دوم جامعه تاون هال با استمفورد پلیس برنامه ریزی شده برای روز شنبه

استمفورد — دوم تاون هال سبک رویداد است که در آن مردم می تواند صحبت می کنند و به اعضای اداره پلیس این یکی دوبله پلیس و گره ای برگزار خواهد شد و در مکان سوم با نیمه پر آبجوسازی در روز دوشنبه از 6 تا 8 بعد از ظهر

جلسه ایده استمفورد ساکن یوسف Maddalone, 31. دو هفته پیش Maddalone رفت و به اولین تاون هال رویداد با پلیس برگزار شد در لا پرل رستوران. که جلسه شامل رئیس پلیس تیم شاو و کاپیتان Diedrich ههن; Maddalone فکر کردم این امر می تواند یک ایده خوب به حوادث بیشتر آن را دوست دارم.

Maddalone نمی دانم نیمه پر مالک کونور Horrigan هرگز حتی شده به آبجوسازی در حیاط خیابان و یا به تازگی افتتاح شد مقام سوم در اقیانوس آرام خیابان. اما او نام او را به هر حال و پرسید: اگر او می خواهد میزبان چنین رویداد.

“او شروع به پریدن کرد و در شانس” Maddalone گفت. “آن یکی (تماس) و انجام می شود.”

Horrigan گفت: این رویداد “کشیده از هوا نازک” اما آن را فقط به نوع جلسه جامعه است که او در ذهن در هنگام ایجاد مقام سوم.

در حالی که شاو را نمی توان حضور در دوشنبه, رویداد, ههن آوردن با او افسران آدریانا ملینا و سیلاس Redd.

ملینا بود استمفورد افسر پلیس از سال 2015 و Redd بیش از 30 سال در کار بود و با توجه به جامعه محور جایزه, کانکتیکات, ایالات متحده وکیل جان دورهام در سال 2018 است.

Maddalone که یک جزیره پیوند در حال اجرا راه اندازی مشاوره گفت که او می خواهد برای کمک به پیشبرد علت برابری نژادی در حالی که همچنین حمایت از پلیس.

“من فکر نمی کنم مردم باید برای انتخاب بین پلیس و نژاد پرستی. من می خواهم به در روند پیشرفت. من می خواهم به شرکت در آن,” او گفت:.

ههن گفت: افسران خوش آمدید فرصتی برای پاسخ به سوالات از جامعه است.

“داشتن که تفاهم در جامعه و داشتن مکالمات مانند اینها یک راه برای باز کردن درب را به جامعه بهتر” ههن گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de