سیاتل در اعتراض: پلیس و ضد نژاد پرستی تظاهر کنندگان برخورد در مارس


پلیس آمریکا در شهر سیاتل درگیری با جمعیت راهپیمایی در حمایت از ضد نژادپرستی تظاهرات در یکی از متشنج ترین از چندین تظاهرات در سراسر کشور برگزار شد در روز شنبه.

ماموران با استفاده از نارنجک و اسپری فلفل به معترضان آتش و شکست ویندوز. راهپیمایی در حمایت از ادامه تظاهرات در پورتلند.

چهل و پنج نفر دستگیر شدند در حالی که 21 افسران مجروح شدند.

در Austin, تگزاس یک مرد کشته شد و در طول یک زندگی ماده مارس.

پلیس گفت: گزارش اولیه پیشنهاد قربانی شده اند ممکن است حمل یک تفنگ و با نزدیک شدن به یک خودرو که در آن از یک فرد به ضرب گلوله کشته و او را کشتند. مظنون دستگیر شده است و توسط شرکت عامل با افسران.

تظاهرات داده شده است انرژی تجدید خشونت و درگیری در پورتلند بین معترضان و ماموران فدرال مستقر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود مخالفت های محلی و رهبران دولت.

در سیاتل هزاران نفر از معترضان بود و در ابتدا جمع آوری مسالمت آمیز حامل نشانه هایی مانند “فدرال به خانه” و “ما در حال زندگی در یک دولت پلیس” و فریاد شعارهای “نه عدالت بدون صلح”.

یک گروه پس از آن آتش به سایت ساخت و ساز برای جوانان در بازداشتگاه قبل از فوق العاده ویندوز از یک دادگاه و در نزدیکی کسب و کار, پلیس گفت:. مقامات گفتند سنگ و بطری آتش و خمپاره پرتاب کردند افسران و یکی از آنها به بیمارستان منتقل شد با یک پا آسیب.

پلیس اعلام کرد این تظاهرات یک شورش و گفت: آنها در حال بررسی این که آیا یک دستگاه انفجاری علیه یک ایستگاه پلیس. بدون آسیب گزارش شده است.

مانند پورتلند و سیاتل دیده است گسترش اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس است. اما پس از یک پلیس-رایگان اعتراضی در منطقه در این شهر برچیده شد در اوایل این ماه پس از یک سری از حوادث تظاهرات مشکلاتی روبرو بود.

آنچه اتفاق افتاده است در جای دیگر در ما ؟

یک ماشین سوار را از طریق یک جمعیت در آرورا کلرادو, اما وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب. در همان ماه مارس یک نفر مجروح شد و پس از یک معترض “تصمیم به آتش خاموش سلاح”, پلیس گفت:. فرد گزارش شده است که در یک شرایط با ثبات در بیمارستان است.

تظاهرکنندگان در این شهر نیز به یاد الیاس مکلين 23 ساله سیاه, مردی که ماه اوت گذشته پس از متوقف شدن توسط پلیس.

در لوئیزویل کنتاکی صدها نفر از اعضای یک گروه شبه نظامی خواستار عدالت برای Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن بود که به ضرب گلوله در هنگام ماموران وارد تخت خود را در ماه مارس است.

حمل نیمه اتوماتیک تفنگ و تفنگ ساچمه ای گروه راه می رفت در شکل گیری یک حصار تقاطع جایی که آنها از هم جدا شدند توسط پلیس از یک کوچکتر جمعیت مسلح ضد داعش است. وجود دارد هیچ گزارشی از حوادث.

قبل از آن سه عضو از ارتش گرفته شد به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات پس از یک سلاح به طور تصادفی به مرخص شد. پلیس گفت که این حادثه بررسی شده بود.

در تحولات دیگر:

  • پلیس گفت: حداقل 75 نفر دستگیر شده بود در اوماها که در آن معترضان به یاد جیمز Scurlock یک 22 ساله مرد سیاه پوست به ضرب گلوله توسط یک نوار مالک در مه
  • در ریچموند, ویرجینیا, شهرستان کمپرسی کامیون بود به آتش کشیده شد و پلیس توییتی
  • در لس آنجلس معترضان با ماموران در مقابل دادگاه فدرال

آنچه اتفاق می افتد در پورتلند?

آقای ترامپ تصمیم به ارسال فدرال اجرای قانون عوامل برای محافظت از ساختمان های دولتی در پورتلند اورگان شده است عمیقا مورد بحث است. درگیری پلیس تشدید شده است.

فدرال افسران بینام و وسایل نقلیه به نظر می رسد به زور تصرف معترضان از خیابان ها و بازداشت آنها را بدون توجیه. آنها نیز شلیک گاز اشک آور و کمتر کشنده مهمات به جمعیت تظاهر کنندگان.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او در تلاش است برای بازگرداندن نظم, اما رویکرد او کشیده شده گسترده انتقاد و چالش های قانونی.

این فرماندار دموکرات ایالت اورگن کیت براون خواستار خروج خود و مقامات محلی می گویند این است که انتخابات سال شگرد توسط رئیس جمهور را امتحان کنید و رنگ و مخالفان خود را به عنوان ضعف در قانون و نظم است.

آقای ترامپ گفت: او ارسال خواهد فدرال آمريکا به شهرهای دیگر از جمله شیکاگو است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de