یک دادگاه در سئول را رد کرده است حکم بازداشت درخواست برای سامسونگ وارث Lee Jae-yong پس از دادستان او را متهم کرد از تقلب در حسابداری و انبار دستکاری.

حاکم فراهم می کند حداقل برای تسکین موقت عملا سر از کره جنوبی کنگلومرا.

اما آقای لی نیست به طور کامل روشن نشده است که دادستان گفت: آنها ادامه خواهد داد تا با تحقیقات خود را.

آنها هنوز هم می تواند بازگشت با شواهد جدید و به دنبال یکی دیگر حکم بازداشت.

هفته گذشته دولت دادستان دادگاه خواسته را صدور حکم بازداشت آقای لی مربوط به خود را در اعتراض به تقلب در حسابداری و بحث ادغام دو, سامسونگ, کسب و کار, سامسونگ C&T و Cheil Industries در سال 2015.

دادستان گفت: این توافق کمک کرد تا طرح خود را به کنترل بیشتر از گروه.

روز جمعه سامسونگ را رد اتهام از سهام دستکاری در برابر آقای لی گفت این فراتر از حس مشترک” به ادعای او درگیر در تصمیم گیری است.

در یکی دیگر از بیانیه بیش از آخر هفته این گروه گفت: طولانی پروب وزن در مدیریت است که در “بحران” در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس و ایالات متحده-چین در حال اضافه کردن به عدم قطعیت است.

سه top مدیران از جمله معاون رئیس جمهور در حال حاضر شده است با توجه به احکام زندان برای مخفی کردن و یا از بین بردن شواهد در کاوشگر.

که Lee Jae-yong?

51-در سال, همچنین شناخته شده به عنوان جی Y لی پسر Lee Kun-hee, رئیس, سامسونگ, گروه, کره جنوبی, بزرگترین کنگلومرا. او همچنین نوه سامسونگ بنیانگذار Lee Byung-chul.

با درجه ای از کره جنوبی دانشگاه های برتر و MBA از یکی از ژاپن در معتبر ترین دانشگاه های او شده است مرتب به بیش از خانواده شرکت است.

او Samsung رئیس جمهور در سال 2009 و در سال 2013 ساخته شد نایب رئیس سامسونگ الکترونیک در این بخش است که باعث می شود دستگاه ها از جمله گوشی های هوشمند, تلویزیون, دوربین های دیجیتال و دیسک های سخت است.

پس آقای لی پدر دچار حمله قلبی در سال 2014 او در نظر گرفته شده است عملا رئیس کل سامسونگ از کسب و کار.

با توجه به مجله فوربس طلاق پدر-از-دو دارای یک ارزش خالص حدود 6.6 میلیارد دلار (£5.2 میلیارد دلار).

چه مورد است در مورد ؟

در ماه فوریه سال 2017, Lee Jae-yong دستگیر و سپس به اتهام بیش از خود را متهم به نقش سیاسی و شرکت رسوایی مربوط به کره جنوبی پس از آن رئیس جمهور, Park Geun-hye.

اتهامات عنوان شده علیه آقای لی شامل رشوه, اختلاس, پنهان کردن دارایی های خارج از کشور و دروغ.

سامسونگ متهم شد پرداخت 43bn برنده ($35.7 m; £28.1 m) به دو غیر انتفاعی پایه توسط چوی به زودی-sil یک دوست خانم پارک در ازای حمایت سیاسی.

به طور خاص تر مى شد و ادعا شده که شامل پشتیبان گیری برای بحث برانگیز سامسونگ ادغام که هموار راه را برای آقای لی برای تبدیل شدن به رئیس کنگلومرا یک معامله است که نیاز به حمایت از دولت کره جنوبی-اجرای ملی حقوق بازنشستگی صندوق.

Mr لی رد اتهامات عنوان شده علیه. او اعتراف کرد کمک های مالی اما گفت که سامسونگ نمی خواهید هر چیزی در بازگشت.

در ماه اوت سال 2017 یک دادگاه او را محکوم کرد و از اتهامات و فرستاده او را به زندان برای مدت پنج سال.

شش ماه بعد که حکم نصف شد و سئول دادگاه عالی تصمیم گرفت به حالت تعلیق در زندان به معنی او آزاد بود برای رفتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de