فایل عکس: مردم در عبور از یک خیابان در طول روز صبح ساعت اوج رفت و آمد در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سنگاپور 3 ژوئن 2020. رویترز/ادگار سو

سنگاپور (ایسنا) – سنگاپور قصد دارد به زودی راه اندازی یک دستگاه پوشیدنی برای رمان coronavirus تماس ردیابی است که اگر موفق آن را توزیع به تمام آن 5.7 میلیون نفر از دولت گفت: در روز جمعه.

شهر-دولت در حال حاضر توسعه یافته برای اولین بار از نوع خود برنامه گوشی های هوشمند برای شناسایی و هشدار به افرادی که در تعامل با رمان coronavirus حامل اما تکنولوژی بلوتوث بوده و با احاطه اشکالات و نرم افزار به طور گسترده ای استفاده می شود.

“ما در حال توسعه و به زودی رول قابل حمل دستگاه پوشیدنی است که … نه بستگی به در اختیار داشتن یک گوشی هوشمند” وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan گفت: مجلس در روز جمعه.

“اگر این دستگاه های قابل حمل کار می کند. ما ممکن است و سپس توزیع آن را به هر کس در سنگاپور … این خواهد بود که جامع تر و آن را به اطمینان حاصل شود که همه از ما محافظت خواهد شد.”

دستگاه در حال توسعه را می توان در یک راحتي و یا نگهداری در یک کیف دستی و خواهد بود باتری عمل Balakrishnan گفت: در ماه گذشته در مصاحبه با Sky News Australia.

گزارش جان Geddie; ویرایش توسط رابرت Birsel

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net