شهردار سئول که منجر به کشته شدن خود را متهم به آزار و اذیت جنسی توسط وزیر سابق

Yonhap سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پیشرو در کره جنوبی فعالان حقوق زنان و وکیل برگزاری یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه در سئول در آزار و اذیت جنسی اتهامات یک وزیر سابق در برابر شهردار پارک برنده-به زودی که خودش را کشته بود در هفته گذشته.

سئول — دبیر سابق شهردار سئول پارک برنده-به زودی که خودش را کشته بود در هفته گذشته متهم کرده است او را از نظر جنسی آزار او بیش از یک دوره چهار ساله.

این دیرین شهردار پایتخت کره جنوبی مرده پیدا شد جمعه میان جرم و گزارش های رسانه ای از آزار و اذیت جنسی اتهامات علیه او.

اتهامات تهدید به شهرت او به عنوان یک “فمینیست شهردار” و با مشخصات بالا, حامی این کشور #MeToo جنبش است.

صحبت کردن از طریق وکیل او از ایران رفت و با او در برابر اتهامات شهردار در روز دوشنبه. وکیل, Kim Jae-ryon به خبرنگاران گفت که او در زمینه آزار و اذیت جنسی شکایت علیه پارک اواخر روز چهارشنبه یک روز قبل از او لغو رسمی خود را برنامه ریزی و به طور ناگهانی ناپدید شد.

[سئول شهردار مرده یافت در میان آزار و اذیت ادعای پلیس می گویند]

“روز من محشور من شجاعت به ارسال شکایت و سوال شد تمام شب کسی را نابود کردند و کرامت انسانی خود را خراب خود را” دبیر سابق گفت: در بیانیه خوانده شده توسط وکیل او. او را به نام او برای محافظت از حریم خصوصی.

“من احمق بود و من پشیمان. بله من باید فریاد زد گریه کرد و گزارش او را هنگامی که آن را برای اولین بار اتفاق افتاده است” در این بیانیه گفت.

پلیس تایید کرد هفته گذشته که یک شکایت رسمی علیه پارک واصل شد چهار شنبه, اما آنها نمی افشای ماهیت آن است.

روز دوشنبه در کنفرانس خبری مشخص شده و ابتدا تایید اتهامات علیه پارک از آنها گزارش شده توسط رسانه های محلی. کیم سابق وزیر وکیل ارائه شده قبلا منتشر نشده از حساب های پارک را به اتهام آزار و اذیت جنسی.

صحبت با خبرنگاران در روز دوشنبه در کنفرانس خبری, کیم گفت: متهم شد و مورد آزار و اذیت توسط شهردار “در طول چهار سال او را به عنوان وزیر امور خارجه خود را و به طور مداوم بعد از او منتقل شده بود به بخش های مختلف.”

پارک عادت ساخته شده است پیشرفت های جنسی ناخواسته به سمت وزیر وکیل گفت: از جمله از طریق تماس با او را به اتاق خواب خود را به درخواست برای در آغوش گرفتن و فشار دادن بدن خود را در برابر او هنگام گرفتن selfie با هم.

کیم همچنین گفت که پارک او را فرستاده مشتری جنسی مطرح متون و عکس از خود را در زیر از طریق رمزگذاری برنامه پیام رسانی تلگرام. کیم گفت: چت سوابق ذخیره شده بر روی قربانی تلفن ارسال شد به پلیس به عنوان شواهد.

یک سخنگوی Seoul metropolitan government گفت که او نمی تواند تایید اتهامات و تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در این مورد. پارک مرگ به پایان می رسد هر پلیس موشکافی از او به عنوان وجود دارد این است که هیچ فردی به تعقیب.

Ko Mi-kyoung یک نماینده از کره ای زنان خط تلفن که به نظر می رسد در کنفرانس خبری در کنار کیم, با این وجود, به نام برای “بررسی مناسب برای پیدا کردن حقیقت است.”

پارک نیست توضیح دهد که چرا او در زمان زندگی خود را. “من متاسفم برای همه و من از هر کس که با من در زندگی من,” او نوشت: در یک “را” در بر داشت در محل اقامت خود که منتشر شد بعد جمعه به درخواست خانواده اش. در این یادداشت دست نویس او با ابراز پوزش به خانواده خود و خواسته است که بدن خود را سوزانده شود.

او را در مواجهه بررسی اتهام جرم و جنایت جنسی که ضربه به یک حرفه ای ساخته شده در حکومت و حمایت برای محروم اقلیت و به خصوص زنان است.

Ahn Young-Joon

AP

عزاداران ترک پس از ادای احترام خود را روز یکشنبه در یک بنای یادبود برای شهردار سئول پارک برنده-به زودی در تالار شهر پلازا در سئول.

قبل از تبدیل شدن به شهردار پارک مشغول به کار به عنوان یک وکیل حقوق بشر و برنده نقطه عطفی موارد بر مترقی مسائل. در سال 1998 او و یک تیم از وکلای برنده کره جنوبی برای اولین بار آزار جنسی اعتقاد به نمایندگی از یک دانشگاه آموزش دستیار که به رسمیت شناخته شد با یک جنبش فمینیستی جایزه از این کشور حقوق زنان شدند. در بحث های عمومی در سال 2016 به یاد او آن را به عنوان “معنی دار ترین دادگاه” در حرفه خود. “این یک فرصت از زمان ما به درستی ایجاد برابری جنسیتی” او گفت:.

[سابق ریاست جمهوری امیدوار حبس برای سوء استفاده جنسی]

در طول حقوقی خود را حرفه ای پارک نیز یک مدافع قوی برای کسانی که شناخته شده به عنوان “آسایش زنان” که مجبور به کار به بردگی جنسی توسط ارتش ژاپن در طول جنگ جهانی دوم اشغال شبه جزیره کره و کشورهای جنوب شرق آسیا.

پارک دهکده با نفوذ گروه های مدنی و کار برای پایان دادن به فساد اقتصادی کشور و نخبگان سیاسی. به عنوان شهردار او نورد مترقی سیاست در نوسازی شهری, محیط زیست و مقرون به صرفه مسکن.

اخیرا شهردار برنده ستایش برای این شهر رویکرد تهاجمی به شامل رمان coronavirus بیماری همه گیر. او خدمت خود را در دوره سوم به عنوان شهردار پایتخت بود و به عنوان یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری برای حزب لیبرال دموکرات در سال 2022 انتخابات.

تشییع جنازه او در روز دوشنبه درو مخلوطی از تسلیت از شهروندان عزاداری شهردار مرگ و انتقاد بیش از خود را متهم به جرم و جنایت جنسی.

بیش از 570,000 مردم امضا یک درخواست به کره جنوبی دفتر رئيس جمهور در مخالفت با پنج روز شهرداری تشییع جنازه برای پارک. عادی کره جنوبی مجالس ترحیم معمولا برای سه روز.

“به آزار و اذیت جنسی اتهامات بسته خواهد شد بدون یک تحقیق با توجه به آقای پارک برنده-به زودی مرگ اما ما مطمئن شوید که آن را محترم مرگ ؟” درخواست گفت. آن را به نام یک خانواده آرام تشییع جنازه در محل فوق العاده ای پنج روز خدمات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de