مردم بومی در کانادا در حال دادن جهان نمایشی از قدرت اقدام غیر خشونت آمیز. این justness از علت خود — دفاع از زمین را از کسانی که آن را از بین ببرد برای سود کوتاه مدت و حذف یک قابل سکونت آب و هوا در زمین — همراه با شجاعت خود و غیاب در بخشی خود را از ظلم و ستم و یا نفرت, دارای پتانسیل برای ایجاد یک مقدار بزرگتر حرکت است که البته کلید موفقیت است.

این تظاهرات از هیچ چیز کمتر از یک جایگزین برتر به جنگ نه فقط به این دلیل که جنگ سلاح های نظامی کانادا ممکن است پلیس را شکست داد و مقاومت مردم که هرگز فتح شده و یا تسلیم, بلکه به این دلیل که دولت کانادا می تواند انجام رساندن اهداف خود را در جهان گسترده تر و بهتر با پیروی از یک مسیر مشابه با رها کردن استفاده از جنگ به صورت ظاهرا انسان دوستانه به پایان می رسد و با استفاده از انسانی به معنی به جای. عدم خشونت است که به سادگی احتمال بیشتری برای موفقیت در داخلی و روابط بین الملل از خشونت. جنگ است و نه یک ابزار برای جلوگیری از, اما برای تسهیل یکسان آن دوقلو شدند.

البته مردم بومی در “بریتیش کلمبیا” را به عنوان در سراسر جهان در حال نشان دادن چیز دیگری نیز برای کسانی که مراقبت از آن را ببینید: یک راه زندگی پایدار بر روی زمین جایگزین به زمین-خشونت به تجاوز و قتل این سیاره — فعالیت های نزدیک و مرتبط با استفاده از خشونت در برابر انسان است.

دولت کانادا مثل آن همسایه جنوبی است نادیده می گیرند, اعتیاد به جنگ-نفت-نسل کشی مشکل است. زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او نیاز نیروهای نظامی در سوریه به سرقت نفت و یا جان بولتون می گوید ونزوئلا نیاز به یک کودتا به سرقت نفت آن را به سادگی اذعان جهانی ادامه این هرگز به پایان رسید بهره برداری از سرقت شمال امریکا است.

نگاهی گاز-fracking تهاجم دست نخورده زمین در کانادا و یا دیوار در مرز مکزیک و یا اشغال فلسطین و یا تخریب یمن و یا “طولانی ترین تا کنون” جنگ در افغانستان (که تنها طولانی ترین تا کنون دلیل اصلی قربانیان آمریکای شمالی نظامی گری هنوز در نظر گرفته نشده واقعی با مردم واقعی ملت که تخریب شمارش به عنوان واقعی جنگ) و چه چیزی می بینید ؟ شما ببینید همان سلاح همان ابزار و همان بی معنی تخریب و ظلم و ستم و همان سود های عظیم جریان به همان جیب همان سود از خون و درد و رنج — شرکت های بزرگ خواهد شد که بی شرمانه بازاریابی محصولات خود را در CANSEC سلاح نشان می دهد در اتاوا است.

خیلی از سود این روز می آید از دور جنگ جنگ در آفریقا و خاورمیانه و آسیا و اما کسانی که جنگ درایو تکنولوژی و قراردادها و تجربه از جانبازان جنگ که militarize پلیس در مناطقی مانند شمال امریکا است. همان جنگ (همیشه مبارزه برای “آزادی” البته) همچنین نفوذ فرهنگ نسبت به پذیرش بیشتر از نقض حقوق اساسی به نام “امنیت ملی” و دیگر عبارات بی معنی. این روند تشدید محو کردن خط بین جنگ و پلیس به عنوان جنگ بی پایان تبدیل مشاغل موشک تبدیل به ابزار تصادفی جدا قتل و فعالان ضد جنگ فعالان antipipeline فعالان antigenocide فعالان — تبدیل شدن به طبقه بندی با تروریست ها و دشمنان.

