دبی, امارات متحده عربی — پادشاه عربستان سعودی سلمان مرخص شد از بیمارستان هستهای پس از بیش از یک هفته پس از عمل جراحی برای حذف او صفرا دربار گفت.

این دادگاه در بیانیه ای گفت: اواخر روز پنجشنبه پادشاه 84 در سمت چپ شاه فیصل متخصص در بیمارستان پس از بهبودی.

اخبار خود را در بهبود سلامت می آید فقط به عنوان عربستان سعودی علامت شروع جشنواره عید سعید قربان در روز جمعه که مسلمانان در سراسر جهان جشن می گیرند. آن را همزمان با آخرین روز از حج و در مکه که در این سال دیدم فقط بریدن از معمول تعداد زائران شرکت با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

پادشاه سلمان بود به بیمارستان جولای 20 با التهاب از صفرا. چند روز بعد او اداره می شود. این روش به عنوان یک روش لاپاراسکوپی — کم خطر روش که معمولا تنها شامل برش کوچک و یک دوربین کوچک برای کمک به جراحان کار می کنند.

کیسه صفرا یک کیسه مانند ارگان نزدیک به کبد که در فروشگاه صفرا می تواند به راحتی برداشته و حیاتی است برای زندگی. جراحان اغلب آن را اگر آن را شروع به زحمت یک بیمار است.

پادشاه اردن بوده است ژانویه 2015. سلامت خود را از نزدیک تماشا ناظران به دلیل قدرت مطلق او دارای ریاست یکی از برترین تولید کننده نفت و یکی از بزرگترین اقتصادهای.

سلطنت او مشخص شده است, سریع, تغییرات گسترده در کشور عادت به آهسته و تدریجی اصلاحات. پس از به قدرت رسیدن او گرفته شده این کشور برای جنگ در یمن سخت پادشاهی موضع نسبت به شیعه رقیب ایران و قطع روابط با همسایه قطر.

او قدرت خود را 34 ساله پسر ولیعهد و محمد بن سلمان به عنوان جانشین او. ولیعهد را قاطعانه و جسورانه سبک رهبری و همچنین تحکیم قدرت و sidelining از رقبای بالقوه را مورد بحث بوده است.

با حمایت از پدرش شاهزاده محمد در تبدیل پادشاهی در سال های اخیر فرسایش دهه خبرگزاری محدودیت در جامعه به عنوان او تلاش می کند برای تنوع بخشیدن به اقتصاد عربستان دور از اتکا به صادرات نفت.

ولیعهد نیز بازداشت ده ها تن از فعالان و منتقدان و نظارت ویرانگر جنگ یمن به عنوان وزیر دفاع و گرد بالای اعضای خانواده سلطنتی در آمدن او به قدرت است. کشتار و بریدن از واشنگتن پست مقاله نویس و عربستان منتقد جمال Khashoggi در اواخر سال 2018 مرتبط شده است ولیعهد غربی سرویس های اطلاعاتی و قانونگذاران ایالات متحده بیشتر زور زدن روابط بین انگلستان و ایالات متحده

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de