عمیقا بحث اصلاحات در سیستم بازنشستگی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای پوتین معرفی اصلاحات به روسیه در سال 1993 قانون اساسی در ژانویه و آنها در حال حاضر شده است به تصویب رسید در هر دو مجلس پارلمان در مسکو. اما رئیس جمهور گفت: یک رای عمومی خواهد به تغییرات مشروعیت و در ابتدا برنامه ریزی شده در این نظرسنجی به صورت مارس قبل از به تأخیر انداختن آن با توجه به شیوع کروناویروس.

فعالان سازمان راهپیمایی در مخالفت با رای همان ماه اما مقامات آنها را ممنوع اعلام کرد با استناد به قوانین مربوط به تجمعات عمومی در میان coronavirus مستند. یک وب سایت راه اندازی به جمع آوری امضا از مردم مخالف رای تعطیل توسط دادگاه.

ارشد سیاستمداران در سراسر کشور در حمایت از تغییرات و ناظران بر این باورند شک کمی وجود دارد که اندازه گیری خواهد شد. نسخه جدید قانون اساسی در حال حاضر در فروش در کتابفروشیها.

بسیاری این پرسش را مطرح زمان از روسیه در جنگ جهانی دوم رژه پیروزی. دهها هزار نفر از نیروهای راهپیمایی از طریق مسکو در روز چهارشنبه – با وجود ممنوعیت تجمع جرم تحت مستند قوانین – فقط یک روز قبل از رای گیری آغاز شد.

آنچه در مورد کوروناویروس?

این بیماری همه گیر است و بیشتر dented آقای پوتین ایستاده است.

روسیه سوم-بیشترین تعداد ثبت عفونت در سراسر جهان با 613,994 مورد تأیید و 8,605 مرگ و میر – اگر چه منتقدان بر این باورند که واقعی تلفات به مراتب بالاتر است.

  • کابوس اسپرد را از طریق روسیه به مراقبت از خانه
  • این Covid ‘فاجعه’ در جنوب روسیه

آخرین آمار و ارقام منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد وجود دارد 7,113 مورد جدید گزارش شده در طول 24 ساعت گذشته. در روسیه گزارش شده بیش از 10 ، 000 مورد جدید در یک روز برای بیش از یک هفته است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de