Sia, مشاهیر دیگر به عنوان سود برای استمفورد سازمان امداد

استمفورد — یک استمفورد مبتنی بر سازمان شناخته شده برای سلامت خود و کار امداد رسانی را به تمرکز بر روی کمیک امداد این جمعه با کمک برخی از بزرگ مشهور نام.

نه بار جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه هنرمند Sia خواهد شد تیتر یک ساعته جمع آوری کمک به نام “COVID شوخی نیست” که خواهد شد از ویژگی های طرح کمدی stand-up روال ها و پیام ها از کمدین مانند ویل فرل و جک سیاه و سفید همراه با بازیگران Bryan Cranston و Gal Gadot.

این رویداد است که توسط Stamford سازمان Tearfund که سیاهی خود را به عنوان پیشرو در جهان غیر انتفاعی ارائه اهدا دارو و تجهیزات پزشکی.

مفهوم “COVID شوخی نیست” می آید از قبلی سود رویداد قرار داده و در Tearfund پس از طوفان سندی. این رویداد به نام “ما نفرت طوفان” مطرح $100,000.

Tearfund افسر ارشد بازاریابی Jed Selkowitz گفت: هنگامی که سازمان تصمیم به انجام یک کار مشابه سود در حمایت از خط مقدم سلامت کارگران اولین تماس ساخته شده بود به بازیگر Tony Goldwyn عضو Tearfund هیئت مدیره و بازیگر.

Goldwyn که بازی داستانی جمهور فیتزجرالد گرانت در نمایش “رسوایی” به سابق خود costars کری واشنگتن و Bellamy جوان هر دو از whome توافق برای شرکت.

که حدود سه هفته پیش گفت Selkowitz و لیست استعداد برنامه ریزی شده به نظر می رسد نشان می دهد رشد کرده است به سرعت پس از.

کمدین Chris Mann و دواین پرکینز را در نشان می دهد به عنوان Stephanie Beatriz از “Brooklyn Nine-Nine” و “Veep” اعضای بازیگران Reid Scott تیموتی سایمونز و مت والش.

مشاهیر دیگر برنامه به نظر می رسد: Elizabeth Banks, Ike Barinholtz, Wayne Brady, D ‘ Arcy Carden, Kristin Chenoweth, تام, Cotter, Mackenzie Davis, علامت گذاری به عنوان duplass, Kyle Gass, لیندا همیلتون, Chelsea Handler, Mindy Kaling, خال کوبی, Jonathan Mangum, Patton Oswalt, Natalia ریس, Adam Scott, فین Straley, Paige Weldon و جنی یانگ.

هالیوود تولید و دیرین Tearfund حامیان بانی Curtis کریستین هان لیندا گلدشتاین Knowlton دیوید Koplan, Julie Lynn و Marti Noxon در حال اجرایی تولید کمدی بهره مند شوند.

“این فقط باور نکردنی چگونه بسیاری از مردم باور نکردنی شدت به کمک” Selkowitz گفت.

Goldwyn میزبان نشان می دهد از جمله باز با واشنگتن و جوان که Selkowitz طعنه “می تواند رسوا.”

نشان می دهد خواهد بود قبل از ضبط اما livestreamed روز جمعه در 8 بعد از ظهر به وقت استاندارد شرقی در Tearfund صفحه بر روی YouTube و Facebook و توییتر.

تا کنون یک اهدا کننده ناشناس در حال حاضر ارائه شده به مسابقه تا 100.000 دلار از کمک های مالی Selkowitz گفت. به کمک مردم می توانند با مراجعه americares.org. در طول نشان می دهد مردم همچنین می توانید متن کلمه “شوخی” به شماره 20222 به سرعت ارسال 25 دلار به سازمان امداد.

“در حالی که بدیهی است که ما در حال جمع آوری پول برای COVID-19 تلاش یکی از اهداف اصلی ما است را به خنده و سبک سری به خانه های مردم در طول این نگران کننده بار” Selkowitz گفت.

Tearfund بهداشت و درمان متمرکز بر سازمان امداد ارائه شده است دنده محافظ و عفونت-کنترل منابع به تسهیلات بهداشتی در ایالات متحده آمریکا, باهاما, هائیتی, هندوراس, هند, لبنان, فیلیپین و تانزانیا.

در ایالات متحده Tearfund تحویل 38 تن از منابع از جمله دستکش ، ماسک ، روپوش و مواد ضد عفونی کننده به 40 متحده به عنوان به خوبی به عنوان پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده. علاوه بر این Tearfund آموزش بهداشت در پیشگیری از عفونت و کنترل حوادث و سلامت روانی و حمایت عاطفی برای سلامت کارگران است .

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>