اجتماعی dis-رقص ؟ هلندی باشگاه تلاش می کند پس از coronavirus طرح

نیمیخن هلند (ایسنا) – هلندی جوانان باشگاه در شنبه, مرتب کردن بر اساس در یکی از این کشور در تلاش برای از سرگیری زندگی شب پس از شیوع کروناویروس با اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم در جای خود.

مردم حضور در اولین “تاج ضد” رقص رویداد پس از بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در نیمیخن هلند 6 ژوئن 2020. رویترز/Piroschka ون د Wouw

Clubbers در Doornroosje در شرق شهر نیمیخن رزرو جلوتر از زمان برای لذت بردن از مجموعه کوتاه از رقص های الکترونیکی موسیقی در بعد از ظهر و به جای حدود نیمه شب به عنوان آنها استفاده می شود. در طول نمایش آنها محدود به صندلی.

اما هنگامی که چراغ رفت و صدا آمد و تقریبا همه چیز را به محل سقوط کرد.

“من انتظار زیبا و اجتماعی dis-رقص!” گفت: Nadie یک زن جوان که آمده بود برای دیدن محلی مورد علاقه DJ Odin بازی.

“من فکر می کنم آن را کامل خود را روزانه دوز, موسیقی, مانند, 20 دقیقه کافی است آره حتما.” گفت: Nuray Boga, 19. “از آن ساخته شده من خوشحال است.”

پروموتر Jonatan نام تجاری گفت: اصل برنامه ریزی شده بود به مهمانان رقص در حالی که ایستاده در محل 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا. اما مقامات محلی گفت که آنها تا به حال به نشستن در صندلی حداقل در حال حاضر.

“این هنوز هم بسیار سرد” با نام تجاری گفت. “مردم هنوز هم رقص اگر چه آنها روی صندلی, آنها مشت, پمپاژ, آنها در حال حرکت بدن خود را پس از آن فوق العاده است.”

حداکثر 30 مهمان مجاز بودند در ساختمان در یک زمان. این باشگاه قصد دارد به گسترش به 100 در ماه جولای. پوشش هزینه 10 یورو از جمله یک نوشیدنی.

نشان می دهد که فروش نیست و این رویداد نیز جریان آنلاین.

“آن را به خوبی برای بازی در واقع در یک دوره بلند, دوباره, برای دیدن برخی از چهره های آشنا” گفت: DJ دیوی Brandts.

“من فکر می کنم هر کس تا به حال شده است به دنبال به جلو به این دلیل آن را به حال شده است در حالی که از شما می تواند با نوشیدن یک آبجو سرد در یک محل مانند این است.”

گزارش استر busty japanese; نوشتن توسط توبی استرلینگ; ویرایش توسط دن Grebler

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر