صرفه جویی در آسانژ است بایگانی-رانده تلفیقی اینترنتی مستند است که با استفاده از عصاره از اخبار پخش برنامه های تلویزیون, اسناد نشان می دهد بحث و دیگر محتوای آنلاین به تجدید نظر آسانژ از حماسه و استدلال حقوقی و اخلاقی مورد جولیان آسانژ و ویکی لیکس.

است آسانژ یک روزنامه نگار…یا سایبر تروریستی? یک متجاوز و یا قربانی ؟ یک قهرمان یا خائن ؟ یک دیوانه و یا شهید? سازمان دیده بان و قاضی برای خودتان.

Noam Chomsky, Daniel Ellsberg آنی Machon, John Pilger, پاملا اندرسون, Max Blumenthal Vivienne Westwood, Lee Camp, کریس هجز امل کلونی Mairead Maguire و راجر واترز…تنها برخی از حرفه ای روزنامه نگاران و هنرمندان و سیاستمداران و گروه دیگر مخالف صدای دفاع از جولیان آسانژ و ویکی لیکس در این 4 بخش مدارک سری.

قسمت 1 recaps backstory از جولیان آسانژ و ویکی لیکس به اصطلاح تجاوز اتهامات و هفت سال از پناهندگی منجر به مجبور اخراج غیر قانونی از سفارت اکوادور و دستگیری توسط پلیس بریتانیا در سال 2019.

قسمت 2 بازجویی قانونی بودن آسانژ را بازداشت مبارزه خود را در برابر استرداد به ایالات متحده آمریکا, نقش دولت در آزار و اذیت و اثر سرما بازداشت خود را در دیگر روزنامه نگاران و ناشران whistle-blowers.

قسمت 3 سوال عدم همبستگی و حمایت بین المللی روزنامه نگاری در جامعه و این که آیا آسانژ در واقع مشروع نگار/ناشر یا صرفا یک “عامل روسیه است.”

قسمت 4 revisits برخی از مخرب ترین ویکی لیکس آیات و تماس به پشتیبانی از دفاع و نجات آسانژ از استرداد شکنجه و قتل ممکن است توسط دولت ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de