خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معنی است که به طور جدی “گه-زندگی سندرم”—و آن و در نتیجه بدبختی که شامل خودکشی مصرف بیش از حد مواد مخدر و مرگ و تروما برای زنده ماندن جوامع است.

من ایالت اوهایو است خانه را به بسیاری از گه زندگی افراد مبتلا به سندرم. در انتخابات ریاست جمهوری 2016 هیلاری کلینتون از دست اوهایو 18 آرا به مغلوب ساختن پیشی جستن. او clobbered با بیش از 400 ، 000 رای (بیش از 8٪). او از دست رفته 80 از اوهایو 88 شهرستانهای استان است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده روستایی فقیر شهرستانهای مختلف توسط عظیم حاشیه. مغلوب ساختن پیشی جستن کردم گه زندگی سندرم رای دادن.

خواهد Hutton در سال 2018 نگهبان قطعه “خبر بد این است که ما در حال مرگ زودرس در بریتانیا – و این همه را به “گه-زندگی سندرم'” توصیف می گه زندگی سندرم در هر دو بریتانیا و ایالات متحده: “فقیر در سن کار آمریکایی ها از همه نژادها در حال قفل شده است و در یک چرخه فقر و غفلت در میان وسیع تری وفور. آنها بیمار هستند تحصیل کرده و بیمار آموزش داده است. مشاغل در دسترس هستند خرحمالی کار پرداخت حداقل دستمزد با حداقل یا هیچ امنیت شغلی است.”

این موسسه بروکینگز در نوامبر سال 2019 گزارش داد: “53 میلیون آمریکایی بین سنین 18 تا 64—حسابداری برای 44 درصد از تمام کارگران واجد شرایط به عنوان” دستمزد پایین.’ خود را در ميانه دستمزد هستند $10.22 و متوسط درآمد سالانه در حدود $18,000.”

برای بسیاری از این دستمزد پایین کارگران Hutton یادداشت: “پیدا کردن معنا در زندگی است و نزدیک به غیر ممکن است; مبارزه برای زنده ماندن دستورات تمام منابع فکری و عاطفی. در عین حال روشن کردن تلویزیون و یا بازدید از یک طبقه مرکز خرید و بسیار متفاوت و دست نیافتنی جهان خود را ارائه. دانستن که شما در حال بیارزش شما توسل به مواد مخدر, داروهای ضد افسردگی و مشروبات الکلی. شما را از خوردن مواد غذایی آشغال و سازمان دیده بان خود را بیمار-درمان بدن بالون. آن است که نه فقط فقر اما رشد نسبی فقر در دوران افزایش نابرابری با تمام آن روحی و روانی عوارض جانبی که قاتل است.”

گه زندگی سندرم دیگری نیست ساختگی بیماری مصرانه خواست تا با روانی-دارویی و صنعتی به فروش مواد مخدر روانگردان. این یک واقعیت ایجاد شده توسط corporatist حاکمان و خود را سرسپرده سیاستمداران—تظاهر به مراقبت از خود را در مورد حداقل دستمزد برده ترکیبات که در حال تلاش برای زنده ماندن در 99¢ جعبه ماکارونی و پنیر آماده شده سرطان زا در آب حسن DuPont یا برخی دیگر مانند کم زندگی لویاتان.

The Cincinnati Enquirerدر نوامبر سال 2019 زد داستان: “نرخ خودکشی تا 45 درصد در اوهایو در 11 سال گذشته با واضح تر سنبله در میان جوان است.” در اوهایو بین سال های 2007 تا سال 2018 میزان خودکشی در میان افراد 10 تا 24 افزایش یافته است 56%. اوهایو وزارت بهداشت گزارش داد که خودکشی علت مرگ و میر در میان Ohioans سنین 10-14 و دومین علت مرگ و میر در میان Ohioans سنین 15-34 با نرخ خودکشی بالاتر در فقیر روستایی شهرستانهای استان است.

