شک و تردید سالم است اما سیاره انسان سمی است – نقد و بررسی

می توان آن را با طراوت به تماشای یک مؤمن واقعی در نظر گرفتن یک نگاه عمیق تر در خود گاو مقدس. اما در عجله خود را به باز کردن و فکر خود را در مورد آستین گرامی محیط زیست, اعتقادات, Jeff گیبس به پرتاب کردن کودک با bathwater. او توده های خورشیدی و انرژی باد که به نگه داشتن قابل توجهی وعده با وجود اشکالاتی را هم با ساختگی-اما-سودآور “راه حل” توده ها و سوخت های زیستی (اتانول). و او را ارائه می دهد هیچ راه حل های جدید تنها تلخ یادآوری است که ما گونه های اخیر بهره برداری از سوخت های فسیلی است هر دو فعال ما رشد نمایی و مهر و موم سرنوشت ما.

زیست توده و اتانول

آن است که بسیار ریاکارانه و رک و پوست کنده گمراه کننده برای پنهان کردن در اعتبارات در پایان فیلم این واقعیت است که دو نفر از سازمان های پیشرو بودن سر در گم در این فیلم خود را برای حمایت از زیست توده به عنوان یک “سبز” منبع انرژی (350.org و Sierra Club) نیست و در واقع حمایت توده هر بیشتر. لایحه McKibben سزاوار عذرخواهی برای اینکه تحریف در این فیلم حتی اگر او یک حامی از زیست توده در یک نقطه در زندگی حرفه ای او و مبهم در مورد آن در نقاط دیگر پس از آن. همه چیز سیاره انسان برای گفتن در مورد زیست توده خود را واقعی است.

توده عظیم باهم ترفند است که مورد ستایش قرار داد مانند انرژی هسته ای به عنوان یک “سبز” جایگزین برای سوخت های فسیلی است. سیاره انسان نمی تلاش برای رسیدگی به این رسوایی از انرژی هسته ای اما آن را نشانی از مقابله با توده سر در به عنوان راه حل جعلی است – در اکثر موارد خارج می گردند بیشتر دی اکسید کربن به اتمسفر از نیروگاه های زغال سنگ ممکن است جایگزین شده است.

شده اند وجود دارد دیگر فیلم های مستند مانند سوختهکه افشای رسوایی از زیست توده. اگر سیاره انسان تا به حال گیر به زیست توده به عنوان هدف خود را در حداقل بوده است علاوه بر مفید به آن نوع بالا بردن آگاهی عمومی در مورد نادرست راه حل به بحران آب و هوا که همه ما باید با احتیاط از حمایت.

انرژی خورشیدی

به جای تمرکز بر زیست توده, اما, سیاره انسان مجموعه های خارج برای تار همه سبز جایگزین با همان موهن برس. مجموعه ای کامل از پانل های خورشیدی است که شرح داده شده توسط یک مرد که به سختی به اندازه کافی به قدرت 1200 وات-توستر. فرد دیگری می گوید او پانل ها تنها 8% موثر و کارآمد آنهایی که هزینه او را “$1 میلیون نفر در هر اینچ مربع.” و دیگر این ادعا در فیلم غلط است و شدیدا گمراه کننده است.

بهره وری از پانل های خورشیدی شده است به طور پیوسته در حال افزایش در حالی که قیمت آنها شده است به طور پیوسته در حال سقوط است. اگر شما قادر به متوقف کردن این فیلم و نگاه از نزدیک در آرایه که “به سختی می تواند قدرت یک توستر” شما خواهید دید که آن را متشکل از 60 پانل های خورشیدی هر یک دارای در حدود 300 وات برای کل یک امتیاز از 18.30 کیلو وات (18,300 وات). که خیلی بیشتر از یک توستر را به ارزش.

