سرگئی Furgal: دستگیری سوخت و پرکن-ضد مسکو خشم روسیه در شرق دور

در خاباروفسک آن را تبدیل به یک شبانه مراسم.

گروه کوچکی از معترضان جمع آوری در میدان لنین قبل از راهپیمایی کردن از طریق مرکز شهرستان. در طول راه بیشتر: مردم همراه است. شعار رشد بلندتر کردن صدای ناهنجار و خشن از ماشین شاخ زنگ تصویب.

تظاهرکنندگان که خطر دستگیری هستند فریاد شعارهایی در حمایت از فرماندار محلی سرگئی Furgal. هفته گذشته او بازداشت شد, توسط ماموران که پرواز کرده بود در خصوص از مسکو. آقای Furgal شده است به اتهام مشارکت در قتل های متعدد قدمت 15 سال است. او آن را انکار می کند. او در حال حاضر پشت میله های زندان در پایتخت روسیه است. که موجب خشم در خاباروفسک.

“هنگامی که ما فرماندار دستگیر شد, همه از آن زمان به عنوان شخصی خود تراژدی” یکی از معترضان الکساندر می گوید من. “ما انتخاب این شخص و ما احساس می کنیم مثل ما سرقت شده است که او به سرقت رفته بود از ما به دلایل سیاسی. مردم احساس مسکو تف در چهره خود را.”

“اما آنها می گویند او درگیر شده است در قتل” من اشاره می کنند.

“برای 15 سال او یک سیاستمدار” الکساندر می گوید. “در روسیه وجود یک فایل در هر سیاستمدار. در یک زمان خاص می توان آن را در خارج از جعبه و یک فرد می تواند متهم از هر چیزی است.”

در بسیاری از سرگئی Furgal یک قهرمان بعید است. یک تاجر سابق او رفت و به سیاست با گرایان لیبرال-دموکرات روسیه (LDPR). هر چند بر روی کاغذ یک حزب اپوزیسیون این LDPR است که بخش بسیار زیادی از کرملین تایید نظام سیاسی.

در سال 2018 آقای Furgal زد برای فرماندار منطقه خاباروفسک اما به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک ویژگی های نامزد با کمی شانس و یا حتی میل – را به نفع خود. با توجه به گسترده اعتراض علیه مسکو آقای Furgal مذکور را شکست کرملین نامزد شده است. به عنوان فرماندار شد کاریزماتیک سخت صحبت کردن و محبوب ترین سیاستمدار. بسیاری در اینجا به من بگویید او محبوب تر است در منطقه از یمن.

“کرملین در حال ساخت شناختی سنجی تمام وقت تماشای آنچه در جریان است با محبوبیت از مقامات منطقه ای و از ولادیمیر پوتین” تحلیلگر سیاسی نیکولای پتروف توضیح می دهد. “و در این مراسم از رهبران منطقه ای تبدیل شدن به محبوب تر آنها در حال انجام برخی حرکت می کند.”

کرملین را رد می کند که آقای Furgal سقوط سیاسی است-با انگیزه است. زمانی که رئیس جمهور پوتین نقطه در منطقه یوری Trutnev بازدید خاباروفسک در اوایل این هفته او به خبرنگاران گفت: “مجریان قانون هرگز بازداشت نشسته فرماندار اگر آنها ندارد, 100% چدن دلیل برای انجام این کار است.”

مردم در خاباروفسک در حال متقاعد نشده. شنبه گذشته این شهر شاهد بزرگترین نمایش نارضایتی در اینجا در دوران مدرن: 30000 مردم به خیابان ها ریختند محکوم آقای Furgal بازداشت و به تقاضای خود فرماندار بازگشت به خاباروفسک برای یک محاکمه عادلانه در خاک خانه.

“ما فقط سعی کنید برای نشان دادن مسکو که او با ما است و که او تا به اینجا” یکی دیگر از معترضان ویکتوریا به من می گوید. “حتی اگر او مرتکب یک جرم است که ما باور نمی کنم او به اینجا خواهد بود.”

تظاهرات لذت بردن از حمایت گسترده در خاباروفسک. اما من در بر داشت یکی از افرادی که مخالف آنها: شهر شهردار سرگئی Kravchuk از کرملین حزب روسیه متحد.

“من در برابر اعتراضات چرا که آنها غیر قانونی” آقای Kravchuk به من می گوید. “همچنین امروز ما تا به حال 85 موارد جدیدی از کروناویروس در این شهرستان است. و که در آن شما پیدا کردن coronavirus? در جمعیت های بزرگ.”

“آیا شما بر این باورند آزمایشی برگزار می شود باید در اینجا در خاباروفسک?” من از شهردار.

“شما چه فکر می کنید؟” آقای Kravchuk می پرسد من به عقب.

“من روزنامه نگار. شما در حال شهردار, من از شما می خواهم.”

“اما تصور کنید که شما در حال شهردار و من روزنامه نگار.”

“اما من نه شهردار!” من پاسخ دهند.

“محاکمه خواهد شد در محل این باید اتفاق می افتد.” آقای Kravchuk پاسخ.

Unsanctioned تظاهرات در روسیه در حال به طور معمول مشاهده شده توسط کسانی که در قدرت در اینجا به عنوان غیر قانونی و شکسته است.

چه جالب در مورد خاباروفسک است که تا کنون پلیس شده اند نگه داشتن فاصله خود را – نشانه ای شاید که مقامات درک قدرت از احساس و آرزو برای جلوگیری از جرقه بیشتر خشم.

به دور از تظاهرات در خاباروفسک, ساحل, صحنه, صلح آمیز. خانواده ها از آفتاب گرفتن و شنا کردن در رودخانه آمور. اما زمانی که من به ذکر است فرماندار دستگیری و کرملین یک ابر بزرگ می آید در طول مکالمه.

“من پشت این تظاهرات می گوید:” ویکتور یک ماهیگیر. “مقامات مسکو نیست ما هر چیزی را. آنها آن را سرقت همه برای خودشان است.”

“ما گفت:” یک زن به نام ناتالیا می گوید. “خدا و مسکو در حال دور. مسکو نمی خواهد به ما کمک کند ما باید برای کمک به خودمان است.”

دستگیری خود فرماندار است دامن زدن تنفر از سرمایه خود را هفت بار مناطق غرب: یک جهان دور از اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de