به طور کلی در ایالات متحده “خودکشی افزایش یافته است به شدت بیشتر در جوامع روستایی که در آن دست از کشاورزی و تولید شغل منجر به اقتصادی کاهش بیش از گذشته ربع قرن” به گزارش انجمن روانشناسی آمریکا. ایالات متحده نرخ خودکشی افزایش یافته است 33 درصد از سال 1999 از طریق 2017 (از 10.5 به 14 خودکشی در هر 100 ، 000 نفر).

علاوه بر افزایش میزان خودکشی مصرف بیش از حد مواد مخدر افزایش مرگ و میر در ایالات متحده از 16,849 در سال 1999 به 70,237 در سال 2017 بیشتر به شدت افزایش در سال های اخیر است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به تازگی گزارش شده است که مصرف مواد مخدر—عمدتا مصنوعی و مواد مخدر—درگیر شدند در 47,600 مصرف بیش از حد مرگ و میر در سال 2017 (67.8 درصد از تمام مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ).

در میان تمام متحده در سال 2017, اوهایو بود و دوم بیشترین میزان مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ (46.3 در هر 100 ، 000). غرب ویرجینیا بالاترین نرخ (57.8 در هر 100 ، 000).

“در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستگیر 68 درصد از آرا را در, غرب ویرجینیا, دولت ضربه سخت با مواد مخدر استعمال بیش از حد,” آغاز می شود 2018 NPR داستان: “تجزیه و تحلیل می یابد جغرافیایی با هم همپوشانی دارند در استفاده از مواد مخدر و تهمت پشتیبانی در سال 2016.”

این NPR داستان در مورد یک مطالعه منتشر شده در JAMA Network باز با عنوان “انجمن مزمن استفاده از مواد مخدر ریاست جمهوری با رای گیری الگوهای ما در استان ها در سال 2016” سرب نوشته شده توسط پزشک جیمز گودوین. در شهرستانهای با نرخ بالای استفاده از مواد مخدر تهمت دریافت 60 درصد آرا; اما مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت تنها 39 درصد از آرا در شهرستانهای کم مصرف استفاده کنید. استفاده از مواد مخدر شایع در فقیر روستایی شهرستان به عنوان گودوین گزارش در مطالعه خود: “حدود دو سوم از ارتباط بين مصرف و نرخ ریاست جمهوری رای گیری توضیح داده شد توسط متغیرهای اجتماعی و اقتصادی.”

گودوین NPR گفت: “آن را به خوبی ممکن است که اگر شما در یک شهرستان است که به دلیل انحلال مواد مخدر در, شما در حال نگاه کردن به اطراف و شما شاهد خراب کردن. که می تواند منجر به احساس ناامیدی . . . . شما می خواهید چیزی متفاوت است. شما می خواهید تغییر رادیکال.”

گه زندگی سندرم مبتلا هستند به دنبال فوری تغییر و پذیرای غیر متعارف سیاستمداران است.

در سال 2016 تهمت درک که غیر متعارف از جمله غیر متعارف obnoxiousness می تواند کمک به رتبه بندی. بنابراین او شروع مبارزات انتخاباتی خود را با غیر متعارف سریال تحقیرهای از همکار خود را از نامزدهای جمهوریخواه برای به دست آوردن نامزدی; و از آن پس خود را رعایت اداب و رسوم آنها محدود شده است و تنها با فقدان خلاقیت—تکیه بیشتر بر روی Cohn مدل پانچ آنها را سخت تر از آنها پانچ شما” برای هر کسی که مخالف با او است.

من به صحبت مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در سال 2016 و بسیاری از آنها احساس کردند که تهمت بود نه یک فرد خوب و حتی یک حرکت تند و سریع, اما خود این بود که او یکی از کسانی که غنی از بچه ها با یک نفس که نیاز به یک قهرمان. ترقی خواهان که صرفا مسخره این طرز تفکر به جای ایجاد یک استراتژی برای مقابله با آن در حال رفتن به دریافت چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

