روسیه راه آهن لینک به بندر مورمانسک قطع توسط پل سقوط

یک نمایش نشان می دهد یک پل راه آهن در سراسر رودخانه کلا که پس از سقوط پایه های آن شسته شد دور به سرعت در حال ذوب شدن برف و قوی جریان آب در نزدیکی مورمانسک, روسیه, ژوئن 1 سال 2020 است. روسیه وزارت شرایط اضطراری در منطقه مورمانسک/جزوه کرج

مسکو (ایسنا) – راه آهن روسیه دارای متوقف مسافری و باری حمل و نقل ریلی بین شمال بندر مورمانسک و بقیه از روسیه پس از سقوط از پل راه آهن اتصال دو ملی شرکت راه آهن گفت: در روز سه شنبه.

پایه های پل در سراسر رودخانه کلا شسته شد دور به سرعت در حال ذوب شدن برف و قوی جریان آب در روز شنبه و پل راه داد روز دوشنبه وزارت شرایط اضطراری گفت.

“این مسیر تنها پس از توقیف موقت شده است اعمال بارگذاری تمام محصولات به مورمانسک هاب حمل و نقل پس از آسیب به پل” این شرکت به رویترز گفت.

راه آهن روسیه می گویند نیست چه مدت این ممنوعیت خواهد بود در محل. این روزنامه کومرسانت ذکر یک منبع که نامش ذکر نشده گفت: آن را ماه به تعمیر پل.

گزارش گلب Stolyarov و ماکسیم Rodionov; نوشتن توسط تام Balmforth; ویرایش توسط لوئیس آسمان

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>