جستجو برای Anti-Virus: Covid-19 به عنوان کوانتومی پدیده

من در تلاش برای ایجاد حس از آنچه در جریان است. من مشکوک ذهن سرگردان در اطراف جور بررسی همه نظریه ها و امکان توضیح در عین حال باید اعتراف کنم: من نمی دانم آنچه که اتفاق می افتد. من نمی دانم این یک لحظه بسیار مهم انتخاب برای بشریت است. در این مقاله من به شما نشان می دهد نیست و یا بحث در مورد “آنچه در جریان است.” من نه می خواهم شما را دعوت به یک قلمرو فراتر از دوگانگی “واقعیت عینی” در مقابل “ذهنی افکار/احساسات” است که زمینه ترین تئوری های پیش بینی و خواستار اقدام در این بحران است. که از یک روحانی-اطلاع جامع جهانبینی من سرگرم احتمال این که ما به عنوان بشریت – و یا برخی از عمیق تر بخشی از خودمان که آیا آگاهانه یا نه – باید خواب این لحظه را به وجود به عنوان یک کاتالیزور برای ما جمعی تکامل است. اگر که واقعی بودند, چگونه ممکن است ما تعامل و پاسخ ؟ Covid-19 در واقع می تواند در حال حاضر بعید است امکان به صورت جمعی بیداری و گسترده سیستم را تغییر دهید.
 

نه واقعی و نه غیر واقعی اما رویا
“این محل یک رویا است. فقط یک جای خواب در نظر گرفته است. سپس مرگ می آید مانند سحر و شما از خواب بیدار خندیدن به آنچه شما فکر غم و اندوه خود را.”
– مولانا
 

برای بیش از یک صد سال فیزیکدانان و فیلسوفان تلاش کرده اند به قرار دادن سر خود را در اطراف منیفولد عجایب فیزیک کوانتوم. Subatomic اشخاص مانند الکترون های آنها را دیدم رفتار در هیبت قابل توجه و راه جادویی. آنها به سادگی نمی باشد “مانند” را به عنوان ثابت به پایان رسید و نهادهای; آنها می تواند به نظر می رسد به عنوان یک موج در یک لحظه و یا به عنوان یک ذره در دیگر بسته به اینکه آیا یا نه آنها مشاهده شده است. این درست است. درک ما از جهان نیست فقط منفعل است خلاق – آن را به معنای واقعی کلمه در فرم آن بسیار بودن و واقعیت است. فیزیک کوانتوم ما را دعوت به مشاهده واقعیت است که در آن ظاهری “هدف” در خارج وجود دارد و “ذهنی” تجربه “در اینجا” تبدیل به رابطه ناگسستنی در هم تنیده. فقط به عنوان شخصیت ها و حوادث در رویاهای نیست جدا از خیال جهان, با توجه به روانکاو بزرگ کارل یونگ است اما زندگی نماد تجسم قسمت های عمیق تر از خودمان است که ما در مجموع رویای به وجود.

استقبال از واقعیت در این راه چگونه خواهد ما را حس Covid-19?
 

از طریق تجربه های معنوی و مطالعات من آموخته ام که بیماری به ندرت ظاهر می شود بدون هیچ دلیل. آنها اغلب حمل پیام های عمیق تر. برای مثال درگیری آرزوهای و حیاتی درایوهای ذهن ما سرکوب ممکن است اندکی در بدن علائم. شفا اغلب رخ می دهد در این لحظه ما متوجه آنچه که ما را سرکوب. این بینش باید این امکان را به ما کامل تر است و ممکن است در واقع تغییر زندگی ما است. در این راه ما می توانیم می گویند شفا پادزهر – یا در این مورد anti-virus – نهفته است در این بیماری به عنوان گنجینه ای از تحول تحقق. اگر ما به طور انحصاری مبارزه با علائم بدون بررسی عمیق تر ریشه ما ممکن است زنده ماندن این بیماری جز علائم دیگر هنوز هم به احتمال زیاد به تحقق.
 

آنچه که درست است برای یک فرد بیماری نیز ممکن است درست به صورت اپیدمی یا بیماری همه گیر شیوع است. در او تحریک آمیز کتاب Selbstzerstörung aus Verlassenheit [خود تخریب به دلیل رها کردن] را روان فرانتس Renggli نسبت به شیوع طاعون بزرگ در مسیحی اروپا در 14th قرن که به کشته شدن 30%-60% از قاره جمعیتبه یک “فوران جرم جنون است.” او می نویسد,

من روانی یا نه اجتماعی و جسمی مدل روانی-عصبی-ایمونولوژی: نه باکتری است نه ویروس است که مشکل اصلی بلکه مردم در یک جامعه که متزلزل توسط یک بحران است. اگر این بحران طول می کشد بیش از حد طولانی است که بیش از حد شدید و یا بیش از حد آسیب زا سیستم ایمنی بدن از جمعیت است که به آرامی تضعیف و در نهایت فرو می ریزد. مردم تبدیل به آسیب پذیر به بیماری و در نهایت به مرگ است. این مدل معتبر است برای هر بیماری همه گیر و می تواند به عنوان یک کلید برای درک جدیدی از تاریخ است.
 

در قرن قبل از مرگ سیاه او استدلال می کند کلیسای کاتولیک آغاز شد مشاوره مادران جدا از نوزادان خود را در طول روز و شب. کودکان در حال رشد در 13ام و 14ام قرن ها در نتیجه دچار جمعی تروما اولیه رها. Renggli نشان می دهد که مناطق که در آن مادران ادامه داد: به عمل نزدیک تماس فیزیکی با فرزندان خود بودند امان از طاعون. ممکن است ما چیزی را تجربه مشابه در حال حاضر ؟
 

چگونه است که شبح Covid-19 قادر به امد و شد زیاد 7.5 میلیارد مردم جهان را به یک وقفه در هیچ زمان و در همه ؟ به دلیل روایت انبوه طنین انداز با چیزی نهفته است که هر دو پرتکاپو و به شدت سرکوب در مردم ناخودآگاه است.
 

“روانی” coronavirus گسترش زودتر و سریع تر و خیلی بیشتر با قدرت از آن بیولوژیکی همتای. Covid-19 شروع به ساختن عناوین و مردم به طور ناگهانی در بر داشت یک “هدف” توجیهی برای ترس و ناامیدی شده بود جمع آوری ناخودآگاه در درون آنها برای مدت زمان طولانی. حلقه بازخورد بین ساعتی یورش ترس القا عناوین در رسانه ها و رشد اضطراب انتظارات در ذهن مردم به دام افتاده بشریت در باطل عصبی چرخه. هر “مورد” در محله یا منطقه هر سرفه در مترو, هر غریبه آمدن بیش از حد نزدیک به دو برابر شده است-را در وهم آور حس در همه جا خطر است. بیشتر ما فکر می کنم در مورد بیماری, بیشتر از ترس ما هستند. بیشتر ترس ما تجربه ضعیف تر سیستم ایمنی بدن ما می شود. ضعیف تر سیستم ایمنی بدن ما بیشتر احتمال دارد ما را نشانه توسعه. سعی کنید به فکر می کنم از یک فیل صورتی.
 

روانی و معنوی ابعاد ثابت شده است به گونه ای که بتن اثر در عرصه مواد. به طرز حیرت انگیزی گسترده فیزیکی اثرات دارونما اثر به خوبی مستند شده است و به همین ترتیب بسیاری از مطالعات نشان می دهد که چگونه استرس عاطفی, مزمن ترس و تنهایی می تواند خطرناکی تضعیف سیستم ایمنی بدن ما و زنگ زدن سلامت ما است.
 

لطفا با من. پیشنهاد من این نیست Covid-19 فقط یک جعل و نه من در تلاش برای تطهیر و یا انکار این فاجعه بسیاری از مردم در حال تجربه.
 