از حزب دموکرات ” مشکل در گرفتن گه زندگی سندرم رای در سال 2020 است که هیچ یک از توانایی های بالقوه نامزد برای رئیس جمهور غیر متعارف هستند. در سال 2016 برنی ساندرز به دست آورد برخی از درجه ای از رعایت اداب و رسوم آنها. جوان خود را Sandernistas عاشق این ایده از یک بخیل پدربزرگ/عجیب و غریب دایی که با قاطعیت اعلام کرد در Brooklynese که او یک “سوسیالیست” و طرفداران خود را شگفت زده بود که او هیچ بازنده داشتن در واقعیت مفتون Vermonters به انتخاب او به آمریکا. علاوه بر این در طول سال 2016 مقدماتی وجود دارد مردمی در اینجا در اوهایو که در نهایت رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما چه کسی به من گفت که آنها دوست برنی—هر دو ساندرز و تهمت به نظر می رسد غیر متعارف برای آنها.

در حالی که برنی هنوز طرفداران در سال 2020 را به او داده خسارت عمده به “رعایت اداب و رسوم آنها تجاری است.” با حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 او شبیه هر قسمت سیاستمدار. من احساس متاسفم برای خود Sandernistas دل شکسته, پس از قهرمان خود را برنی—که برای بسیاری از زندگی سیاسی تا به حال خود را شناسایی به عنوان یک کشور “مستقل” و “سوسیالیستی”—شد سازگار بازیکن تیم برای corporatist تیم آبی بود که او صرف یک حرفه ای ادعای استقلال از. اگر برنی وحشت زده شد در سال 2016 از خطر رالف نادر سرنوشت از طرد برای هجوم corporatist تیم آبی, آیا او واقعا خطر ترور برای هجوم غنی حرومزاده که خود ایالات متحده است ؟

به طوری که در سال 2020 این برگ های واقع گرایانه حزب دموکرات با یک استراتژی است. در حالی که حزب دموکرات نمی تواند یک نامزد که می viscerally اتصال با گه زندگی افراد مبتلا به سندرم های حزب دموکرات نشان می دهد این قربانیان که از آنها استفاده شده است و خیانت مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اینجا در اوهایو در شهرستانهای تحت سلطه گه زندگی, سندرم, Dems امر می تواند عاقلانه نیست به تمرکز بر روی خود را نامزد اما به جای ریختن پول به منفی تبلیغات بشود تهمت برای ساخت وعده داده است که او می دانست که او نمی خواهد تحویل در: هیلاری نشده است تحت پیگرد قانونی قرار; مکزیک برای پرداخت هیچ دیوار; بزرگ تولیدی و مشاغل در حال رفتن به Ohioans; و مهمتر از همه در جوامع وجود دارد در حال حاضر حتی بیشتر خودکشی مصرف بیش از حد مواد مخدر و میر و خانواده های عزادار.

شما فکر می کنم هالیوود Dem می تواند viscerally برقراری ارتباط در 30 ثانیه: “شما رویا پردازی که این خود ستا خواهد بود قهرمان خود را, اما شما کشف او را فقط به یکی دیگر غنی, سراخ کون, سیاستمدار برای خودش.” این استراتژی را نه لزوما Dems گه زندگی سندرم رای را افزایش می دهد احتمال این است که این مردمی ماندن در خانه در روز انتخابات و رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

سوال این است که چقدر clueless هستند Dems? آیا آنها خود متقاعد کند که گه زندگی افراد مبتلا به سندرم را گه در مورد تهمت را استیضاح? آیا آنها خود متقاعد کند که بایدن Buttigieg بلومبرگ یا وارن آنقدر فوق العاده است که گه زندگی افراد مبتلا به سندرم را در آنها و وعده های انتخاباتی خود را به طور جدی ؟ سپس مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا برنده دوباره با تشکر از هر دو گه-زندگی با سندرم گه-Dems سندرم است.

Bruce E. Levine, تمرین روانشناس بالینی اغلب در تضاد با جریان اصلی حرفه خود می نویسد و صحبت در مورد چگونه جامعه و فرهنگ و سیاست و روانشناسی از وسط قطع کردن. تازه ترین کتاب او است که مقاومت در برابر نامشروع قدرت: یک تفکر فرد راهنمای به عنوان یک ضد استبدادی―استراتژی و ابزار و مدل های (AK Press, سپتامبر 2018). وب سایت خود را است brucelevine.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im