Snapchat می گوید آن را متوقف کرده است ترویج جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب.

به عنوان یک نتیجه از آن را دیگر نمی خواهد در برنامه از ویژگی های کشف بخش است. این شرکت گفت: “نه تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی”.

این تصمیم به شرح زیر Mr تهمت و گفت که “سگ باطل” و “شوم سلاح” شده اند استفاده می شود در تظاهرات و اگر آنها به حال نقض کاخ سفید حصار.

این شرح توییتر تصمیم به پنهان کردن برخی از رئيس جمهور پست.

Snapchat شرکت مادر ضربه محکم و ناگهانی گفت: “نژادی و خشونت و بی عدالتی را در جامعه ما و ما هم ایستاده و با همه کسانی که به دنبال صلح و عشق و برابری و عدالت در آمریکا است.”

این حرکت به احتمال زیاد برای تغذیه به تنش بین کاخ سفید و رسانه های اجتماعی که تشدید زمانی که توییتر اضافه شده واقعیت-چک کردن برچسب ها به برخی از رئيس جمهور توييتها هفته گذشته است.

رئیس جمهور پس از آن امضا فرمان اجرایی به دنبال محدود کردن حمایت های حقوقی ارائه شده به این صنعت است.

توییتر بعد hid یکی از رئيس جمهور توييتها برای شکستن قوانین خود را در “ستایش خشونت”.

Snapchat عمل را نیز قرار داده و فشار بیشتر بر روی Facebook.

مدیر اجرایی آن مارک زوکربرگ مقاومت داخلی و خارجی تماس به دخالت در توجه به نوشته های بر روی پلت فرم آن است. آقای زوکربرگ گفت: این شرکت رایگان سخنرانی اصول ميانگين رئیس جمهور پست باید سمت چپ بدون تغییر.

رئیس جمهور تهمت دارای بیش از یک میلیون دنبالکننده در Snapchat به گفته Bloomberg news agency. آن گفت: این نرم افزار دیده می شود به عنوان یک “کلید میدان نبرد” توسط آقای ترامپ مجدد انتخابات به دلیل آن ارائه می دهد یک راه برای رسیدن به, برای اولین بار رای دهندگان.

رئیس جمهور حساب نمی خواهد به حالت تعلیق و یا حذف شده است.

اما واقعیت آن را نمی خواهد از ویژگی های در کشف به این معنی است که پست خود را تنها دیده می شود افرادی که اشتراک و یا جستجو برای حساب خود را به طور مستقیم.

Snapchat تصمیم خود را بر اساس سخنان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ارسال شده به توییتر جای خود را پلت فرم.

روز دوشنبه ضربه محکم و ناگهانی را اجرایی اوان Speigel تا به حال با ارسال یادداشتی به کارکنان است که در آن او به تفصیل نظرات خود را در ناآرامی های مدنی را برانگیخت با کشتن جورج فلوید.

“هر دقیقه ما سکوت در چهره بد و تخلف ما اقدام در حمایت از ستمگران” آقای Speigel نوشت.

“همانطور که برای Snapchat ما به سادگی می تواند به ترویج حساب در امریکا است که به ارتباط با افرادی که تحریک نژادی و خشونت که آیا آنها این کار را به روشن یا خاموش پلت فرم ما.”

“ما کشف محتوا نرم افزاری است که سرپرستی یک پلت فرم که در آن ما تصمیم می گیرید چه چیزی را ترویج می کنیم,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de