کره جنوبی هسته ای ایران بازدید ایالات متحده در میان شعله ور تنش با شمال

سئول (ایسنا) – کره جنوبی ارشد هسته ای ایران دیدار خواهد کرد مقامات در واشنگتن در روز پنج شنبه در میان شعله ور تنش با کره شمالی پس از پیونگ یانگ منفجر درون کره رابط دفتر و تهدید به اقدام نظامی است.

فایل عکس – ایالات متحده فرستاده ویژه کره شمالی Stephen Biegun حرکت دست با کره جنوبی با همتای Lee Do-hoon در طول جلسه خود را در وزارت امور خارجه در سئول, کره جنوبی در 21 اوت 2019. REUTERS/Kim Hong-Ji/استخر

Lee Do-hoon را اعلام نشده سفر آمد روز پس از کره شمالی منفجر مشترک دفتر رابط در کائسونگ در نزدیکی کره جنوبی, مرز اعلام کرد برای پایان دادن به گفت و گو با جنوب و گفت: این امر بازگشت نیروهای نظامی به مناطق مرزی و مبارزه برای یک سال 2018 قرارداد صلح بین دو کشور رهبران.

لی انتظار می رود که برای رایزنی با مقامات ایالات متحده از جمله معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun که تا به حال منجر denuclearisation مذاکرات با کره شمالی و کره جنوبی در رسانه ها گزارش شده است. او همچنین انتظار می رود برای دیدار با سفید, خانه مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین.

کره جنوبی وزارت امور خارجه کاهش یافته است به نظر. کره جنوبی دبیر مطبوعاتی ریاست جمهوری گفت: لی سفر برنامه ریزی شده بود برای مدت زمان طولانی با رد گزارش های رسانه ای که او در بازدید از عنوان فرستاده ویژه.

تلویزیون کره جنوبی فیلم نشان داد Lee ورود در واشنگتن دالس فرودگاه بین المللی در چهارشنبه شب که در آن او کاهش یافته است به نظر به خبرنگاران گفت.

پیونگ یانگ به طور فزاینده توبیخ سئول را خواستار تعامل به عنوان تلاش برای راه اندازی مجدد اینتر-کره ای اقتصادی پروژه های غرفه با توجه به تحریم های بین المللی طراحی شده برای مهار شمالی هسته ای و موشک های برنامه.

تنش های رشد کرده با پیونگ یانگ در نظر گرفتن موضوع بیش از جداشدگان در جنوب ارسال تبلیغات جزوات به کره شمالی.

چند پناهنده رهبری گروه به طور منظم ارسال آگهی حامل پیام های مهم از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد اغلب همراه با مواد غذایی $1 صورتحساب مینی رادیو و میله های USB حاوی کره جنوبی درام و اخبار.

این Rodong Sinmun رسمی روزنامه از شمال حاکم حزب کارگران گفت: تخریب دفتر رابط بود “اولین مرحله اقدام” در آن “جنگ مقدس” با هدف مجازات مقامات سئول برای چشم پوشی به پناهنده انتخاباتی.

“این یک آهن چکش از عذابى سخت پرداخت به کسانی که با داشتن خالی در حالی که به دنبال رویاهای پنهان سیاست خصمانه” آن گفت: در یک تفسیر.

این روزنامه همچنین فرار یک سری از مقالات و عکس های حمل عصبانی شهروندان عادی خواستار قصاص و تعهد به ارسال anti-جنوب جزوات طول مرز.

گزارش Hyonhee Shin; ویرایش توسط لینکلن جشن.

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de