“تنها 8% کارآمد” آرایه در لانسینگ, میشیگان, ممکن است شامل بسیار قدیمی و ناکارآمد پانل های خورشیدی, اما, مدرن, مزرعه خورشیدی در اندازه (حدود 250 پانل هر امتیاز در 300 وات) تولید خواهد بود حداقل دو برابر برق به عنوان سخنران بود و این ادعا در بخش کوچکی از هزینه او نقل شد (1 میلیون دلار در هر اینچ مربع).

بسیاری از مزارع خورشیدی در حال حاضر حاوی هزاران نفر از پانل نه فقط چند صد و می تواند قدرت تمام جوامع است. و وجود دارد در حال حاضر بیش از 2 میلیون نفر از این مزارع در سراسر ایالات متحده با مجموع ظرفیت 77 GW (77 میلیارد وات). که هنوز هم ممکن است تنها درصد کمی از این کشور مجموع برق نیاز دارد, اما آن است که خیلی بیشتر از شما فکر می کنم از تماشای این فیلم.

باد

سیاره انسان ها می رود را نشان می دهد که مانند انرژی خورشیدی و باد و هرگز قادر به تولید برق به اندازه کافی برای دیدار با خواسته های ما. آن را به نقل از یک کارشناس از آلمان گفت که سهم باد و دیگر منابع تجدید پذیر برای تولید برق است که هنوز هم کوچک در مقایسه با ذغال سنگ و دیگر سوخت های فسیلی است. این نادرست است.

آنچه در این فیلم نشان داد تا از این ادعا شده بود یک نمودار دایره ای نمایش, نه, آلمانی, برق, منابع, اما, آلمانی, انرژی منابع. این شامل گاز طبیعی مورد استفاده برای گرمایش ساختمان و نفت و محصولات مورد استفاده برای حمل و نقل و سایر مصارف صنعتی از انرژی است. باد ممکن است تنها برای حساب درصد کمی از آلمان کلی انرژی نیاز دارد اما آن را به تولید نزدیک به 30 درصد از برق خود را و است که مهم است.

دیگر کشورهای اروپایی از جمله بریتانیا و اسپانیا و پرتغال در حال حاضر بیش از 20 درصد از برق خود را از باد. و دانمارک تولید شده 47 درصد از کل برق در سال 2019 از باد. این بسیار قابل توجه و به سرعت در حال افزایش مقدار برق که از باد نیست ذکر شده در این فیلم است.

Intermittency و ذخیره سازی

این البته درست است که انرژی خورشیدی تنها تولید برق هنگامی که خورشید در حال درخشیدن است و باد تنها قدرت تولید برق در زمانی که باد می وزد – یک مشکل شناخته شده به عنوان “intermittency.” وجود دارد یک گرافیک نشان داده شده در سیاره انسان است که وانمود به عقب ادعا ساخته شده در فیلم است که هیچ مقدار از باتری سازی احتمالا می تواند ذخیره انرژی خورشیدی و انرژی باد مورد نیاز به برق کل کشور است. این گرافیک نیز گمراه کننده آن را به عنوان اشاره به جهانی نیازهای انرژی و آب و برق در مقیاس ظرفیت باتری است که هنوز در مراحل ابتدایی خود را به عنوان یک فن آوری است.

آمریکا در حال حاضر حدود 800 میلیون وات-ساعت (مگاوات ساعت) از ابزار مقیاس باتری سازی در کل. این افزایش قابل ملاحظه ای در سال آینده زمانی که یک باتری واحد قادر به ذخیره سازی 900 مگاوات ساعت برق می آید آنلاین در فلوریدا. توسط 2024, باتری ظرفیت ذخیره سازی در ایالات متحده انتظار می رود که برای رسیدن به 14,000 مگاوات ساعت. ما باید خیلی بیشتر از این برای دیدار با زمان و آینده برق نیاز دارد اما این غیر ممکن است به تصور انجام این کار است.

در واقع وجود دارد بسیاری از راه حل های دیگر به مشکل intermittency جدا از باتری سازی. نیروگاه برق آبی یکی از مهم ترین منابع تجدید پذیر برق شده است در اطراف برای چند دهه. با کنترل جریان آب از مخازن و با استفاده از انرژی بیش از حد به پمپ آب به مخازن انرژی می تواند در اثر بود “ذخیره” را برای استفاده های بعدی که به آن نیاز است.

