عکس های آسیب چهار اتومبیل در مرکز شهر استمفورد در طول تعطیلات آخر هفته

استمفورد — آتشباری در مرکز شهر خیابان آخر این هفته سمت چپ چهار وسایل نقلیه آسیب دیده اما هیچ کس به نظر می رسد مجروح شده اند, پلیس گفت:.

سروان. ریچارد Conklin گفت: آتشباری گزارش در آمد به 911 اعزام مرکز در 12:58 صبح یکشنبه از خیابان اصلی فقط در سراسر واشنگتن بلوار از کلمبوس پارک.

افسران فرستاده شده به صحنه را پیدا کنید, هر گونه نشانه ای از یک تیراندازی.

گروهبان. Kenneth جارت گفت: یک زن در اطراف گوشه در کلینتون خیابان به نام پلیس در ساعت 8 صبح به صبح روز بعد به گزارش پیدا کردن دو گلوله به حال زده سمت چپ ماشین خود را.

زمانی که ماموران در ادامه به بررسی آنها دریافتند سه نفر دیگر در نزدیکی وسایل نقلیه آسیب دیده توسط گلوله و هفت پوسته پوسته بر روی زمین است.

Conklin گفت که ساکنان گزارش جلسه شش تا هفت عکس اخراج اوایل صبح روز یکشنبه.

او گفت که هیچ کس به نظر می رسد به آمار شده اند و پلیس تماس بیمارستان به دنبال قربانیان گلوله با هیچ کدام یافت می شود.

او گفت: محققان نمی دانم با چه انگیزه ای شد برای عکس بودن از کار اخراج شدند.

این حادثه همچنان موجی از حل نشده تیراندازی حوادث در استمفورد که در بهار آغاز شد.

در شب مارس 19 اضطراری کنندگان دریافت تماس های متعدد از عکس اخراج در منطقه از استعمار جاده در نزدیکی خیابان هوپ. در حالی که افسران در پاسخ آنها دریافت گزارش از یک گلوله قربانی در یک خانه در نزدیکی تپه کاج خیابان.

وجود پلیس یک 20 سال درد و رنج از چند زخم گلوله به ناحیه لگن, پلیس گفت:. او با عجله به استمفورد بیمارستان که در آن او بعدها تلفظ در وضعیت با ثبات است.

یک ماه بعد در مارس 24, پلیس دریافت تماس های متعدد گزارش عکس اخراج در Lockwood خیابان و ویلیام خیابان.

پلیس مشخص شد عکس از کار اخراج شدند از حداقل یک ماشین. یکی دیگر از تیرانداز ممکن است در پا و یا در یکی دیگر از ماشین پلیس گفت:. هیچ کس مجروح گزارش شده در تیراندازی.

اما در شب بعد, مارس 25 یک مرد به ضرب گلوله کشته شد به پا در یک حادثه در کانکتیکات خیابان. پلیس حدود 20 پوسته پوسته از چندین نیمه تپانچه در پایان کانکتیکات خیابان و در نزدیکی مرز با گرینویچ.

و در مه 31 یک بریدج مرد به ضرب گلوله کشته شد در سوتهوود مربع آپارتمان. پلیس نامیده می شدند به اتاق اورژانس در استمفورد بیمارستان در گزارشی از تیراندازی قربانی آورده بودن وجود دارد که توسط یک وسیله نقلیه خصوصی. مسلح باقی مانده در بزرگ است.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de