نه تنها جنگ بیش از 100 برابر بیشتر احتمال دارد که در آن وجود نفت یا گاز (و به هیچ وجه احتمال بیشتری وجود دارد که در آن تروریسم و یا نقض حقوق بشر و یا کمبود منابع و یا هر یک از چیزهایی که مردم می خواهم به خود را بگویید علت جنگ) اما جنگ و جنگ آماده سازی هستند که منجر به مصرف کنندگان نفت و گاز است. نه تنها خشونت نیاز به سرقت گاز از بومی اراضی اما این گاز بسیار به احتمال زیاد به استفاده از قرار دادن در کمیسیون گسترده تر و خشونت در حالی که علاوه بر کمک به ارائه آب و هوای زمین نامناسب برای زندگی انسان است. در حالی که صلح و محیط زیست به طور کلی درمان به عنوان از هم جدا و نظامی گری است که از سمت چپ از معاهدات زیست محیطی و زیست محیطی مکالمات جنگ است که در واقع پیشرو محیط زیست ویرانگر. حدس می زنم که فقط تحت فشار قرار دادند یک لایحه از طریق کنگره آمریکا اجازه می دهد تا هر دو سلاح و خطوط لوله به قبرس ؟ اکسون موبیل.

همبستگی از طولانی ترین قربانیان امپریالیسم غربی با جدیدترین آنهایی که یک منبع بالقوه برای عدالت در جهان است.

اما من با اشاره به جنگ نفتی-نسل کشی مشکل است. چه هر یک از این باید با نسل کشی? خوب نسل کشی یک عمل “متعهد به قصد نابود کردن تمام یا بخشی از, ملی قومی نژادی و یا مذهبی است.” این عمل می تواند شامل قتل و یا ربودن و یا هر دو و یا نه. این عمل می تواند “جسمی” به هیچ کس آسیب برساند. می توان آن را هر یک یا بیش از یکی از این پنج چیز است:

(یک) کشتن اعضای گروه;
(ب) باعث جدی جسمی یا روانی آسیب به اعضای گروه;
(c) عمدا تحمیل در این گروه شرایط زندگی محاسبه را در مورد آن تخریب فیزیکی در تمام یا بخشی;
(د) تحمیل اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تولد در گروه;
(e) تعمدی کودکان گروه به گروهی دیگر.

متعدد بالای مقامات کانادا در طول سال به وضوح اعلام کرده اند که قصد کانادا کودک-برنامه حذف شد برای از بین بردن فرهنگ بومی برای کاملا حذف “هند مشکل است.” اثبات جرم نسل کشی و نیازی نیست که در این بیانیه از قصد اما در این مورد که در آلمان نازی که امروز در فلسطین و همانطور که در اکثر (اگر نه همه موارد وجود دارد هیچ کمبود عبارات نسل کشی قصد. هنوز هم آنچه مهم قانونی است, نسل کشی, نتایج, و این چیزی است که می توان انتظار داشت از سرقت از مردم زمین به frack آن به سم آن به ارائه آن را غیرقابل سکونت.

زمانی که معاهده منع نسل کشی بود که پیش نویس در سال 1947 در همان زمان که نازی ها هنوز در حال محاکمه و در حالی که دولت ایالات متحده دانشمندان آزمایش شد در Guatemalans با سفلیس دولت کانادا “مربیان” انجام شد “تغذیه آزمایش” در بومی کودکان — که است که می گویند: گرسنه آنها را به مرگ. اصلی پیش نویس قانون جدید شامل جرم نسل کشی فرهنگی. در حالی که این محروم شد از در خواست از کانادا و ایالات متحده باقی مانده آن را در قالب آیتم “e” بالاتر است. کانادا تصویب پیمان با اینحال و با وجود تهدید به اضافه کردن رزرو برای تصویب آن انجام هیچ چیز. اما کانادا به تصویب آن قانون داخلی تنها آیتم های “a” و “c” — به سادگی حذف “b”, “d” و “e” در لیست بالا وجود الزام قانونی برای آنها عبارتند از. حتی ایالات متحده شامل چه کانادا حذف شده است.

کانادا باید تعطیل شود (که باید ایالات متحده) تا زمانی که آن را به رسمیت می شناسد که آن را به یک مشکل و شروع به ترمیم آن راه. و حتی اگر کانادا نیازی به تعطیل CANSEC را باید تعطیل شود.

CANSEC یکی از بزرگترین سالانه سلاح های نشان می دهد در آمریکای شمالی است. در اینجا چگونه آن را توصیف کند یک لیست از غرفه داران و یک لیست از اعضای Canadian Association of دفاع و امنیت صنایع که میزبان CANSEC.

CANSEC تسهیل کانادا نقش به عنوان یک فروشنده سلاح به جهان و دومین صادر کننده سلاح به خاورمیانه است. بنابراین آیا جهل. در اواخر 1980s مخالفت پیشرو از CANSEC به نام ARMX ایجاد یک معامله بزرگ از پوشش رسانه ای. نتیجه جدید آگاهی عمومی که منجر به ممنوعیت سلاح های نشان می دهد در شهرستان ملک در اتاوا که 20 سال به طول انجامید.

