استمفورد — پلیس منتشر شده تصویری از یک under-the-نفوذ راننده شناور از طریق یک تقاطع پریدن محدود کردن و هدف قرار دادن یک حصار قبل از او می افتد از راننده اش را در کنار پنجره در بعد از ظهر یکشنبه.

سروان. Diedrich ههن گفت: پلیس نامیده می شدند به اقیانوس اطلس و حوض خیابان در یک گزارش از یک ماشین است که آمار حصار فقط قبل از 4 بعد از ظهر آن بیشتر گزارش شده است که راننده به بیرون از ماشین و فریاد در عبور اتومبیل است.

هنگامی که افسر ویلی Guilford کردم به صحنه متوجه شد که توماس دیاز 41 در وسط اقیانوس اطلس خیابان در یک موضع مبارزه و بسیار آشفته.

Guiford قادر به دریافت دیاز از جاده و با کمک یک گروهبان دیاز شد دستبند برای افسر ایمنی ههن گفت. به عنوان پزشکان ارزیابی او دیاز توضیح داد که او تا به حال شده یک قدرتمند توهم زا به نام PCP و نمی تواند به خاطر این اتفاق ههن گفت.

دیاز به حال خالی خیره در چهره اش و نمی تواند درک آنچه که او گفته بود تا او را به استمفورد بیمارستان ههن گفت.

دیاز خودداری کردند زمانی که او به بیمارستان و قفس اتومبیل گشت زنی بود به بیمارستان فرستاده شده به او را انتخاب کنید تا و او را به مقر پلیس برای رزرو ههن گفت.

دیاز متهم شده بود با عامل تحت تاثیر تداخل با پلیس و عدم رانندگی در مناسب لین.

ههن گفت: این فیلم از سقوط نشان می دهد دیاز حلق آویز کردن پنجره اتومبیل خود را در حالی که وسیله نقلیه او عامل منحرف در سراسر اقیانوس اطلس و حوض تقاطع به عنوان یکی دیگر از ماشین عبور می کند. هنگامی که وسیله نقلیه جهش محدود کردن و اعتصاب حصار در گوشه شمال غربی تقاطع دیاز, سقوط از پنجره و سرگردان به تقاطع.

“او خوش شانس او را کشته” ههن گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de