ببینید که چگونه استمفورد پلیس قطار برای فعال بورس

استمفورد — اگر شما از شنیدن برخی از تیراندازی در اطراف, پیر, اداره پلیس نگران نباشید — آن را تنها یک مته.

ده ها تن از افسران در داخل 805 بدفورد سنت اواخر روز چهارشنبه صبح و اوایل بعد از ظهر برخی از شلیک جاهای خالی از سلاح های خود را در طول یک فعال تیرانداز آموزش ورزش.

گروهبان. استیون brad johnson گفت: پلیس ساختمان خواهد شد که پاره کردن مدتی در این سال و یا بعدی شده است یک محل عالی برای افسران به دنبال به با سنگ تیز کردن تاکتیک های خود را در نقض ساختمان ها و اتاق ها در حالی که تلاش برای گرفتن سنگر مظنون را بازداشت کرده است.

“ما در ادامه ما فعال تیرانداز آموزش و انجام یک مطلب جامع برنامه که در آن ما در حال آموزش به صورت متعدد مهاجمان در این آموزش خاص” brad johnson گفت. “ما در حال استفاده از قدیمی اداره پلیس به انجام برخی از واقع بینانه نیرو-در-نیروی آموزش به عنوان واقع بینانه که ممکن است در یک آموزش سناریو.”

Brad johnson گفت: بخش ویژه تیم پاسخ (SWAT) در ساختمان استفاده می شود چندین بار برای آموزش تاکتیکی از جدید به مقر پلیس باز شد تا در ماه مه.

آموزش روز چهارشنبه حدود ارتباطی و فرماندهی و کنترل, brad johnson گفت. در بعد از ظهر افسران شبیه سازی زندگی واقعی و فعال تیرانداز وضعیت در ساختمان و اخراج کردن نمرات خالی مهمات

“وجود خواهد داشت با صدای بلند صدای شلیک گلوله را در اینجا امروز” brad johnson گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>