خوان مدینه ایسنا

بزرگترین پرچم اسپانیا مگس در نیمه کارکنان در طول یک مقام رسمی 10 روز عزاداری دوره در مادرید.

مادرید — اریک فریمن کردن دوچرخه خود را در مادرید پلازا, Colón, طول می کشد از گوشی خود و جرقه بزند یک عکس از بزرگترین اسپانیایی پرچم تکان دادن در نیم ماست.

اسپانیا درگیر شده است در 10 روز ماتم ملی اختصاص داده شده به بیش از 27,000 زندگی از دست رفته در اینجا به کوروناویروس.

“من می خواستم برای گرفتن این اختلال از این لحظه به یاد داشته باشید که ما به عنوان یک ملت در یک مقام رسمی دولت از عزاداری وجود جریان لحظه شادی که ما تجربه رفتن به کافه” فریمن گفت.

عزاداری دوره — طولانی ترین در اسپانیا تاریخ معاصر — است که تا حد زیادی نمادین است. پادشاه فیلیپ ششم که ریاست آن را یک دقیقه سکوت. بیش از 14,000 پرچم در ساختمان های دولتی و کشتی های نیروی دریایی را کاهش داد و به نیمه کارکنان. مقامات محلی بین نژاد های مختلف روبان در بناهای تاریخی و مردم را آویزان پرچم مزين به روبان سیاه از بالکن.

اما این نمادهای مشترک و اندوه هستند تا حدودی ناسازگار در یک لحظه اسپانیا در حال ظهور است از اروپا دقیقترین مستند و بسیاری از اسپانیایی ها مشتاق هستند برای از سرگیری زندگی عادی. نمادها نیز تبدیل به سیاسی. فقط دو هفته پیش راست Vox حزب به رهبری یک 6,000-ماشین کاروان از معترضان از طریق پلازا, Colón, تکان دادن, اسپانیایی, پرچم به سرزنش دولت برای آن coronavirus پاسخ.

پابلو Blazquez دمینگوز

گتی ایماژ

مردم در انتقاد از دولت را coronavirus پاسخ موج پرچم در یک تظاهرات سازماندهی شده توسط far-right Vox, پارتی, on May 23.

نخست وزیر پدرو سانچز تصویب عزاداری دوره که از پایان ژوئن 6, بعد از آمدن تحت انتقاد شدید از احزاب مخالف و از خانواده های قربانیان است. بیشتر از همه او متهم شده است که در حال حرکت بیش از حد دیر به ممنوعیت تجمع جرم اجازه می دهد این ویروس به گسترش غیر قابل کنترل است. سانچز شمارنده است که انگلیس و ایتالیا و فرانسه که بیشتر مرگ و میر زمانی که آنها اعمال شده مستندات خود را.

[بستگان covid-19 قربانیان فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت اسپانیا]

اسپانیا به نظر می رسد برای بدست یک ویروس. پس از ماه از تماشای آن روزانه مرگ و میر رشد — نیاز به یک پیست اسکیت تبدیل می شود به یک سردخانه و مرکز کنوانسیون به تعمیرشده اروپا به عنوان بزرگترین میدان بیمارستان — کشور گزارش جدید مرگ و میر در چند روز گذشته هفته است.

هنوز هم اسپانیا مرگ و میر 27,127 مردم یکی از بالاترین در جهان از نظر جمعیت است. رسمی برنمی اضافی 19,218 مرگ و میر در خانه های سالمندان گزارش شده توسط مقامات منطقه ای است. دولت, حسابداری, بیش از حد شده است تلخی بحث برانگیز است.

سانچز و دیگر مقامات مبهوت خود در مراحل Moncloa کاخ, صندلی اسپانیایی, دولت به رعایت دقیقه سکوت در هفته گذشته. “درد و به رسمیت شناختن همه از اسپانیا به کسانی که فوت کرده اند از covid-19,” سانچز توییتی. “حافظه خود را همیشه با ما است.”