شکاف سمت چپ توسط رسانه ها سکوت در کانادا سلاح در برخورد با ادعاهای گمراه کننده در مورد کانادا قرار است نقش به عنوان یک صلح بان و شرکت کنندگان در ظاهرا بشردوستانه جنگ و همچنین عدم توجیه قانونی برای جنگ شناخته شده به عنوان “مسئولیت محافظت می کند.”

در کانادا عمده بازاریاب و فروشنده سلاح و قطعات سلاح با دو تا از آن بالا به مشتریان که ایالات متحده و عربستان سعودی است. ایالات متحده در جهان است که منجر بازاریاب و فروشنده سلاح که برخی از سلاح های حاوی کانادا بخش است. CANSEC است شرکت کنندگان شامل سلاح های شرکت از کشور کانادا, ایالات متحده آمریکا, انگلستان و جاهای دیگر.

کمی وجود دارد همپوشانی بین ثروتمند سلاح-برخورد سازمان ملل و سازمان ملل که در آن جنگ برپا. آمریکا سلاح اغلب در بر داشت در هر دو طرف از جنگ ارائه مسخره هر طرفدار جنگ استدلال اخلاقی برای کسانی که فروش سلاح.

CANSEC 2020 وب سایت خود می بالد که 44 محلی, ملی و بین المللی و رسانه ها خواهد شد حضور گسترده ارتقاء سلاح های جنگ. میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی که به کشور کانادا بوده و یک حزب پس از سال 1976 آمده است که “هر گونه تبلیغ برای جنگ بموجب قانون ممنوع.”

سلاح های به نمایش گذاشته در CANSEC به طور معمول مورد استفاده در تخلف از قوانین در برابر جنگ مانند منشور سازمان ملل متحد و کلاگ-Briand پیمان — اغلب توسط کانادا همسایه جنوبی. CANSEC نیز ممکن است نقض اساسنامه رم دیوان کیفری بین المللی با ترویج اعمال تجاوز است. در اینجا یک گزارش در کانادا-صادرات به ایالات متحده از سلاح های مورد استفاده در سال 2003-جنایی آغاز جنگ در عراق. در اینجا یک گزارش در کانادا خود را با استفاده از سلاح در جنگ بود.

سلاح های به نمایش گذاشته در CANSEC استفاده می شود نه تنها در نقض قوانین در برابر جنگ بلکه در نقض متعدد به اصطلاح قوانین جنگ است که می گویند در کمیسیون ویژه فاحش جنایات و نقض حقوق بشر از قربانیان سرکوبگر دولت. کانادا فروش سلاح به وحشیانه دولت های بحرین, مصر, اردن, قزاقستان, عمان, قطر, عربستان سعودی, تایلند, امارات متحده عربی ازبکستان و ویتنام است.

کانادا ممکن است در نقض اساسنامه رم به عنوان یک نتیجه از تامین سلاح های مورد استفاده در تخلف از این قانون. آن است که قطعا در نقض سازمان ملل متحد معاهده تجارت اسلحه. کانادا سلاح های مورد استفاده در عربستان-آمریکا نسل کشی در یمن است.

در سال 2015 فرانسیس اظهار داشت: قبل از یک جلسه مشترک کنگره ایالات متحده “چرا سلاح های مرگبار به فروش می رسد برای کسانی که برنامه را به تحمیل درد و رنج بی حد و حصر بر افراد و جامعه ؟ متاسفانه پاسخ به عنوان همه ما می دانیم این است که به سادگی برای پول: پول که آغشته در خون اغلب خون بی گناه. در این صورت از این شرم آور و مقصر سکوت آن است که وظیفه ما برای مقابله با این مشکل و برای متوقف کردن تجارت سلاح است.”

یک ائتلاف بین المللی از افراد و سازمان ها خواهد بود همگرا در اتاوا در ممکن است برای نه گفتن به CANSEC با یک سری از رویدادها به نام NoWar2020.

در این ماه دو ملت عراق و فیلیپین گفته اند ایالات متحده نظامی به خارج. این اتفاق می افتد بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم. این اقدامات بخشی از همان جنبش است که می گوید کانادا مسلحانه پلیس به خارج از سرزمین های آنها بدون حقوق. همه اقدامات در این جنبش می تواند الهام بخش و اطلاع رسانی به دیگران.

دیوید سوانسون می خواهد به شما اعلام صلح در http://WorldBeyondWar.org کتاب جدید خود را که جنگ بیشتر: در مورد لغو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر