سنگاپور مرد اذعان می کند که چینی جاسوسی در آمریکا


یک مرد سنگاپوری به التماس گناه در ما به کار به عنوان یک عامل از چین, آخرین حادثه در رشد پایه-بین واشنگتن و پکن است.

Jun وی Yeo شد متهم با استفاده از خود را سیاسی مشاوره در امریکا به عنوان یک جبهه به جمع آوری اطلاعات برای هوش مقامات ایالات متحده می گویند.

به طور جداگانه به ما گفت: یک پژوهشگر چینی متهم به پنهان کردن خود را به روابط چین و نظامی بازداشت شد.

چین زودتر دستور بسته شدن کنسولگری آمریکا در چنگدو.

این حرکت را تعطیل ماموریت دیپلماتیک در جنوب غربی شهرستان بود که در پاسخ به ما بستن چین کنسولگری در هوستون.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: تصمیم گرفته شد به دلیل چین شد “سرقت” مالکیت معنوی.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin در پاسخ گفت که ما حرکت بر اساس “یک چیز درهم و برهم از ضد چینی نهفته است”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تنش در حال افزایش است بین این دو قدرت هسته ای بیش از چندین موضوع کلیدی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درگیر شدند بارها و بارها با پکن بر تجارت و coronavirus همه گیر و همچنین چین تحمیل یک بحث امنیتی جدید در هنگ کنگ.

آنچه شناخته شده است در مورد سنگاپوری ملی?

Jun وی Yeo, همچنین شناخته شده به عنوان Dickson Yeo روز جمعه مجرم در یک دادگاه فدرال به کار به عنوان یک غیر قانونی نماینده دولت چین در 2015-19 آمریکا وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت.

او پیشتر به اتهام سیاسی خود را با استفاده از مشاوره در کشور به عنوان یک جبهه به جمع آوری ارزشمند, غیر-اطلاعات عمومی برای هوش.

در گناه او اعتراف کرد به سراغ آمریکایی ها با امنیت در سطح بالا ترخیص کالا از گمرک و گرفتن آنها را به نوشتن گزارش های جعلی برای مشتریان.

آقای Yeo دستگیر شد که او در پرواز به آمریکا در سال 2019.

و آنچه در مورد بازداشت پژوهشگر چینی?

محقق شد توسط مقامات ایالات متحده به عنوان Juan تنگ, سالخورده 37.

او در میان چهار اتباع چینی به اتهام اوایل این هفته با تقلب ویزا به اتهام دروغ گفتن در مورد خدمت در چین مردم را Liberations ارتش.

Juan تنگ بود و گذشته از چهار به بازداشت در کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا را متهم کرده بود که چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو از پناه دادن به او.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه او دستگیر شد.

ماموران FBI را پیدا کرده اند تصاویری از خوان تنگ لباس پوشیدن و در لباس نظامی و بررسی مقالات در چین شناسایی او نظامی وابستگی آسوشیتد پرس گزارش.

آن است که به نقل از دانشگاه کالیفرنیا در دیویس عنوان کرد و گفت که او با ترک شغل خود به عنوان یک پژوهشگر مهمان در بخش انکولوژی تشعشع در ماه ژوئن.

چرا با وجود تنش میان چین و ایالات متحده ؟

وجود دارد تعدادی از عوامل در بازی. مقامات ایالات متحده را مقصر چین برای گسترش جهانی Covid-19. بیشتر به طور خاص رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است بدون شواهد که این ویروس نشات گرفته از یک آزمایشگاه در ووهان.

و بی اساس اظهارات یک سخنگوی وزارت امور خارجه در ماه مارس گفت که ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس به ووهان.

آمریکا و چین نیز قفل شده است و در تعرفه جنگ پس از سال 2018 است.

  • آمریکا و چین در 300 کلمه

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی متهم چین ناعادلانه شیوه های تجاری و مالکیت معنوی و سرقت و اما در پکن از درک وجود دارد که ما در حال تلاش برای جلوگیری از ظهور آن به عنوان یک اقتصاد جهانی قدرت است.

آمریکا همچنین تحریم هایی را علیه سیاستمداران چینی که آن را می گوید مسئول نقض حقوق بشر علیه اقلیت مسلمان در سین کیانگ. چین متهم است که توده بازداشت مذهبی, آزار و اذیت و مجبور عقیم سازی از Uighurs و دیگران.

پکن را انکار اتهامات و متهم کرده است که ما از “ناخالص دخالت” در امور داخلی.

آنچه در مورد هنگ کنگ?

چین اعمال گسترده امنیتی قانون نیز وجود دارد یک منبع تنش در روابط با آمریکا و بریتانیا که اداره این سرزمین تا سال 1997.

در پاسخ ما در هفته گذشته لغو هنگ کنگ ویژه وضعیت معاملاتی اجازه داده است که آن را برای جلوگیری از اعمال تعرفه بر کالاهای چینی توسط ما.

  • چین قانون جدید: چرا هنگ کنگ نگران ؟
  • مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید چین با سفارش هنگ کنگ تجارت

آمریکا و بریتانیا دیدن امنیتی قانون به عنوان یک تهدید برای آزادی هنگ کنگ می برد تحت یک سال 1984 توافق بین چین و انگلستان – قبل از حاکمیت واگردانی به پکن.

بریتانیا خشم چین با ترسیم یک مسیر به شهروندی برای نزدیک به سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان.

چین در پاسخ تهدید برای جلوگیری از به رسمیت شناختن یک نوع از پاسپورت – BNO – برگزار شده توسط بسیاری از کسانی که زندگی در هنگ کنگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de