من پیشنهاد نگاه کنیم و آن را از زاویه های مختلف: اگر Covid-19 نبودند خطر مستقل از ذهن ما و روح اما در واقع یک کوانتومی پدیده – مشترک شخصیت رویای ما جمعی از احضار به وجود? تجسم چیزی به خاک سپرده عمیق در این عرصه از ناخودآگاه جمعی است که ما تا کنون قادر به درک? زندگی نماد بسیار عمیق تر عفونت است ؟
 

ذهن ویروس ها و سحر و جادو از ترس

رسیدن به بازگشت به سنت های شفاهی چند برای اولین بار کشورهای آمریکایی های بومی محقق Jack D. فوربس می نویسد: در کلمبوس و دیگر آدمخوارها “برای چندین هزاران سال انسان را دچار طاعون یک بیماری بدتر از جذام یک بیماری بدتر از مالاریا یک بیماری بسیار وحشتناک تر از آبله.” به Algonquin و بومی برای اولین بار سازمان ملل شناسایی بیماری روانی مرد سفید پس از ورود او به سرزمین مادری خود در 15ام و 16ام قرن ها به عنوان “Wetiko,” به معنای واقعی کلمه ترجمه به عنوان همنوع خواری: “مصرف دیگر زندگی برای [یکی] خصوصی خود را هدف و یا سود است.” فوربس نتیجه گیری کرد و گفت: “این بیماری است که بزرگترین اپیدمی بیماری شناخته شده برای انسان است.”

Wetiko – اغلب به عنوان یک ذهن ویروس – منتشر دیرینه توهم دیدن خود به شدت محدود به قفس یک نفس جدا. از این منظر انزوا از دیگران ظاهر می شود یا به عنوان رقبا و یا به عنوان طعمه. در یک جهان بینی است که در آن ترس است که شرط اساسی مبارزه و بهره برداری منطقی به نظر می رسد همدلی مسخره و احساساتی.

پس از 5000 سال از مردسالاری, 500 سال سرمایهداری و 50 سال از نئولیبرالیسم, Wetiko آمده است به تعریف تقریبا در هر منطقه از ما (غربی) جهان و زندگی است. به این دلیل ما می توانید قبول یک نظام اقتصادی جشن بزرگترین-ممکن است خرابی از جهان طبیعی به عنوان “موفقیت” است که با توجه به خود ما عفونت با ویروس. Wetiko است numbed قلب ما مات توانایی ما برای درک هر دو تقدس و درد زندگی هر دو در خارج و داخل خودمان است. بی حد و حصر موجودات در حال نابودی به دلیل این ناتوانی مزمن به احساس همدلی است.
 

از اجباری تثبیت در به حداکثر رساندن مصنوعی ارزش در اقتصاد تمام راه را به پایین به این بیماری همه گیر از شکسته و سوء استفاده از عشق روابط Wetiko بیماری تبدیل شده است به طوری نرمال آن دیگر حتی به رسمیت شناخته شده به عنوان چنین. بدبختی فرقه از خود وسواس به فرسایش اجتماعی بافت بشریت و تخریب زمین است. به عنوان یک نتیجه از ترس همه جا – ترس از ترک, ترس از مرگ, ترس از زندگی, ترس از روابط جنسی و ترس از مجازات و ترس از آینده از سقوط… خوش خیم مقابل بورژوازی نجابت پنهان روانی زیرزمین است که در آن کودکان از ترس آزادانه پرسه زدن: دائم و خشم و بی اعتمادی عمومی, اعتیاد, افسردگی, خستگی, انحراف اجباری مصرف و کنترل و راز و یا باز کردن شیفتگی با خشونت است.

این Covid-19 روایت شده است قادر به آلوده کردن بشریت در چنین رکورد سرعت به دلیل ترس بسیار عمیق و ناخودآگاه در انسان است که ما دیگر آگاه از آنچه اتفاق می افتد در درون ما.

تراژدی این است که این ویروس در سایه عمل از آگاهی ما است. ما آلوده به خودمان و دیگران ندانسته. به عنوان فوربس می نویسد: ما مشروط به این بیماری از طریق “اقتدارگرا خانواده, ساختار,” “نر تسلط” “انقیاد زنان” و “بسیار نگرش منفی نسبت به رابطه جنسی” – و در یک سطح ایدئولوژیک از طریق “مفاهیم نژادی و فرهنگی برتری.”

