هفت کشور بزرگ (و کوچک) جمعیت مشکلات


یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست نشان می دهد کاهش نرخ باروری متوسط تقریبا هر کشور می تواند با کاهش جمعیت تا پایان قرن و هشدار از یک “فک” تاثیر بر جوامع است.

ما در هفت کشور رو به برخی از مهمترین چشمگیر جمعیت و تغییرات و اقدامات آنها در حال گرفتن به مبارزه با آنها.


ژاپن

ژاپن با جمعیت بیش از نصف از اوج 128 میلیون در سال 2017 به کمتر از 53 میلیون تا پایان قرن محققان در پشت جدید لانست مطالعه پیش بینی کند.

ژاپن در حال حاضر جهان قدیمی ترین جمعیت و بالاترین رای از مردم بیش از سن 100.

این فشار بر روی کشور نیروی کار و مشکل این است که تنها انتظار را بدتر کند.

پیش بینی های رسمی می گویند افراد مسن خواهد حساب برای بیش از 35 درصد از جمعیت توسط 2040.

این ترکیب با یک کم قدرت باروری فقط 1.4 تولد به ازای هر زن بدان معنی است که تعداد زیادی از مردم قادر به پر کردن شغل در کشور در حال افول است.

کشور نیاز به یک نرخ باروری در حدود 2.1 تولد به حفظ جمعیت موجود اندازه.

در حالی که ژاپن به طور سنتی با احتیاط از مهاجرت آن کاسته قوانین در سال های اخیر در تلاش برای مقابله با این مسئله است.

شده اند وجود دارد گزارش های فراوان از بهره کشی از کارگران مهاجر.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده


ایتالیا

ایتالیایی جمعیت نیز انتظار می رود به بیش از نصف از 61 میلیون در سال 2017 به 28 میلیون نفر تا پایان این قرن با توجه به لانست مطالعه است.

مانند ژاپن و ایتالیا شناخته شده است برای آن جمعیت سالمندی. بیش از 23 درصد از مردم وجود دارد بیش از سن 65 در سال 2019 با توجه به داده های بانک جهانی.

در سال 2015 دولت راه اندازی یک برنامه ارائه €800 (£725) پرداخت به ازای هر زن در هر تولد به تلاش برای افزایش نرخ باروری.

  • چگونه کشورهای مبارزه با کاهش نرخ تولد?

اما آنها هنوز هم باقی می ماند در میان بالاترین نرخ در اتحادیه اروپا است.

این کشور همچنین می بیند نرخ بالای مهاجرت. در مورد 157,000 نفر سمت چپ این کشور در سال 2018 با توجه به داده های رسمی.

شهرهای متعددی معرفی شده اند خود به خود طرح به تلاش برای افزایش جمعیت های محلی و اقتصاد خود را. این شامل فروش خانه فقط برای €1 و یا حتی پرداخت مردم برای زندگی در زیر جمعیت جوامع – اگر آنها راه اندازی یک کسب و کار است.

شهرها با کاهش جمعیت در کشور اسپانیا – که آن هم پیش بینی شده برای دیدن آن جمعیت بیش از نصف – راه اندازی طرح های مشابه.


چین

در سال 1979 چین معروف خود را معرفی کرد بحث برانگیز سیاست تک فرزندی به سعی کنید به سرعت رشد جمعیت نگرانی بیش از اثر آن را در برنامه های خود را برای رشد اقتصادی است. امروز جهان در پرجمعیت ترین کشور با آن مواجه است مسئله عمده کاهش نرخ تولد.

لانست مطالعه پیش بینی کرد که چین جمعیت را در اوج 1.4 میلیارد دلار در چهار سال قبل تقریبا نصف به 732 میلیون 2100.

داده های رسمی نشان داد این کشور نرخ تولد کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در 70 سال 2019.

برخی از ترس که این کشور یک جمعیت “بمب زمان” که کوچکتر جمعیت در سن کار نیاز به حمایت از یک بزرگتر بازنشسته جمعیت. به عنوان یکی از اقتصادهای بزرگ دنیا این را جهانی انشعابات.

نگرانی چین پیری جمعیت led دولت برای پایان دادن به سیاست تک فرزندی در سال 2015 اجازه می دهد زوج دارای دو فرزند. اما در حالی که این موجب مختصری افزایش در نرخ تولد در آن موفق به معکوس کردن روند طولانی مدت است.

  • آنچه که چین سیاست تک فرزندی?

یک فرزند سیاست شده است مورد سرزنش شدید عدم تعادل جنسیتی در کشور با مردان هنوز outnumbering زنان توسط بیش از 30 میلیون دلار در سال 2019. این اتحاد در بخش متهم شده است که در برخی از زوج ها امید بستن برای سکس-انتخابی سقط جنین.

کارشناسان همچنین گفت که کاهش جمعیت محدودیت همراه نبود پشتیبانی های اضافی برای خانواده ها به این معنی بسیاری از مردم نمی توان بیش از یک فرزند.


