فرانسیس Mascarenhas ایسنا

یک پلیس بمبئی رسمی می ایستد گارد سواحل دریای عرب در بمبئی به عنوان طوفان Nisarga باعث ریزش زمین در حومه بمبئی ژوئن 3 سال 2020 است.

دهلی نو — یک طوفان شدید ناودان به هند در ساحل غربی در چهارشنبه شوم megacity بمبئی برای اولین بار در دهه. با بادها gusting تا 75 مایل در ساعت و امواج به عنوان بالا به عنوان شش پا در شهر نیروبخش برای مقابله با طوفان Nisarga در همان زمان آن را به عنوان جنگ coronavirus. بسیار سنگین و بارش باران پیش بینی شده است در بخش هایی از این شهر است.

https://twitter.com/IndianExpress/status/1268100403767341056?s=20″>

بمبئی به 20 میلیون نفر از مردم پدید آمده است به عنوان کشور coronavirus نقطه داغ با بیش از 40 ، 000 موارد و 1300 مرگ و میر زور زدن خود را creaky سیستم مراقبت های بهداشتی. در میان کسانی که به تخلیه ایمنی در این شهرستان از نزدیک شدن طوفان شد coronavirus بیماران. دولت شتافت به اضافه کردن تقویت کننده ها برای برخی از آن به طور موقت امکانات بهداشتی ساخته شده در ماه گذشته در زمین باز سازه که ممکن است به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر بالا و سرعت باد. بیمارستان های ارائه شده با ژنراتور.

“اجازه دهید ما در مبارزه با این خطر مانند ما در حال ایستاده به کرونا بیماری همه گیر هستند و در راه ما را به شکست آن” دولت رئیس وزیر Uddhav Thackeray نوشت: در یک صدای جیر جیر, درخواست از ساکنان برای ماندن در خانه به مدت دو روز. این شهر قرار بود به دیدن تدریجی بلند کردن اجسام از coronavirus مستند این هفته است. عملیات پرواز بودند به حالت تعلیق در فرودگاه بمبئی تا جمعه شب.

فضایی جنبش ممنوع اعلام شد در برجسته دریا لینک و تجمعات ممنوع شد, در سراسر شهرستان. مقامات شناسایی مدارس است که می تواند در خدمت به عنوان اسکان موقت و نصب پمپ ها در مناطق کم ارتفاع است که می تواند تجربه سیل. علاوه بر امداد رسانی تیم های آتش, موتور, نجات غریق و نیروی دریایی واحد نیز مستقر شده اند. مقامات توصیه کرده اند مردم را به نگه داشتن گوشی خود را شارژ باید چراغ قوه دستی و بریس برای قطع برق به علت بارش سنگین پیش بینی شده است.

https://twitter.com/IndianExpress/status/1268089779146551296?s=20″>

K. S. Hosalikar یک مقام ارشد هواشناسی بخش در بمبئی گفت: سواحل غرب هند شناخته شده نیست به صورت عمده طوفان مانند بخش شرقی آن. “سال گذشته متفاوت بود. ما شاهد پنج طوفان در دریای عرب است که غیر معمول بود,” او گفت:. یکی از دلایل این پدیده گفت: ممکن است که دریا گرمتر شدن است.

کارشناسان متفاوت در زمانی که در هند سرمایه مالی بود آخرین ضربه شدید و طوفان. آخرین طوفان به ریزش زمین در نزدیکی بمبئی شد و در سال 2009 اما طوفان بود نه به عنوان قوی به عنوان Nisarga.

آدم سوبل یک جوی دانشمند و استاد در دانشگاه کلمبیا نوشت که Nisarga می تواند “قوی ترین طوفان به تاثیر این شهرستان به طور مستقیم در حداقل 70 سال است.” اما با توجه به M. Mohapatra از کشور هواشناسی بخش آخر “شدید طوفان بهداشت حرفه ای به آمار نزدیک به بمبئی شد و در سال 1961” هندوستان تایمز گزارش داد.

Nisarga دوم طوفان به آمار هند در دو هفته. در مارس Cyclone Amphan کتک کشور سواحل شرق, کشته شدن حداقل 70 نفر است.

ادامه مطلب:

طوفان Nisarga اهداف بمبئی در میان coronavirus بحران

بزرگترین مستند در جهان است ، هند نیروبخش برای چه می آید بعدی.

در یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین مبارزه با کروناویروس است تبدیل به یک مبارزه برای زنده ماندن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de