هنگامی که در گیر این جعبه ما بدون فکر تداوم این بیماری در ما روز به روز تعامل با تغذیه کردن و به هر یک از دیگر نقاط کور و نقاط درد. به عنوان پروژه ما چه ما از ترس داخلی بر روی دیگران یا وقایع خارجی ما اعتبار ما ترس در حالی که سرکوب که در آن از آن می آید. اعتقاد ما بر این خطر به خارج از ما, بنابراین ما سعی می کنیم برای محافظت از خودمان را از آن و در نتیجه اغلب عمل در راه است که تداوم این بسیار خطر ما سعی می کنیم برای محافظت از خودمان را از. یونگ توصیف این مکانیسم به عنوان “سایه طرح ریزی شده است.”

به حدی ما ناخودآگاه رانده ترس ما مستعد ابتلا به دستکاری است. هنگامی که میلیون ها نفر از مردم در پروژه خود را ناخودآگاه سایه بر روی دیگران آنها التماس کردن بسیار خطر هر کس در تلاش است برای فرار از. ویلهلم رایش ساخته شده این پویایی صریح و روشن در طول ظهور هیتلر (دیدن او در سال 1933 کتاب جرم روانشناسی فاشیسم) و آنها قضیه از همه توتالیتر به این روز است.

پس از 9/11 به ما گفته شد که دشمن ما شد جهان اسلام; در حال حاضر “دشمن” نامرئی است و ممکن است ما در انتظار در هر دستگیره درب یا خزش به ما به عنوان ما بوسه و آغوش گرفتن و یا حتی نفس کشیدن. بیشتر عجیب عصبی سینما که بازی در ذهن ما ساده تر از آن است که برای قدرت های خارجی برای کنترل و استفاده از ما برای منافع خود را.

بزرگ رونمایی

خیلی بیشتر از فقط یک آزمایش دشوار برای بشریت به Covid-19 شیوع همچنین دارای امکان برای جمعی شفا از درنده توده عفونت Wetiko. ما می تواند احساس آن را به عنوان یک جهانی somatization – یا نمادین شبیه سازی – بنایی Wetiko بیماری است. همانطور که با هر شیوع بیماری شدید و عمیق تر الگوهای در حال حاضر آینده سادهای در چشم ساده در سطح جهانی است.

ما در حال حاضر شاهد همزمان با رونمایی شکست و شدید اغراق Wetiko:

 • در یک زیست محیطی در سطح Covid-19 سرچشمه به عنوان یک نتیجه مستقیم از تمدن ما را حرص سیری ناپذیر برای رشد نمایی. احتمالا حیوانات وحشی منتقل می شود این ویروس به افراد پس از اکوسیستم های طبیعی که در خانه به آنها را نابود ecocidal steamroller از تمدن “حال پیشرفت است.” و در حال حاضر ما به همان اندازه شگفت زده برای دیدن که چگونه به سرعت هوا می تواند روشن در چینبه سرعت در آن حیات وحش بازگشت به مناطق شهری و چگونه به طور ناگهانی پیر ecocidal تلاش فروپاشی قبل از چشم ما (به عنوان مثال ایالات متحده صنعت fracking).

 • در یک سطح اقتصادی Covid-19 بوده است نی که شکسته پشت شتر تنظیم کردن واکنش های زنجیره ای از دیر فروپاشی مالی. این مستند فرستاده است ما دنياي اقتصاد به مقاصدشان سریع “تبخیر” با کل صنایع توقف میلیون ها نفر از کارگران گذاشته شدن از یک روز به بعد و بازارهای سهام توفنده. صنعت سوخت فسیلی چهره خود را “بدترین چالش در آن 100 سال تاریخ” است که از آن هرگز ممکن است بهبود می یابند. ذخایر فدرال در حال حاضر وام های بانک های بزرگ اضافی $1 تریلیون دلار در روزاست که می گویند ما در حال حاضر به سختی نگه داشتن سیستم اقتصادی در حمایت از زندگی.

