کره جنوبی به دنبال دستگیری سامسونگ وارث در پی پروب

سئول (ایسنا) – کره جنوبی دادستان درخواست حکم بازداشت علیه سامسونگ, گروه وارث Jay Y. Lee آنها گفت: در این تحقیقات از یک بحث 2015 ادغام و اتهام تقلب حسابداری در یک مظنون به تلاش برای کمک به او جانشینی در نظر دارد.

فایل عکس: Samsung Electronics معاون رئیس Jay Y. Lee, در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در دفتر شرکت ساختمانی در سئول کره جنوبی, مه 6 سال 2020 است. REUTERS/Kim Hong-Ji/استخر/عکس

حرکت جادوها تازه مشکل برای لی که اگر دستگیر چهره یک بازگشت به زندان را فقط یک کمی بیش از دو سال پس از آزادی از زندان در فوریه 2018.

لی در حال حاضر چهره محاکمه به اتهام رشوه خواری با هدف برنده شدن پشتیبانی برای موفقیت بیمار گروه ایلخانی Lee Kun-hee که درگیر جمهور سابق Park Geun-hye و صرف یک سال در بازداشت تا مورد رشوه خواری به حالت تعلیق در آمد در سال 2018 است.

دادستان گفت: آنها به دنبال لی دستگیری در سوء ظن از قیمت سهام دستکاری و حسابرسی قانون نقض در میان سایر جرایم.

در بیانیه ای لی وکلا ابراز “تاسف عمیق” در دادستانی تصمیم به دنبال دستگیری او اضافه کرد که او تا به حال به طور کامل همکاری با این تحقیقات در حالی که سامسونگ قرار بود از طریق مدیریت بحران.

سهام سامسونگ الکترونیک شد تا با 0.4% outperforming افزایش از 0.2% در معیار KOSPI .KS11.

دادستان باید بررسی شده است مشکوک به تقلب حسابداری در شرکت دارویی سامسونگ بیولوژیک (207940.KS) پس از کره مالی ناظر شکایت این شرکت ارزش شده بود باد 4.5 تریلیون وون ($3.7 میلیارد دلار) در سال 2015.

دادستان ادعا نقض کمک افزایش ارزش عمده آن صاحب Cheil Industries که شمارش لی به عنوان آن بالا سهامدار و ادغام با سامسونگ C&T عملا برگزاری شرکت Yonhap news agency گفت.

سامسونگ درخواست بررسی خارج از این تحقیقات به وزن اعتبار کیفرخواست و سئول در منطقه مرکزی ایرباس است پس لازم است مراحل آن را در بیانیه ای گفت.

ماه گذشته دادستان سوال Lee, 51, بیش, آخرین بررسی است. او همچنین عذرخواهی برای یک سری از مجادلات اطراف خود را برنامه ریزی جانشینی.

لی سال در بازداشت به دنبال جدا کردن اتهامات که او رشوه پارک به پیروزی حمایت دولت برای 2015 ادغام کمک کرد که تشدید کنترل خود را از کره جنوبی بالا کنگلومرا.

گزارش Heekyong یانگ Hyunjoo جین و جویس لی; ویرایش توسط کلارنس فرناندز

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر