سئول (ایسنا) – کره جنوبی در حال آزمایش جدید پاسخ سریع (QR) کد سیستم این هفته به ورود بازدید کنندگان در معرض خطر امکانات سرگرمی, رستوران ها و کلیساها در یک پیشنهاد برای پیگیری coronavirus موارد بیشتر و جلوگیری از گسترش این بیماری است.

این تصمیم به دستور کدهای QR برای ثبت نام بازدید کنندگان هویت آمد و پس از تلاش مقامات برای ردیابی افرادی که تا به حال تعدادی از کاباره ها و کافه ها در مرکز شیوع ویروس در ماه گذشته پس از مقدار زیادی از اطلاعات در دست نوشته سیاهههای مربوط به بازدید کننده داشت به غلط یا ناقص است.

شروع ژوئن 10 بازدید کننده به کاباره ها میله کارائوکه باشگاه های روز, دیسکو داخل ورزشگاه که برگزاری تمرینات گروه و داخل سالن ایستاده کنسرت سالن مورد نیاز خواهد بود به استفاده از هر یک از تعدادی از تجاری در دسترس برنامه های کاربردی برای تولید یک بار شخصی کد QR است که می تواند اسکن شده در درب.

دولت های محلی نیز ممکن است تعیین دیگر در معرض خطر امکاناتی از قبیل کتابخانه و بیمارستان و رستوران و یا کلیساها.

فرد اطلاعات وارد شده در یک پایگاه داده نگهداری می شود توسط تامین اجتماعی خدمات اطلاعات برای چهار هفته قبل از آن به صورت خودکار حذف شده و با توجه به کره جنوبی وزارت بهداشت و رفاه.

پیش از اجرای سیستم جدید این وزارتخانه در حال آزمایش این سیستم در 17 امکانات از جمله سرگرمی, نقاط, کلیساها, کتابخانه ها, رستوران ها و بیمارستان.

برخی از دولت های محلی در حال حاضر اجرا مشابه QR مورد نیاز پس از کلوپ شبانه شیوع بیماری که منجر به حداقل 270 موارد مطرح شده و ترس از موج دوم از عفونت.

Seongdong-gu, یک منطقه در شهر سئول تاسیس QR کد سیستم در 172 امکانات با توجه به منطقه ،

“من فکر می کنم مشتریان احساس امن تر به اطلاعات شخصی اداره می شود و تحت کنترل دولت است به صورت جداگانه توسط ما” گفت: Cheon Min-woo که مدیریت یک کافی نت در Seongdong-gu.

شین No-ah a 19 ساله دانشجوی دانشگاه بود که در بازدید از اینترنت کافه گفت: سیستم مناسب بود و این ارزش حفظ حریم خصوصی در تجارت.

“در مورد نقض حریم خصوصی مسئله ما فقط به ما شماره تلفن همراه, پس از آن ضروری است برای دولت به ردیابی coronavirus موارد است.”

گزارش Daewoung کیم و Soohyun میلی آمپر; گزارش های اضافی توسط Minwoo پارک; نوشتن توسط Josh Smith; ویرایش توسط ریچارد Pullin

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de