 • اجتماعی و روانی در سطح ما هر دو یک جمعی دیوانگی شدید Wetiko رفتارها و همچنین بسیاری از مردم شکستن رایگان. از یک سو اجتماعی عمل بمباران اتمی میل به کنترل و خودخواه وحشت در حال رسیدن به حقیقی قلل. ما شاهد گسترده افزایش استفاده داخلی و تبدیل سریع لیبرال جوامع به پلیس متحده; حتی چپ در حال ستایش تقویت از بالا به پایین دولت و محدودیت در آزادی های مدنی. از سوی دیگر هزاران نفر از مردمی محلی طرح های تمرین کمک های متقابل ظهور کرده اند از یک روز به بعد. میلیون ها نفر در حال ورود به یک لحظه نادر از بازتاب و از پرسیدن “چه ضروری?” در حالی که قفل شده است و در قرنطینه ما در مواجهه با خودمان آرزوهای ما و زندگی ما. و بسیاری از تشخیص چگونه عمیقا ما شده ایم “اجتماعی فاصله” همه همراه – تقسیم توسط رقابتی آرمان های مخاطره آمیز بازار کار و خود ما ناتوانی در شرکت معتبر بین فردی ارتباط.
   

فراق از راه

چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی نامشخص است اما ما می توانیم فرض کنیم که واکنش زنجیره ای از ویرانی اقتصادی اجتناب ناپذیر است. جهانی اضطراری ممکن است باقی بماند. به عبارت دیگر ممکن است ما بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی و یا شاید هرگز دوباره.

چه خواهد شد در چند هفته آینده و ماه به احتمال زیاد شکل جهان برای سال های بسیاری آمده است. به جای مقاومت در برابر نیروهای آنتروپی و غرقه شدن در ضعف به امید بازگشت به حالت عادی در آینده خواهد بود در کنار کسانی که قادر به در آغوش هرج و مرج و اختلال به عنوان یک فرصت برای پیشنهاد های مختلف چشم انداز برای جامعه جهانی.

نائومی کلاین نویسنده کتاب دکترین شوک, می گوید: “اگر یک چیز وجود دارد تاریخ به ما می آموزد آن است که لحظات شوک به شدت فرار است. ما یا از دست دادن یک کل بسیاری از زمین دریافت fleeced توسط نخبگان و پرداخت قیمت برای چندین دهه و یا ما برنده مترقی پیروزی که به نظر می رسید غیر ممکن است فقط چند هفته قبل از آن. این است که هیچ وقت برای از دست ما عصبی.”

بر دوش فصل بدهی و فرمان ضروری برای رشد نمایی های جهانی سیستم سرمایه داری است غیر قابل برگشت نقطه شکستن. قدرت که می شود یا باید راه را برای سیستم تغییر خواهد شد و یا سرسختانه ادامه به سرپا نگه داشتن نظم کهن با حال وحشیانه تر نیروی. در حالی که ممکن است بسیاری ممکن است قراردادهای آتی در مقابل ما, من می خواهم به برجسته کردن تضاد تاریخی انتخاب ما رو در دو متضاد آینده سناریو:
 

 • سناریو 1: نظارت سرمایهداری
  پس از چند ماه از مستند, مردم پذیرفته اند عصر جدید از قرنطینه وجود دارد. دولت باید برچیده آزادی های مدنی و حقوق بشر و محیط زیست حمایت و به بهانه بهداشت و ایمنی مستقر سطح بی سابقه ای از فن آوری نظارت. برنامه های تلفن همراه استفاده می شود نه تنها به پیگیری مردم حرکات فیزیکی اما همچنین واکنش های بیوشیمیایی. به عنوان Gideon لیچفیلد می نویسد:, “ناخوانده نظارت [است] در نظر گرفته شده قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای پایه آزادی با افراد دیگر است.” در پس زمینه از یک یورش روزانه از ترس-استناد به پیام دولت بیشتر توزیع مجدد ثروت از پایین به 99 درصد به نخبگان. بانک سوخت های فسیلی و هواپیمایی صنایع bailed با مالیات دهندگان پول در حالی که امنیت اجتماعی و بهداشت عمومی سیستم ها بیشتر از میان بردند. اقدامات ریاضت و لغو نقدی بیشتر به حاشیه راندن مردم فقیر و بی خانمان. به طور کلی بی تفاوتی و بی حسی رسیده اند بعد که روزانه عکسبرداری از مهاجران در مرزها و دیگر جنایات دیگر تحریک هر اخلاقی ایرانیان ، قفل شده است و به آپارتمان خود را ترس از عفونت و نظارت توسط بدن دیجیتال سنسور قدرت که می شود تقریبا به طور کامل فلج افراد توانایی سازماندهی خود و مقاومت در برابر. باید تظاهرات یا اعتصابات هنوز هم رخ می دهد که رسانه های جمعی می تواند در گزارش جدید خطرناک عفونت گسترش به طوری که دولت می تواند به سرعت اعمال حکومت جدید به “امن نگه داشتن جوامع ما.” در برخی از نقطه با تغییرات آب و تفکیک آب بحران و کمبود مواد غذایی بدتر شدن سیستم است و دیگر قادر به پنهان کردن خود را به سقوط. هرج و مرج و خشونت دیگر نمی تواند موجود باشد. غنی عقب نشینی به خود دردار ترکیبات در مناطق دور افتاده در حالی که توده های مردم خود را به دام افتاده در هم پاشیده مراکز شهری.
   

 • سناریو 2: زیست محیطی و اجتماعی رهایی
  در این ماه از عدم اطمینان اقتصادی و فروپاشی میلیون ها نفر از مردم شروع به سازماندهی خود را در محلی مردمی سطح برای پوشش نیازهای اولیه خود را. در این زمان از مشکلات آنها کشف قدرت از جامعه همبستگی و localism. به مردم کمک یکدیگر از طریق بیماری ها و چالش های یک روح همدلی و وابستگی متقابل گسترش می یابد. پس از چند ماه بیکاری عمومی هرج و مرج و کمبود مواد غذایی و امید برای دولت قوی و بازگشت به حالت عادی باید در نهایت پژمرده. بسیاری متوجه است که هر کدام ما زندگی کردن سقوط به تنهایی و یا ما از این طریق دریافت کنید با هم. اضطراری طرح های محله کمک در حال حاضر به نوبه خود بیشتر دراز مدت طرح های اجتماعی و اقتصادی و زیست محیطی دوباره سازمان است. مردم شروع به باغ های جمعی و مواد غذایی تعاونی برای تامین خود را با محلی محصولات ارگانیک و باز انرژی خورشیدی نیروهای وظیفه به عدم تمرکز و دموکراتیزه خود را عرضه انرژی است. بیشتر و بیشتر مردم ترک شهرستانها یافت جوامع در حومه شهر, جایی که آنها در تعامل با احیای اکوسیستم و رادیکال اجتماعی آزمایش های بیشتر بر اساس اعتماد و محبت راه زندگی است. مردم با هم کار کنند و مترقی دولت در مقیاس بزرگ زیست محیطی توانبخشی در پاسخ به بحران آب و در حالی که دولت حمایت از شهروندان آژانس از طریق معرفی اساسی جهانی درآمد. در پس زمینه این شگفت آور اجتماعی و زیست محیطی حرکت عمیق فرهنگی و تغییر و تحول معنوی می گیرد – تغییر آگاهی از Wetiko درایو برای سلطه به همکاری با همه موجودات زنده, از, اسپری توده جوامع به جوامع اعتماد از مردسالار محکومیت اروس و زنانه به یک فرهنگ است که جشن عشق نفسانی در آن آزادی و کرامت از مقهور ساختن زمین به احترام او ذاتی تقدس از ترس مرگ به اذعان ابدی ما وجود دارد.