آن است که به درستی در این فیلم که Ivanpah متمرکز خورشیدی (CSP) گیاهی در کالیفرنیا نیاز به گاز طبیعی منبع قدرت به آن را شروع کنید تا هر روز صبح. دیگر CSP گیاهان نیست. و جدیدتر CSP طرح مانند یک عامل در هلال احمر تپه های خورشیدی نیروگاه در نوادا از سال 2009 استفاده از نمک مذاب برای ذخیره به اندازه کافی از گرمای خورشید برای حفظ ژنراتور در حال اجرا تمام شب طولانی است. که کاهش نیاز به سوخت های فسیلی و نیاز به باتری سازی.

Geo-حرارتی موج و جزر و منابع قدرت نیز پتانسیل عظیمی برای تولید برق برای پر کردن این شکاف است که ممکن است در سمت چپ توسط انرژی خورشیدی و انرژی باد. طراحی مجدد شبکه برق آن را کارآمد تر (به اصطلاح “هوشمند” شبکه قدرت) می تواند یک تفاوت بزرگ به درست کردن عرضه و تقاضای برق می تواند به عنوان استفاده از برق باطری ماشین به برق به خانه در شب و دیگر رمان روش برای این مشکل است.

خیلی بیشتر از تحقیق و توسعه مورد نیاز است برای بهبود و پیشبرد باتری سازی و روش های دیگر برای حل intermittency مشکل است. اما بزرگ پیشرفت در حال ساخته شده در این جهت است و به سادگی نادرست به دولت به عنوان چندین نفر را در این فیلم است که انرژی های تجدید پذیر می تواند “هرگز” دیدار با نیازهای برق این کشور بدون گاز-اخراج و یا سوخت زغال سنگ گیاهان ارائه به عقب تا زمانی که خورشید نیست درخشان یا باد نیست باد.

وسایل نقلیه الکتریکی

بله زمانی که شما شارژ باتری در ماشین های الکتریکی با برق که از سوخت زغال سنگ تولید کارخانه شما در حال اجرا هستند را ماشین های الکتریکی در سوخت های فسیلی است. اما وجود دارد هیچ دلیلی ذاتی چرا یک ماشین الکتریکی به طراحی با برق تولید شده از زغال سنگ. این را می توان با برق تولید شده از باد یا انرژی خورشیدی و یا آبی و یا موج و یا زمین گرمایی قدرت. و در آن صورت شما نه خود را در حال اجرا ماشین های الکتریکی در سوخت های فسیلی است. شما در حال اجرا آن در انرژی های تجدید پذیر.

اتومبیل های الکتریکی مانند آسیاب های بادی و پانل های خورشیدی نیز ساخته شده از مواد اولیه است که باید استخراج شده از زمین تصفیه شده تولیدات را به شکل قرار داده و با هم به یک محصول به پایان رسید. همه که در حال حاضر شامل استفاده از سوخت های فسیلی, پس ما کل اقتصاد مبتنی بر سوخت های فسیلی است.

معنا است که ما هرگز نمی تواند خلاص شدن از شر خودمان که سوخت های فسیلی ورودی و حرکت به های فسیلی-رایگان ، البته که نه. ما هیچ چاره ای اگر می خواهید گونه های ما برای زنده ماندن اما به حرکت به یک فسیلی-آینده رایگان. که خط پایین است. ما در حال حاضر می دانیم که اگر ما همچنان به قدرت اقتصاد جهانی ما با سوخت های فسیلی ما به نوبه خود این سیاره را به یک unlivable زمین بایر. بنابراین ما باید به حرکت کردن وابستگی ما به سوخت های فسیلی است. هیچ گزینه دیگر وجود دارد.

ساخت انتقال است که همیشه کثیف

سیاره انسان ها اساسا درست در اشاره به این که همه چیز ما ممکن است از فکر به عنوان “سبز” در واقع معلوم می شود آلوده به برخی از حد و یا دیگر ارتباط با سوخت های فسیلی است. اما این است که به سختی تعجب آور از آنجا به معنای واقعی کلمه همه چیز ما در ساخت خرید و یا تجارت تا به حال برخی از نوع سوخت های فسیلی ورودی های درگیر در آن از غذایی که می خوریم به ما لباس پوشیدن به صندلی ما نشسته به خانه های ما زندگی می کنند به کتاب ما به عنوان خوانده شده, به همراه, به بحث ما است.

هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت است که سوخت های فسیلی هستند درگیر در تولید و حمل و نقل و نصب و راه اندازی هر “سبز” جایگزین است که در خارج وجود دارد. و ما نمی توانیم حرکت از یک اقتصاد سوخت فسیلی به سوخت های فسیلی-اقتصاد مگر اینکه ما در واقع مراحل را به انجام این کار. که شامل یک دوره گذار از چیزهایی که هنوز هم نه به عنوان ما قصد داریم آنها را به توسط پایان این دوره گذار است.

هر کسی که تا به حال نقل مکان کرد خانه می داند در مورد “انتقال” دوره است. شما می خواهید خانه جدید خود را به طور کامل راه اندازی و عملکرد روز شما راه رفتن به آن به ندرت به کار می کند مانند آن است. پست الکترونیکی خود را هنوز هم به رفتن به خانه های قدیمی. شاید نیمی چیز خود را هنوز هم در خانه های قدیمی و یا در ذخیره سازی و یا در جعبه. بانک شما هنوز آدرس قدیمی خود را و پس از انجام تمام دوستان خود را. ماشین خود را در خانه جدید اما ثبت نام در خانه های قدیمی.

تا جایی که شما زندگی می کنند ؟ آیا شما در این آدرس جدید یا نه ؟ آیا “چپ” های قدیمی آدرس یا نه ؟ است مایکل مور رفتن به یک فیلم مستند اشاره کرد که شما ادعا می کنند برای زندگی در خانه جدید که در واقع همه شواهد نشان می دهد که شما هنوز هم زندگی می کنند در خانه های قدیمی?

در آمد مردم این انتقال! به همین دلیل است که بسیار دشوار به درک ؟ بله, آن را برای رفتن به ناقص گیج کننده شاید حتی متناقض است. اما شما به طور جدی می خواهم به ماندن در خانه قدیمی خود و از آنجا که شما نمی توانید حرکت به یکی از جدید “کاملا” همه در یک بار بدون هیچ گونه شک طولانی است که بخشی از شما هنوز هم ممکن است زندگی در خانه های قدیمی را برای یک دوره معینی از زمان ؟

Harping در مورد اتومبیل های برقی و آسیاب های بادی و پانل های خورشیدی هنوز وابسته به سوخت های فسیلی است که در واقع انجام این کار همه ما را زیانی بزرگ. چرا که این نقطه است. نکته این است که ما باید به حرکت اقتصاد ما به اتومبیل های برقی و آسیاب های بادی و پانل های خورشیدی. و ما نیز باید برای حرکت اقتصاد ما بر روی فسیلی-رایگان سیمان و فولاد فسیلی-رایگان کشتی و هواپیما و کامیون های فسیلی-رایگان (و کار کودکان-رایگان) استخراج و تولید. این چیز اختیاری نیست. آنها مواد ضروری بقای ما در این سیاره است.

خوب به سوال و خوب برای پیدا کردن پاسخ

سیاره انسان نشانی از یک کار بزرگ از سوال پرسیدن و به چالش کشیدن فرضیات. بله ما نیاز به نگه داشتن ما رهبران سیاسی پاسخگو باشد. ما همچنین نیاز به نگه داشتن رهبران ما جنبش محیط زیست پاسخگو باشد. ما باید مشکوک هنگامی که کسب و کار میلیاردرهای مانند برادران کخ هستند در عمل گرفتن از “سبز” اقتصاد است. و ما باید به طور مداوم از خطرات آگاه بودن شرکت تصمیم گرفتند خریداری کردن و یا در غیر این صورت خطر بیافتد توسط کسانی که منافع واقعی در حال ساخت پول صرفه جویی در این سیاره است.

