سومالی سوریه گروه الشباب می گوید مجموعه COVID-19 مرکز درمان

موگادیشو (ایسنا) – سومالی را گروه اسلامگرای الشباب در روز جمعه گفت: آنها تا به حال راه اندازی یک COVID-19 مرکز درمان در کشور گفت: این بیماری مطرح قبر تهدید به نقل بین المللی, مقامات بهداشت و درمان.

“الشباب را تاج(ویروس) پیشگیری و درمان کمیته باز کرده COVID-19 مرکز” گروه گفت: در پخش در رادیو اندلس اضافه کردن مرکز تنظیم شده است تا در جيليب حدود 380 کیلومتر (236 مایل) جنوب پایتخت موگادیشو.

“بین المللی بهداشت سازمان گفت: COVID-19 وحشتناکی در کشورهای قاره آفریقا.”

برای بیش از یک دهه است و مبارزه برای سرنگونی شاخ آفریقا غربی مورد حمایت دولت مرکزی و ایجاد دولت خود را بر اساس آن دقیق خود تفسیر از قانون شریعت اسلامی.

آن را اغلب حامل بمب و تفنگ ضرب و جرح در سومالی در برابر هر دو نظامی و غیر نظامی اهداف از جمله هتل ها و تقاطع ها و پست های بازرسی.

در پخش یک مرد که شناسایی خود را به عنوان شیخ محمد بالی تشکر الشباب برای راه اندازی این مرکز و خواسته کسانی که با علائم به گزارش مرکز است.

“ما از دولت که تاسیس مرکز ما از مردم است نه برای پنهان کردن (به) بیماری برای جلوگیری از گسترش این ویروس مردم باید گزارش به مرکز,” او گفت:.

فرد دیگری در پخش که نمی شناخت خود گفت: این مرکز آماده است تا با وسایل نقلیه به حمل و نقل مشکوک coronavirus بیماران که در تلاش برای مراقبت از.

گزارش توسط عبدی شیخ; نوشتن توسط الیاس Biryabarema; ویرایش توسط Marguerita Choy

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de