جمهوری آفریقای شرم بیش از افزایش قتل زنان


آفریقای جنوبی رئیس جمهور می گوید: از آن بوده است “تاریک و شرم آور هفته” برای کشور خود پس از افزایش خشونت علیه زنان است.

سیریل Ramaphosa اظهارات را پس از چند femicides از جمله یک زن بود که در هشت ماه باردار در بر داشت و چاقو و حلق آویز از یک درخت.

او اشاره کرد که آنها تا به حال رخ داده است از آنجا که برخی از coronavirus محدودیت برداشته شد از جمله ممنوعیت فروش الکل.

فرهنگ سکوت در اطراف خشونت مبتنی بر جنسیت بود به او گفت.

“خشونت مبتنی بر جنسیت رشد در آب و هوا از سکوت. با سکوت ما به دنبال راه های دیگر چون اعتقاد ما آن است که شخصی و یا خانواده مهم ما تبدیل به همدستی در این ترین موذی از جنایات” رئیس جمهور Ramaphosa گفت.

به عنوان بسیاری از 51 درصد از زنان در آفریقای جنوبی تا به حال تجربه خشونت در دست کسی آنها در رابطه با رئیس جمهور بیانیه ای گفت:.

خواستار عدالت

آقای Ramaphosa محکوم خشونت های اخیر کشتار نامگذاری سه نفر از قربانیان و دو نفر از آنها را تبدیل به موضوع توییتر کمپین خواستار عدالت:

  • Tshegofatso ناله و شکایت کردن – #JusticeForTshego شروع روند پس از باردار 28 ساله پیدا شد حلق آویز از یک درخت در ژوهانسبورگ در روز دوشنبه. بازداشت شده اند ساخته شده است.
  • Naledi Phangindawo – 25 ساله بود با چاقو به مرگ در شهرستان بندر Mossel Bay شنبه گذشته. کسانی که با استفاده از هشتگ #JusticeforNaledi می خواهید مظنون که در حال حاضر در بازداشت پلیس به وثیقه را تکذیب کرد. اعتقاد او به شریک زندگی خود را.

رئیس جمهور گفت: یک زن جوان دیگری ریخته شده بود زیر یک درخت در ژوهانسبورگ را سوتو شهرستان در روز جمعه.

پلیس بعدها نام خود را به عنوان Sanele Mfaba جرقه یکی دیگر از برچسب است که شروع روند در روز شنبه – #JusticeforSanelisiwe – تماس برای اطلاعات بیشتر باید انجام شود برای محافظت از زنان است.

آفریقای جنوبی جنسیتی جرم و جنایت بحران

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“شیوه ای که در این بیدفاع کشته شدند به یک نقطه نامعقول سطح بربریت و عدم انسانیت” رئیس جمهور بیانیه ای گفت:.

“ما توجه داشته باشید با نفرت که در زمانی که کشور با آن مواجه است یکی خواست از تهدید از [coronavirus] همه گیر خشونت مردان با استفاده از کاسته محدودیت در جنبش برای حمله به زنان و کودکان است.”

برای دو ماه آفریقای جنوبی تا به حال یکی از سخت ترین مستندات در جهان است.

Cyril Ramaphosa

AFP

“این است که تاریک و شرم آور هفته برای ما به عنوان یک ملت است. مجرمان فرود به حتی بیشتر عمق ظلم و ستم و سنگدلی. آن را به سادگی نمی تواند ادامه”

در آن زمان الکل ممنوع شد – این استدلال بود که این امر محدود کردن استفاده داخلی, جلوگیری از خشونت و کاهش فشار در بیمارستان.

در روز پنج شنبه پلیس وزیر Bheki Cele مرتبط افزایش جرم و جنایت به جزئی بلند کردن فروش الکل در 1 ژوئن.

‘خطرناک ترین مکان برای یک زن’

رئیس جمهور Ramaphosa گفت که او استقرار وزرا به دیدار با رهبران جامعه در سراسر کشور به درک دقیقا همان چیزی بود که دامن زدن به افزایش جرم و جنایت است.

“ما نیاز به درک آنچه عوامل دامن زدن به این وحشتناک روند و به جامعه به عنوان یک کل آدرس آنها فورا” او گفت:.

ارجاع یک مورد اخیر که در آن یک مرد نمی تواند محاکمه به اتهام قتل دوست دختر خود را به دلیل فقدان شواهد او از مردم خواست تا گزارش عاملان.

“برای ایمان در نظام عدالت کیفری به حفظ خشونت مبتنی بر جنسیت نیاز به درمان با فوریت آن را سزاوار توسط جوامع ما, همکاری با ما,” او گفت:.

پس از اعتراض بیش از یک سیل femicides سال گذشته رئیس جمهور Ramaphosa بود گفت: آفریقای جنوبی یکی از “نا امن ترین مکان در جهان برای یک زن”.

پس از آن ویژه جنسی جرائم دادگاه دوباره باز شده اند – آنها کار کرده اند و به طور متناوب در طول سال های اخیر به دلیل مشکلات بودجه.

بیشتر منابع نیز به کارگردانی نسبت به هر دو مکان ایمنی برای بازماندگان از سوء استفاده و همچنین به عنوان دولت-بودجه برنامه با هدف مردان تغییر رفتار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de