صربستان انتخابات: رای در اتحادیه اروپا نامزد دولت تکبر کاذب


این اختلال از coronavirus تنها چیزی که صربستان در انتخابات پارلمانی اتحاد مشترک با راه اندازی لیگ برتر.

یک نتیجه است که فراتر از شک و تردید جدی است دیگر.

اما در حالی که Liverpool FC باید در مدت کوتاهی تایید عنوان برای اولین بار در 30 سال Aleksandar Vucic به سادگی می تواند گسترش غالب اجرا است که در حال حاضر به عقب کشیده بهترین بخشی از یک دهه است.

رئیس جمهور صربستان آغاز شده برنده خود را به اجرا در 2012 – زمانی که خود را مترقی حزب (SNS) شد که شریک ارشد در ائتلاف حاکم. رسمی خود عنوان معاون نخست وزیر اما روشن بود از همان آغاز که آقای Vucic شد در حال اجرا را نشان می دهد.

اما با وجود موفقیت های رئیس جمهور گذشته بدان معنی است که درصد قابل توجهی از Serbians هرگز قبول او را به عنوان رهبر خود. آقای Vucic به عنوان وزیر اطلاعات در ویرانگر رژیم از سال میلوسویچ – رئیس جمهور که ریاست آن بر خشونت فروپاشی یوگسلاوی در دهه 1990 است. او پس از آن عذر خواهی و تبدیل به یک طرفدار اتحادیه اروپا برای قطع بدون یخ با منتقدان.

یک SNS پیروزی در انتخابات 2014 به او اجازه تبدیل شدن به نخست وزیر. سه سال بعد او به ریاست جمهوری – انتصاب آنا Brnabic به عنوان نخست وزیر, اما نگه داشتن نگه شرکت در قدرت اجرایی.

احزاب مخالف ادعا می کنند که آقای Vucic گرفتن شروع به خفه صربستان جوان دموکراسی است. بسیاری از آنها تحریم یکشنبه رای زیرا آنها می گویند شرایط برای یک انتخابات آزاد و عادلانه وجود ندارد.

دراگان Djilas سابق شهردار بلگراد که در حال حاضر منجر حزب آزادی و عدالت (SSP) دارای برچسب نظرسنجی یک “جعل رای” گفت که SNS تسلط رسانه ها به معنی رای دهندگان نمی تواند “شنیدن چیزی متفاوت”.

یکی دیگر از مخالفان فعال Dobrica Veselinovic از اجازه ندهید بلگراد غرق به بی بی سی گفت که “شرایط ناعادلانه” شد و پشت سر او حرکت تصمیم به تحریم انتخابات.

او گفت که “هر تلاشی برای باز کردن گفت و گو با دولت نتواند – موسسات نمی خواهید به شنیدن آنچه که شهروندان خواستار هستند”.

اریک Gordy یک بالکان متخصص در دانشگاه کالج لندن می گوید: بخشی از مخالفت با تحریم و پیش بینی از نتیجه – در حال آسیب رساندن به صربستان دموکراتیک اعتبار.

“اولین شرط برای یک انتخابات دموکراتیک است که بیش از یک نتیجه ممکن است – اما با این یکی هیچ تعلیق در همه,” او می گوید.

اما پروفسور Gordy معتقد است که مخالفان در حال غلط خود را به این باور تحریم را تضعیف مشروعیت انتخابات است.

“برای آن به موفقیت آنها می توانست به مخاطبان است که علاقه مند است در مشروعیت – در هر دو صورت داخلی و یا بین المللی. اما هیچ یک از آنها به نظر می رسد خیلی ناراحت مشروعیت و آنها را از ایمان به مخالفان برای ایجاد مشروعیت بیشتری نسبت به حزب حاکم در حال حاضر.”

  • صربستان و روسیه را متهم به جاسوسی طرح
  • ناتو و صربستان قرار دادن بمب در پشت آنها

در واقع تحریم یا بدون تحریم سیاسی مخالف است نامنسجم ظروف سرباز یا مسافر.

حزب دموکرات (DS) متلاشی پس از از دست دادن قدرت در سال 2012 متعدد احزاب جدید تشکیل در اطراف چهره های کلیدی مانند دراگان Djilas و صربستان رئیس جمهوری سابق بوریس تادیچ.

این بود پیشنهاد جذاب برای رای دهندگان – حتی قبل از به ظاهر چپ میانه DS و SSP پیوست احزاب دیگر از جمله راست گرایان, Dveri در “اتحاد برای صربستان”. تحریم به معنی خوش از این عجیب و غریب آرایش نمی خواهد به آزمایش گذاشته.

اتحاد نیز حاضر به شرکت در مذاکرات با واسطه توسط پارلمان اروپا (EP) است که با هدف متقاعد کردن دولت برای رسیدگی به مخالفت نارضایتی در حالی که عنوان کردن تحریم.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Tanja Fajon که صندلی EP هیئت روابط با صربستان به بی بی سی گفت او ابراز تاسف از عدم وجود اتحاد احزاب از انتخابات.

“این مهم است که پس از انتخابات ما اطمینان وجود خواهد داشت یک گفت و گو در مجلس – و ما نمی خواهد به این وضعیت دوباره زمانی که مخالفان در خیابان و کار در مجلس.

“صربستان است که عمیقا قطبی کشور – بسیاری از افرادی که نارضایتی می ترسند به بیان نظرات خود. اگر شما از یک دولت است که بسیار قوی با تکه تکه مخالفت با آن را دشوار است به مناسب دموکراسی است.”

رئیس جمهور Vucic است که یک نامزد در روز یکشنبه. اما عنوان SNS-led نامزد خود نشان دهنده بی نظیر وضعیت: “Aleksandar Vucic – برای فرزندان ما”.

صربستان رهبر وعده “شتاب از پیوستن به اتحادیه اروپا” بهبود شرایط اقتصادی و دادن افراد جوان یک دلیل برای ماندن در کشور است.

اما پیدا کردن یک راه برای بازگرداندن اعتماد به نفس در صربی دموکراسی ممکن است فقط به عنوان مهم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de