زخم

سفر با ما به Pelican Bay زندان ایالتی در کالیفرنیا به ببینید که چگونه فشار 2.0 توانمند سازی مردان زندانی از طریق کارآفرینی + آموزش هوش هيجانی.

کمک به فشار 2.0 و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه در https://thesistersociety.com/cause/

این پروژه با حمایت و ایجاد شده توسط خواهر جامعه-یک سازمان غیر انتفاعی ایجاد شده توسط یک گروه از رویایی کارآفرینان زن که به اشتراک گذاری یک ماموریت مشترک به تغییر جهان است.

کارگردان: Kelly گاردنر

در حالی که همه ما تفاوت قابل توجهی را از طریق ما کسب و کار ما می دانستیم که کار بیشتری باید انجام شود; که ما می خواستیم برای ارتکاب به ساخت پایدار تفاوت با برخی از جامعه عمیق ترین مسائل است. ما می دانستیم که این نیاز به بیش از فقط مایل به “تفاوت”آن مورد نیاز بر روی زمین همهجانبه عمل برای درک بهتر این مسائل و قدرتمند با استفاده از جمعی ما تاثیر به آموزش دیگران در مورد این مسائل و جلب حمایت خود را. وجود جنبش ها و سازمان ها در سراسر جهان که نیاز به حمایت از رهبران مانند ما به گسترش این کلمه در مورد چشم انداز خود را در نیروهای نظامی به صندوق تلاش های خود را و فن شعله های آتش از مسیرهای پیاده روی که آنها فروزان.

Follow us on instagram @wearethesistersociety

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>