شش قانون برای سازماندهی مردمی بازسازی انقلاب

ما باید همچنان به برجسته کردن و انتقاد با شور و حقایق و نمونه های بتن, بد, بازیگران, شیوه ها و سیاست هایی که ما به ارمغان آورده اند به آستانه یک بحران جهانی است. (عکس: CinCool/فلیکر/cc)

بیش از پنج دهه گذشته به عنوان یک غذای, طبیعی, بهداشت و محیط زیست مبارز ضد جنگ سازمان فعال حقوق بشر و روزنامه نگار, من تا به حال الهام بخش و در زمان افسرده فرصت برای کار و سفر در سراسر جهان است.

شاید مهم ترین درس من آموخته از طریق کار من این است که مردم بهترین پاسخ به مثبت و راه حل گرا پیام. دل تنگی و عذاب تفکر—نوع ارائه می دهد که هیچ قابل قبول راه حل نیست به طور کلی الهام بخش مردم را به همکاری و یا اقدام.

این بدان معنا نیست که ما باید تطهیر جدی از وضعیت فعلی ما. ما به صورت بی سابقه ای زندگی یا مرگ تهدید. ما در برابر نیرومند سیاسی و اقتصادی و فرهنگی موانع. ما باید همچنان به برجسته کردن و انتقاد با شور و حقایق و نمونه های بتن, بد, بازیگران, شیوه ها و سیاست هایی که ما به ارمغان آورده اند به آستانه یک بحران جهانی است.

که گفت: من معتقدم که مانع اصلی ما باید بر آنها غلبه در ایالات متحده و در سراسر جهان است که بسیاری از (اگر نه بیشتر) مردم به قفل disempowering موقعیت هایی که باعث آنها را به رنج می برند از یک فراگیر حس ناامیدی. این است که آنها نمی خواهید به تغییر. اما متاسفانه اکثر مردم واقعا باور چیزهایی که می توانید تغییر دهید.

من مخالفم. من معتقدم که ما می تواند تغییر در گفتگو با مواد غذایی, کشاورزی, سیاست های بهداشتی و آب و هوا از یک ناامیدی به یکی از امید. من معتقدم که ما می تواند به توانمند سازی مردمی به پا می خیزند و اقدام هر دو به صورت جداگانه و دسته جمعی.

در آخرین کتاب “مردمی Rising: یک تماس به عمل بر مواد غذایی, کشاورزی, آب و هوا و سبز معامله جدید” من طرح کلی آنچه که من اسمش “قوانین برای Regenerators” یک نقشه راه برای تغییر مثبت است. من به هر قاعده در عمق در کتاب من اما در اینجا اصول اولیه.

قانون 1: جستجو کردن و تاکید بر مثبت

در این صورت از اکوسیستم جهانی سقوط و گسترده شرکت های بزرگ و فساد سیاسی ما نیاز به فکر می کنم از نظر این: تاریک ترین ساعت است که درست قبل از سپیده دم است. که به معنای از دست دادن بینایی از این واقعیت است که سحر در راه است—بنابراین ما باید تمرکز و آماده شدن برای آن است.

به جای مسکونی بر روی نگاتیو و ما باید به دنبال برجسته و ترویج روند مثبت و شیوه های. معاصر صحنه وجود دارد بسیاری از نشانه هایی از تغییر و قدرتمند مخالف روند به دژنراتیو وضعیت موجود نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان است.

ما نیاز به تمرکز بر روی این جهان در حال تغییر روند—نه ساکن در دل تنگی و عذاب.

قانون 2: پیوند با مردم نگرانی های اولیه و نقطه اتصال

جهان پر است از افراد مختلف در موقعیت های مختلف با دیدگاه های متفاوت و احساسات و اولویت است. این بدان معناست که ما می توانیم “یک اندازه متناسب با همه” رویکرد به حل مشکل.

در عوض ما باید ادغام سبز ما عدالت و بازسازی پیام با مسائل خاص و نگرانی که مهم ترین مردمی حوزه. سپس پخش کردن, در زبان روزمره یک استراتژی است که کمک می کند تا مردم درک کنند که ما در واقع می تواند به حل مشکلات آنها در مورد مراقبت بیشتر در حالی که حل یک میزبان از دیگر مشکلات در همان زمان.

تنها با شروع از جایی که مردم هستند و سپس اتصال نقطه می تواند ما را در جذب توجه و تخیل یک توده مهم از جهانی مردمی و آنها شروع به فکر کردن در مورد چگونه آنها می توانید با شرکت در جنبش و اقتصاد جدید.

قانون 3: جلوگیری از سازماندهی در اطراف محدود مسائل تک

جهانی مبارزه و فعالیت است گرفتار با یک موضوع تفکر است که به طور معمول افزایش می دهد به تقسیم حرکات و شکسته حوزه.

را در مورد واقعی بازسازی و یا حتی برای عبور فراگیر جدید احیا کننده قانون مانند سبز جدید مقابله ما نباید تقسیم شود و شکسته اما ایالات فراگیر و جامع در فهم ما از بحران جهانی ما و رویکرد ما برای حل مشکل.

اغلب می شنویم که “من مسئله مهم تر از خود موضوع” یا “My constituency یا جامعه است و بیشتر مظلوم تر از شماست” و یا “من راه حل تنها راه حل است.”

