ساندرز می گوید: او ‘استقبال نفرت از کلاهبرداران که اقتصاد ما پس از Blankfein نشان می دهد او ممکن است رای تهمت بیش برنی

سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein صحبت می کند روی صحنه در طول یک نیویورک تایمز Dealbook رویداد در تاریخ 1 نوامبر 2018 در شهر نیویورک است. (عکس: مایکل کوهن/گتی ایماژ برای نیویورک تایمز)

سناتور. برنی ساندرز در روز جمعه گفت که او از “نفرت از کلاهبرداران که اقتصاد ما” پس از سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein پیشنهاد او ممکن است رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر اگر ساندرز برنده نامزدی حزب دموکرات.

“من فکر می کنم من ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به رای برنی از برای مغلوب ساختن پیشی جستن” Blankfein یک زندگی طولانی دموکرات گفت: بار مالی در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه. “وجود دارد یک زمان طولانی در حال حاضر و پس از آن. دموکرات ها خواهد بود کار بسیار سخت برای پیدا کردن کسی است که به عنوان تفرقه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن. اما با برنی آنها موفق شده اند.”

ساندرز به سرعت در پاسخ به Blankfein نظرات در توییتر

Blankfein گفت ساندرز’ پیشنهاد مالیات بر ثروت در فوق العاده غنی است “فقط به عنوان خرابکارانه آمریکا شخصیت” به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن شرارت “گروه های از مردم که او هرگز ملاقات کرد.”

“من نمی خواهم که در همه” Blankfein گفت. “من نمی خواهم ترور توسط طبقه بندی شده است. من فکر می کنم آن را سازمان ملل-آمریکایی است. من که مخرب و intemperate… حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت از اقتصاد است.”

Blankfein که برآورد خالص ارزش 1.3 میلیارد دلار گفت FT که او غنی است اما “به خوبی به انجام است.”

“من حتی نمی توانم بگویم ‘غنی'” گفت: سابق بانکدار. “من احساس نمی کنم که در راه است. من اصلا رفتار که در راه است.”

این FT مصاحبه اولین بار نیست Blankfein است صحبت کردن در برابر Sanders, دیرین منتقد وال استریت. پس ساندرز’ پیروزی در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه در اوایل این ماه Blankfein توییتی که سناتور ورمونت است “فقط به عنوان پلاریزه به عنوان تهمت و او را خراب کردن اقتصاد ما و نمی مراقبت در مورد ما نظامی است.”

Blankfein گذشته انتقادات از ساندرز به دست آورده سابق بانک یک نقطه بر روی سناتور “ضد تایید لیست” منتشر شده در سپتامبر گذشته.

“لوید Blankfein یک میلیاردر تبدیل شد پس از سرمایه گذاری خود را از بانک دریافت $824 میلیارد دلار مالیات دهندگان کمک مالی از سوی فدرال رزرو و وزارت خزانه داری پرداخت بیش از 5.5 میلیارد دلار جریمه برای تقلب وام مسکن اجتناب از پرداخت هر گونه مالیات بر درآمد فدرال در سال 2008 و سخنرانی در کنگره به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید” می خواند Blankfein بخش در ساندرز’ anti-تایید صفحه.

کار ما این است که تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License. احساس رایگان برای دوباره و به اشتراک گذاری به طور گسترده ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر