سوسیالیست برای بایدن و قدرت شرکت های بزرگ رسانه ای

در حالی که پشت در مسابقه برای نمایندگان برنی ساندرز’ سیاست در دستور کار—از مدیکر برای همه به افزایش مالیات بر ثروتمندان—قابل ملاحظه ای محبوب دموکراتیک اولیه رای دهندگان.

آن را مشکوک است که یکشنبه شب سی ان ان بحث منتقل شتاب در انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر علاقه جو بایدن. چند هفته آینده ارائه برنی ساندرز جنبش شاید آخرین شانس برای برنده شدن بیش عمدتا از طریق ابزارهای الکترونیکی دموکراتیک اولیه رای دهندگان.

یک رای گیری بلوک به تمرکز ممکن است به نام “سوسیالیست برای بایدن.”

در یک سخنرانی در هفته گذشته از ورمونت ساندرز دو کلید اظهارات. او گفت: “نظرسنجی پس از نظرسنجی از جمله خروج سنجی نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق مردم آمریکا حمایت ما مترقی دستور کار است.” او سپس افزود: “در حالی که ما در انتخاباتی برنده ایدئولوژیک بحث ما در حال از دست دادن این بحث بیش از electability.”

ساندرز درست بود در هر دو نقطه—که به ما می گوید چیزی در مورد قانع کننده قدرت (و محدود) از “شرکت لیبرال” رسانه های خبری مانند MSNBC, CNN, NPR, نیویورک تایمزو واشنگتن پست. با وجود این رسانه ها پس از مدت طولانی بدخیم ساندرز’ مترقی پیشنهادات—از مدیکر برای همه به افزایش مالیات بر ثروتمندان—سیاست های خود در دستور کار است قابل ملاحظه ای محبوب دموکراتیک اولیه رای دهندگان.

در مقابل رسانه ها سد در electability ثابت شده است به مراتب بیشتر قانع کننده برای بسیاری از دموکرات ها—ظاهرا متقاعد کردن آنها است که بایدن می تواند شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که ساندرز است که یک خطر بزرگ است که می تواند بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن لغزش و تضعیف دموکرات پایین-رای.

در سه شنبه, NBC News خروج سنجی نشان داد که قبلا ناشناخته وجود میلیون ها نفر از سوسیالیستی-تمایل بایدن رای دهندگان. در کارولینای شمالی و تنسی که بایدن به آسانی شکست داد برنی بیشتر رای دهندگان ابراز مطلوب نظر سوسیالیسم از نامطلوب. در تگزاس که بایدن برنده سوسیالیسم نیز پیروزی با 57 درصد مطلوب در مقابل 37 درصد نامطلوب. ایضا برای کالیفرنیا (که ساندرز برنده): 53 درصد مطلوب در مقابل تنها 33 درصد نامطلوب.

در چهار ایالت های جنوبی که در آن بایدن مذکور را شکست ساندرز در روز شنبه و هفته بعد (می سی سی پی, تنسی, ویرجینیا, Alabama), NBC News یافت که اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان حمایت ساندرز’ امضا سیاست مدیکر برای همه—این تعبیر در این نظرسنجی به عنوان “یک دولت طرح بیمه سلامت برای همه است.” شگفت انگیز ترین بودند Mississippians که رای دادند بایدن بیش از برنی توسط 81 تا 15 درصد لغزش اما خروج نظرسنجی در بر داشت تقریبا دو به یک حمایت برای مدیکر برای همه: 62 به 32 درصد است.

بنابراین در دستور کار سیاست دموکراتیک اولیه رای دهندگان نشان داده اند برخی از مقاومت در برابر شرکت های بزرگ و رسانه های تبلیغاتی—مانند بارها تکرار شده و canard که ساندرز خواهد “نوار 150 میلیون نفر از بیمه درمانی خود را.” (“سلب” است که به سختی دقیق برای توصیف یک پیشنهاد است که ارائه فولر پوشش—و به جز superrich در هزینه کمتر.) زمانی که مورد سوال به طور مستمر با نخبگان و روزنامه نگاران و نامزدها مانند بایدن در مورد هزینه های ساندرز به ذکر فدرال آمار نشان می دهد که چسبیده با یک بیمه خصوصی سیستم هزینه بیشتر.

پس از رای دهندگان دموکرات هستند و نزدیک به برنی از بایدن در بسیاری از مسائل مربوط به سیاست بایدن را رشته اصلی برنده نشان می دهد که رسانه های شرکت های بزرگ ثابت کرده اند که بسیار قانع کننده تر در مورد این مسئله از electability—با خود طبل در مورد بایدن به عنوان electable در برابر تهمت و برنی به عنوان بیش از حد مخاطره آمیز است. اولیه رای دهندگان از جمله مسن آمریکایی های آفریقایی تبار هستند به درستی وحشت زده از یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است. اما نه مقدار داده ها پشتیبانی از این ادعا که بایدن خواهد بود قوی تر نامزد در برابر تهمت و وجود دارد مقدار زیادی از ضد استدلال و ضد اطلاعات از جمله این واقعیت است که بایدن اغلب به نظر می رسد ناپایدار و غیر ملفوظ.

ناگهانی انجماد پشت بایدن توسط شرکت های بزرگ استقرار در درون حزب دموکرات و متحد رسانه (MSNBC, سی ان ان و غیره.) به نظر می رسد رانده آنجا توسط ایدئولوژیک ترس از ساندرز ریاست جمهوری به عنوان یک منطقی باور است که بایدن شانس بهتری از شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

Pro-ساندرز فعالان در حال اجرا خارج از زمان در تلاش خود را برای مقابله با electability موضوع و متقاعد کردن مترقی-تکیه رای دهندگان به رای دادن واقعی و مترقی در این مسابقه است.

متاسفانه وقتی که می آید به electability بیش از حد بسیاری از دموکرات های اولیه رای دهندگان در حال گوش دادن به دانشمند نخبگان—همان نخبگان که گفته بود ما در سال های گذشته چگونه “متوسط” وضعیت موجود شرکت دموکرات ترین electable. شما به یاد داشته باشید جمهور گور? رئیس جمهور کری? رئیس جمهور هیلاری کلینتون ؟

جف کوهن دانشیار دانشکده روزنامه نگاری و مدیر پارک مرکز رسانه های مستقل در کالج ایتاکا بنیانگذار media watch گروه نمایشگاه و عضو سابق هیئت مدیره از مترقی دموکرات آمریکا است. در سال 2002 او یک تولید کننده و دانشمند در MSNBC (نظارت NBC News). او نویسنده کابل, اخبار محرمانه: من Misadventures در شرکت های بزرگ رسانه ای – و از مؤسسین آنلاین اکشن, گروهی www.RootsAction.org.

این پست در ابتدا در ظاهر Commondreams.org. لیسانس Creative Commons اسناد سهم یکسان 3.0 License.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>