سیستم تغییر: زمان در حال حاضر

خطرات ناشی از توتالیتاریسم هستند مبرم و واقعی و در حال تبدیل شدن به concretized در بسیاری از کشورها در حال حاضر. اما ما نباید فراموش کنیم که کسانی که در اقدامات گذشته رفت و آمد مکرر در طولانی مرگ یک سیستم است که در حال حاضر در راه خود را. در این مرحله جهانی سرمایه داری است که فقط در حال زنده نگه داشته ما ترس بینی و ناتوانی ما را به تصور کنید چیزی جدید است که می گویند اگر مردم می تواند ترک ترس و متحد کردن اطراف یک چشم انداز مشترک از آینده می خواهند هیچ چیز می تواند توقف اجتناب ناپذیر گذار.
 

من با دیدن این کلید برای تغییر سیستم دروغ در سه ضروری قلمروهای زندگی ما:
 

 • معنوی (persian)
   

داشتن اغراق آمیز Wetiko به شصت و سورئال ارتفاعات Covid-19 عجیبی ما را دعوت به یک بعدی تغییر بودن. به عنوان پل لوی نویسنده زدودن Wetikoحفظ ضد ویروس های مخفی با Wetiko بیماری است که در بیداری به آن رویای مانند طبیعت – تحقق است که دارای پتانسیل برای تغییر بنیادین جهان ما.

اگر ما همچنان به واکنش نشان می دهند به تجسم Wetiko خارج از ما (به عنوان مثال ویروس های دشمنان خارجی و یا خطرات ناشی از توتالیتاریسم…) به عنوان اگر آنها از ما جدا ما ادامه خواهد داد برای به عمل در راه است که خوراک بسیار پویا ما از ترس. اما اگر ما شروع به دیدن Wetiko بازی کردن در درون خودمان آن را از دست می دهد چنگال خود را بر ما. شفقت ما باز می شود چشم به درک که ما قبلا تنها می تواند ترس یا نفرت. اعتماد آشتی ما با جهان و همنوعان ما. محبت و اعتماد در حال نهایی ضد ویروس از Wetiko.
 

ما ممکن است به طور ناگهانی از خواب بیدار و متوجه چگونه تمام سیستم های سلطه هرگز “واقعی” را به عنوان خود را “حقیقت” همیشه تنها وجود داشته و از طریق ما رضایت. پول, قدرت, جامعه, بیماری های همه گیر – ما در حال حاضر می توانید ببینید رویا طبیعت از آنچه که ما تصور می شود سنگ جامد و تغییرناپذیر است.

برای بیدار شدن از ترس وب Wetiko است به طور همزمان بیدار به هم وابسته وب از زندگی است. این جمله یک تغییر عمیق از از کجا آمده ایم در جهان غرب است که آن را سخت برای پیدا کردن حتی کلمات آن است. ترس زده ذهن همیشه می پرسد فوری نتیجه گیری راه حل های رفع. اما شاید هیچ جمله “رفع” در حال حاضر. شاید آنچه در این لحظه خواستار این است که برای ما به اجازه رفتن از تمام مفاهیم ما از خود اهمیت برتری و سلطه و تسلیم شدن به بیشتر-از-هوش انسان و هدایت به پرس و جو برای گرایش از زمین و بومی حکمت از فرهنگ محور در سراسر زمین است. در این تجربه ربانی نهفته است یک حقیقت است که بدون ابهام مطلق و عمیقا شفا: تمام زندگی مقدس است. این نه تنها یک تجربه خصوصی اما بینش ذاتی ماتریس از زندگی است. در راستای این ماتریس ما ایستاده در خارج از این چرخه باطل از ترس عفونت و خشونت است.
 

 • اجتماعی (persian)
   

به عنوان Wetiko نقش relationally آن انحلال یک تلاش جمعی; تاریخی پروژه توسعه راه با هم زندگی می کنند که در آن ما می تواند التیام ما رابطه شکسته به زمین و هر یک از دیگر و توسعه اعتماد عمیق میان خودمان است.