این نوع تفکر نمی کنید ما در هر نقطه. ما جهانی بازسازی جنبش باید در اصل ساخته شده است که تمام مسائل مردمی و تمام حوزه ها مهم است. ما باید به کمک یکدیگر تشخیص دهند که موضوعات تحمل پایین در جهانی بدنه سیاسی—تغییر آب و هوا, فقر, بیکاری, کاهش, سلامت, سیاسی, فساد, شرکت, کنترل, جنگ و تر—هستند مرتبط علائم بیمار سیستم انحطاط.

قانون 4: جلوگیری از تظاهر که راه حل جزئی و یا اصلاحات به ارمغان خواهد آورد در مورد تغییر سیستم

فعالان اغلب سقوط به دام قصور زمانی که آنها پروژه راه حل جزئی و یا تاکتیک به عنوان اگر آنها در حال سیستمیک راه حل. یکی از نگران کننده ترین نمونه از این مفهوم است که 100 درصد انرژی های تجدید پذیر را در خود حل بحران آب و هوا.

این نظریه است که هر دو گمراه کننده امیدوار و خطرناکی ناقص. انرژی های تجدید پذیر خواهد ما را به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030 یا حتی 2050 مگر آن که همراه با یک خروج (250-plus میلیارد تن) از کربن اضافی از جو از طریق احیا کننده مواد غذایی, کشاورزی, استفاده از زمین و بازرگانی.

هر دو از این چیزها—انرژی های تجدید پذیر و کربن کاهش—نیاز به انجام به طور همزمان بیش از 20 سال آینده.

به طور مشابه خالص باریک فکر کرد ممکن است ما منجر به این باور است که اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی یا انتخابات از این یا آن نامزد را حل ملی و بین المللی بحران از نخبگان و فساد سیاسی—یا که در طور کلی تغییر در یک جامعه یا کشور می تواند به حل چه اساسا ملی و مسائل جهانی.

مگر ما می تواند سر ما نقطه اتصال و مبارزه برای وحدت تغییرات سیستمیک هر گونه تغییرات است که ما را نمی خواهد به اندازه کافی موثر است.

قانون 5: عمل و سازماندهی محلی, اما پرورش از یک چشم انداز جهانی و همبستگی

اگر تمدن است که برای زنده ماندن ما نیاز به بازسازی سالم و ارگانیک و relocalized سیستم های مواد غذایی و کشاورزی و تعمیر و بازگرداندن محیط های محلی.

برای انجام این کار نیاز به regenerators برای قرار دادن یک اولویت در محلی و منطقه ای آموزش و پرورش اقدام و بسیج در زندگی شخصی ما و خانواده ها و همچنین در بازار و عرصه سیاسی است.

در همان زمان ما باید برای تزریق و یا ادغام ملی و چشم انداز جهانی به ما مردمی محلی کار و جامعه سازی. نبرد در برابر تغییرات شدید اقلیمی و زیست محیطی تخریب رو به وخامت سلامت عمومی و فقر و فساد سیاسی و اجتماعی خود بیگانگی خواهد بود جنگیدند و برنده بر اساس آنچه که میلیاردها آمریکا—مصرف کنندگان و کشاورزان و چشم انداز مدیران و مقامات دولتی و صاحبان کسب و کار دانش آموزان و دیگران انجام (یا نیست) ما میلیون جوامع محلی به عنوان بخشی از یک بیداری جهانی و تغییر پارادایم.

ما باید فکر و عمل و سازماندهی محلی در حالی که به طور همزمان کشت یک چشم انداز جهانی و همبستگی جهانی.

قانون 6: تبدیل شدن به یک مثال مثبت از بازسازی

شخصی سیاسی است. مردم از شنیدن نه فقط این پیام آشکار از آنچه ما می گویند و یا نوشتن بلکه ما subliminal message — است که حضور ما در رفتار و نگرش است.

تنها با تلاش برای تجسم اصول بازسازی—امید همبستگی و خلاقیت, کار سخت, شادی و خوش بینی در زندگی روزمره ما و شیوه (یعنی کار ما غذا و لباس و شیوه زندگی و نحوه برخورد ما با دیگران و محیط زیست, چگونه ما رای ما صرف پول و سرمایه گذاری و پس انداز و صرف زمان ما—ما قادر خواهید بود برای الهام بخشیدن به کسانی که در اطراف ما.

در دهه 1960 زمانی که من آمد و از سن به عنوان یک فعال ما تا به حال گفت: “تنها یک دلیل برای تبدیل شدن به یک انقلابی: به دلیل آن است که بهترین راه برای زندگی است.” من معتقدم که این شعار به عنوان مربوطه در حال حاضر به عنوان آن بود.

یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد بازسازی است که آن را نه تنها وظیفه ما است و ما بالقوه نجات, اما آن را در واقع می تواند تبدیل به لذت بردن ما به عنوان به خوبی. به عنوان کشاورز-شاعر وندل بری یک بار گفت:

“مراقبت از زمین ما است و کهن ترین و شایسته ترین و بعد از همه ما بیشتر خشنود مسئولیت. به گرامی داشتن آنچه باقی مانده است از آن برای پرورش تجدید آن است که ما تنها مشروع امید است.”

Ronnie Cummins

رونی کامینز جانباز فعال, نویسنده, و سازمان. او بین المللی مدیر آلی انجمن مصرف کنندگان و مکزیک وابسته از طریق Organica.

کار ما این است که تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License. احساس رایگان برای دوباره و به اشتراک گذاری به طور گسترده ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر