SpaceX, Nasa Mission: فضانورد کپسول اسکله با ایستگاه فضایی


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ما فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken باید لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

اژدها خود کپسول – عرضه و توسط بخش خصوصی SpaceX شرکت و لبه آنها را به پورت در بالا پرواز آزمایشگاه تعظیم بخش است.

مردان باید منتظر نشت و فشار چک به پایان خواهد رسید قبل از آنها می توانند پیاده و پیوستن به روسیه و خدمه آمریکایی در حال حاضر در ISS است.

هرلی و Behnken راه اندازی از فلوریدا در روز شنبه.

این اولین بار پس از بازنشستگی شاتل نه سال پیش که آژانس فضایی آمریکا فرستاده است تا فضانوردان از خاک خانه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ماموریت نشانه آغاز یک دوره جدید است که در آن ناسا خواهد بود خرید خدمات حمل و نقل از بخش تجاری. بیشتر آن را به خود و کار با وسایل نقلیه است که اجرا به و از ایستگاه.

این انجام خواهد شد که در این مورد توسط شرکت هایی مانند کالیفرنیا SpaceX ساز و برگ است که به رهبری tech میلیاردر Elon Musk.

تایید اژدها پیوست در ISS آمد در 14:16 به وقت گرینویچ (15:16 BST) کمی جلوتر از برنامه 422km (262 کیلومتر) بالاتر از مرز بین چین شمالی و مغولستان.

این یک فرایند کاملا اتوماتیک; هرلی و Behnken تا به حال هیچ نیاز به درگیر – اگر چه آنها تا به حال تمرین برخی از کتابچه راهنمای پرواز در رویکرد.

SpaceX پرواز اولین تظاهرات آن از خدمه جدید خودرو در سال گذشته است که تا به حال تنها یک ساختگی روی. این یورش اولین بار است که برای حمل انسان است.

هرلی و Behnken کار در ماموریت برای تست پردازنده سیستم و به انتقادات و پیشنهادات خود را برای مهندسین.

SpaceX و ناسا نیاز به تمیز crewed تظاهرات به طوری که آنها می تواند به سرعت حرکت می کند به مرحله بعدی این شرکت $2.6 میلیارد دلار قرارداد که شش خدمه “تاکسی” پرواز رخ می دهد و با اولین احتمال دارد در پایان ماه اوت.

زمانی که هرلی و Behnken وارد ISS آنها ادعا می کنند که ستاره ها و خطوط پرچم سمت چپ بر روی پلت فرم توسط اعضای این آخرین ماموریت شاتل در سال 2011.

این دو فضانورد به نام خود اژدها کشتی در زمان مفتخر سنت از ما spacefarers. آنها آن را به نام “تلاش” در بخش, به مناسبت دوره جدید مجموعه توسط ناسا و شرکای تجاری آن بلکه به اذعان گذشته سهم به فضایی آمریکا تلاش توسط شاتل اندور که در آن هر دو هرلی و Behnken خدمت در اواخر 2000s.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

[email protected] و من در توییتر دنبال: @BBCAmos

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>