برای ایجاد اعتماد ما نیاز به شرایط است که دیگر ما را وادار به دروغ پنهان و یا از خودمان محافظت کنیم. ما باید راه زندگی, عاشق, کار و مربوط است که در آن ما واقعا می تواند به رسمیت شناختن یکدیگر و جرات نشان دادن آنچه که ما در واقع فکر می کنم و احساس عشق و میل. “اعتماد” یک کلمه اغلب استفاده می شود اما به چه معنی است ظریف در عرصه روح ما, مانند, عشق, تمایلات جنسی و معنویت که در آن آسیب پذیری ما تمایل به بزرگترین? این مستلزم چیزی کمتر از یک انقلاب اجتماعی. دیتر Duhm یک مربی و معلم من و نویسنده مقدس ماتریس, می نویسد, “اعتماد نه تنها به عنوان طبقه بندی شده روانی است; و بالاتر از همه یک اصطلاح سیاسی – انقلابی ترین از همه ما نیاز به تمدید کل ساختار اجتماعی را در مورد پایدار سیستمیک اعتماد است.”
 

این انقلاب رخ می دهد ممکن است در جنبش های توده ای اما آن را می توانید شروع در گروه های کوچک – چاه از انسجام و گسترش در سراسر جامعه وجود دارد موجب افزایش یک رشته جدید از آگاهی است. بر اساس 40 سال از آزمایش رادیکال های “شفا زیستگاهها یشان طرح” ارائه می دهد یک چشم انداز مربوطه برای چنین جامع در تغییر و تحول است.
 

آزادی در دراز مدت نیاز به ظرفیت و توانایی ما برای مقاومت در برابر هر گونه محدودیت های مدنی و حقوق بشر در کوتاه مدت. در این زمان از اجتماعی فاصله اجازه دهید ما ایستاده در همبستگی با هم و به خصوص با همه کسانی که به حاشیه رانده شده رد هر روایت از “ما در مقابل آنها.”

به عنوان سیستم جهانی وتکه بومی سازی خواهد بود که کلید به آینده است. در حال حاضر لحظه ای به عدم تمرکز سیستم های تامین آب و مواد غذایی و انرژی به سرمایه گذاری در احیا کشاورزی و شیوه های اکوسیستم مرمت به ایجاد بانک بذر و ارز و ایجاد شبکه های اقتصادی و ساز و کمک های متقابل منابع و متقابل هدیه. محلی سازی نه تنها ارائه می دهد مواد غذایی حاکمیت بلکه یک مسیر به استقلال سیاسی – به عنوان ما را به اتهام از خود ما از نیازهای اساسی ما با هم می آیند برای ایجاد مشارکتی در تصمیم گیری از پایین به بالا. از انواع اکوسیستم مرمت شیوه به permaculture, بذر صرفه جویی و ecovillage حرکات تمام راه را به مقیاس بزرگ جنبش های اجتماعی مانند انقراض شورش و آزمایش های رادیکال مردمی دموکراسی مانند Rojava و Zapatistasجهان ارائه می دهد یک هزار نمونه نشان می دهد که این مسیر قابل دوام است.

زیرا معنوی و اجتماعی و اقتصادی و سیاسی حوزه هستند تا رابطه ناگسستنی در هم تنیده موفق سیستم تغییر خواهد تکیه بر ساختاری عمیق تحولات در این سه عرصه در موازی. این به آن معنا نیست که ما باید همه چیز را در یک بار, به این معنی که ما باید از یکدیگر حمایت کنند. ممکن است هر یک از ما عمیقا گوش دادن به آنچه که ما در حال حاضر به نام انجام می شود و در حالی که باقی مانده آگاه از هر یک از دیگر. تا آنجا که روایت از انزوای اجتماعی و فاصله را تهدید می کند به نگه داشتن ما از ترس و جداگانه توانایی ما برای رفتن از طریق این بحران متکی بر توانایی ما برای سازماندهی و ایجاد اتحاد به خاطر سپردن است که ما در جامعه است.
 

هر آنچه که ما ممکن است آیا ممکن است ما به یاد داشته باشید که این یک لحظه منحصر به فرد تاریخی امکان. به عنوان جولیان آسانژ گفت Yanis Varoufakis از سلول زندان خود را از طریق تلفن “هر چیزی می رود… همه چیز در حال حاضر ممکن است.” و اگر یک چیز وجود دارد که Covid-19 به ما آموخته است که تغییرات چشمگیر جمعی رفتار در واقع می تواند یک شبه رخ دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>