اما ما نیز باید بهتر از جف گیبس شده است در این فیلم در پیدا کردن پاسخ و تشخیص واقعیت از داستان است. “خبر جعلی” ساخته شده است در افرادی که ادعا می کنند به “کارشناسان” با استفاده از شواهد و یا هیچ شواهدی در همه به کلی گویی و ادعاهای بی اساس هستند که حمایت گسترده تر اجماع آگاهانه ، متاسفانه بسیاری دارد که در این فیلم است.

برای مثال با وجود آنچه در این فیلم ادعا می کند که هیچ دلیلی ذاتی که چرا سیمان و فولاد مورد استفاده در آسیاب بادی ساخته شده از سوختن زغال سنگ. در حال حاضر وجود دارد تجربی فرآیند تولید سیمان که نیاز به استفاده از زغال سنگ. وجود دارد در حال حاضر تولید گیاهان جراحی بدون استفاده از زغال سنگ. و جایگزین وجود دارد به سیمان برای نگه داشتن سازه های سنگین مانند آسیاب های بادی به عنوان به خوبی به عنوان جایگزین جراحی برای ساخت آسیاب بادی تیغه ها و سایر قطعات.

نیز وجود دارد بسیاری از انواع سلول های خورشیدی در حال تولید از جمله سلول های خورشیدی که نیاز به استفاده از زغال سنگ در تولید آنها. به طوری که ادعا شده چندین بار در این فیلم که انرژی خورشیدی و باد نیست “جایگزینی” برای سوخت های فسیلی, اما صرفا یک فرمت از آنها نادرست است. بله, ما می توانید انجام دهید بهتر از ما هستند در حال حاضر – و ما به. اما خواستار این ایده در حال حرکت به انرژی خورشیدی و باد طراحی برق و وسایل نقلیه الکتریکی به صرفه جویی در این سیاره یک “توهم” و گفت: آنها بهتر از سوخت های فسیلی است و توهم.

چه راهی رو به جلو ؟

در قلب سیاره انسان است و فرض اساسی است که انسان نمی تواند ادامه راه بی نهایت “رشد” در محدود سیاره است. که مقدار مسلم است. اما به چه معنی است ؟ این به آن معنا است که تمام صنعتی شدن بد است ؟ این به آن معنا است که جایگزینی سوخت های فسیلی با تمام برقی و اقتصاد سوخت توسط باد و خورشید است نه دست یافتنی و یا مطلوب نیست? این به آن معنا است که هیچ راه حل گرمایش جهانی, به غیر از قتل خاموش یک بخش بزرگی از جمعیت جهان است ؟

ما در یک مقطع حساس در تاریخ بشر است. که انتخاب ما برای اجرای این کشور برای چهار سال آینده و آنچه که ما تصمیم به انجام در مورد بحران آب و هوا که در طول زمان ممکن است به خوبی مهر و موم سرنوشت میلیاردها نفر از مردم. ما نمی توانیم به این اشتباه است. اکثریت قریب به اتفاق دانشمندان آب و هوا در سراسر جهان معتقدند که ما باید نصف ما جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای بیش از 10 سال آینده به هر گونه امید جلوگیری از یک فاجعه آب و هوا. وجود دارد تنها یک راه برای انجام این کار در این زمان در دسترس است و با حرکت به عنوان سریع که ممکن است برای تجدید اشکال و برق برای خودروهای برقی و گرم.

یک فیلم است که بنظر در مورد مراقبت از محیط زیست و آینده بشریت و در عین حال به دنبال تضعیف می کند پشتیبانی برای خیلی از چیزهایی که ما باید انجام دهید برای صرفه جویی در این سیاره خودمان بدتر از ناامیدی است. آن را بی پروا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>