ایران

ایران همچنین انتظار می رود برای دیدن آن جمعیت به طور قابل توجهی کاهش تا پایان قرن.

کشور را تجربه رونق جمعیت پس از انقلاب اسلامی در سال 1979 اما در ادامه به اجرای موثر سیاست کنترل جمعیت.

ماه گذشته وزارت بهداشت هشدار داد که سالانه رشد جمعیت کاهش یافته بود زیر 1 درصد. بدون عمل آن گفت که می تواند تبدیل به یکی از قدیمی ترین کشورها در 30 سال آینده.

دولتی خبرگزاری ایرنا گزارش کرده است که ازدواج و فرزندان در ازدواج هر دو در کاهش عمدتا به دلیل مشکلات اقتصادی.

در تلاش برای افزایش جمعیت ایران حکومت در ماه گذشته که وازکتومی دیگر می تواند انجام شود در دولت اجرا پزشکی و مراکز ضد بارداری را تنها خواهد شد ارائه شده به زنان است که سلامت ممکن است در معرض خطر.


برزیل

برزیل را تجربه کرده است یک کاهش چشمگیر در نرخ باروری بیش از 40 سال گذشته از حدود 6.3 تولد به ازای هر زن در سال 1960 به 1.7 در تازه ترین برآورد.

لانست مطالعه پروژه هایی که در برزیل جمعیت کاهش خواهد یافت و از حدود 211 میلیون دلار در سال 2017 به کمتر از 164 میلیون دلار 2100.

2012 مطالعه پیشنهاد کرد که اپرا صابون به تصویر کشیدن خانواده های کوچک تا به حال کمک به کاهش نرخ تولد در عمدتا کاتولیک کشور است.

در حالی که به طور کلی نرخ تولد در کاهش برزیل است که به طور فعال در تلاش برای جلوگیری از بالا, بارداری, نرخ, راه اندازی یک کمپین به نام “نوجوانی, اولین, بارداری بعد از”.

  • همه در زمان مناسب: چرا برزیل می خواهد آن بچه به رابطه جنسی ندارد

“ما نیاز به آوردن اعداد پایین. ما تا به حال شجاعت به می گویند ما می رویم به بحث در مورد به تأخیر انداختن شروع روابط جنسی” Damares آلوس وزیر زنان و خانواده و حقوق بشر به بی بی سی گفت در اوایل این سال است.


هند

هند انتظار می رود که برای رسیدن به چین به عنوان پرجمعیت ترین کشور در جهان تا سال 2100 با توجه به مطالعه جدید.

این به رغم این واقعیت است که به اندازه جمعیت آن است که انتظار می رود به کاهش از امروز شماره – حذف از 1.3 میلیارد دلار در سال 2017 به کمتر از 1.1 میلیارد دلار در پایان قرن محققان می گویند.

نرخ تولد در این کشور در حال حاضر در حدود 2.24 از 5.91 در سال 1960.

در حالی که کشورهای دیگر در حال تلاش برای تشویق رشد نرخ باروری نخست وزیر نارندرا مودی به نام مردم به خانواده های کوچکتر.

“انفجار جمعیت باعث خواهد شد بسیاری از مشکلات را برای ما و نسل های آینده است. اما هوشیار بخش عمومی است که متوقف می شود به فکر می کنم قبل از آوردن یک کودک به دنیا, آیا آنها می توانند عدالت را به کودک بدهد و همه آنها که او یا او می خواهد.

“آنها یک خانواده کوچک و اکسپرس میهن پرستی خود را به این کشور است. بیایید از آنها یاد بگیرند. وجود دارد نیاز به آگاهی اجتماعی او گفت:” در یک سخنرانی در سال گذشته است.


نیجریه

نیجریه و دیگر کشورها در آفریقا در حال برخلاف روند کاهش جمعیت.

با توجه به جدید لانست مطالعه جمعیت کشورهای جنوب صحرای آفریقا است که انتظار می رود به سه برابر در اندازه بیش از سه میلیارد نفر توسط 2100.

نیجریه را تبدیل به جهان دوم پرجمعیت ترین کشور با 791 میلیون نفر آن را می گوید.

این مطالعه جدید پیش بینی کرد که نیجریه یکی از بزرگترین کار-سن جمعیت جهان در سال 2100 و دیدن افزایش در تولید ناخالص داخلی.

اما سریع جمعیت و گسترش فشار بر زیرساخت ها و ساختارهای اجتماعی و نیجریه مقامات صحبت کردن در مورد تلاش برای کاهش رشد جمعیت ،

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در یک سال 2018 مصاحبه با بی بی سی وزیر دارایی زینب احمد گفت: وجود دارد نیاز به بحث در مورد این کشور نرخ تولد – که در میان بالاترین در جهان است.

“ما بسیاری از خانواده ها که حتی نمی تواند تغذیه کودکان آنها را به بحث در مورد خوب بهداشت و درمان و یا حتی آنها را با کیفیت خوب, آموزش و پرورش, پس ما باید به بحث در مورد این چیزها,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de