هیچ کشور دیگری مشاهده است جمعی عزاداری برای قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس برای یک دوره طولانی است. در ایالات متحده رئیس جمهور تهمت دستور داد پرچم ها در ساختمان های فدرال و آثار کاهش به نیمی از کارکنان به مدت سه روز در ماه مه. در اسپانیا خود را در تاریخ اخیر این رویداد بی سابقه است. کشور مشاهده شده سه روز عزاداری در ماه مارس 2004 برای نزدیک به 200 قربانیان هماهنگ حملات بمب گذاری در مادرید قطار رفت و آمد.

دیوید راموس

گتی ایماژ

خواهر و برادر, ماریا دل کارمن, ایزابل و فرانسیسکو Baltanas می گویند آخرین خداحافظی به مادر خود که درگذشت covid-19 در سن 85 در سابادل اسپانیا.

در عین حال هر چند سانچز مذاکرات در مورد “همه از اسپانیا” ادای احترام به کسانی که فوت کرده اند, بسیاری از کشور متمرکز شده است در از دست دادن زندگی است. ملی عزاداری دوره همزمان با دوره نشاط به عنوان کشور کست کردن محدودیت های سفت و سخت از گذشته 2 1/2 ماه.

فریمن 52 ساله آمریکایی که زندگی در اسپانیا برای 14 سال گفت: تسکین بسیاری احساس می کنید با لغو محدودیت کوزه با از دست دادن اسپانیا را تجربه کرده است.

“این جدی به فکر می کنم که چگونه بسیاری از فوت در طول بحران. ما همه گرسنه به بازگشت به حالت عادی” او گفت:. “بحران احساس می کند از راه دور و غیر واقعی اگر یکی نبوده است لمس آن است.”

هفتاد درصد از این کشور در فاز 2 از چهار مرحله انتقال به خارج از سلول است. دو تا از بزرگترین شهرهای مادرید و بارسلونا, هستند, بیشتر, پشت, اما هفته گذشته آنها بازگشایی کافه ها از سر گرفته کاهش ظرفیت خدمات مذهبی و شروع به کوچک اجازه می دهد گردهمایی های اجتماعی.

اسکوتر سگ-واکر و دوچرخه سواران و جاگر آشکارا اشغال خطوط در مادرید معابر اصلی با موانع در حال گسترش ورزش-دوستانه فضاهای که احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

[آیا می خواهید به ورزش در اسپانیا ؟ شما باید صبر کنید برای تغییر است.]

رستوران ها هنوز ممنوع از باز کردن خود را در فضاهای داخلی و نیاز به محدود کردن خود را به صندلی در فضای باز. بسیاری در مادرید به طور کامل رزرو شده برای اولین آخر هفته بازگشت.

“پیدا کردن یک رستوران دشوار بود. من تا به حال سعی کنید خوب 10-12 مکان گفت:” 22 سال سن آندرس لوپز که ملاقات با یک گروه از دوستان شنبه شب در 8:30 p. m. — اوایل اسپانیا را به طور منظم شام ساعت 10 شب “از ما خواسته شد به ترک زمانی که ما به نوبه خود به پایان رسید در 10 که قطع ما شب کوتاه و به ما یادآوری می کند که زندگی هنوز هم به حالت عادی اگر چه ما گاهی اوقات به نظر می رسد که فراموش کرده ام.”

در حالی که پیشخدمت عینک ماسک و خدمت جداول جدا شده توسط شش فوت بسیاری از unmasked مشتریان استقبال دوستان با آغوش و بوسه.

“تنها چیزی که تغییر کرده بود که ما نمی باید یک منو فیزیکی یا روغن و سرکه برای ما سالاد روی میز است که چیزی بیش از یک ناراحتی جزئی,” لوپز گفت.

مارتا پرز

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک پیشخدمت در خدمت شام در یک رستوران در بارسلونا.

خوان مدینه

ایسنا

مردم لذت بردن از آب و هوای آفتابی در تازه بازگشایی پارک رتیرو مادرید.

40-چیزی که زن به nines که تنها می خواستم برای شناسایی خودش را به عنوان نادیا با عجله به او 10 p. m. شام رزرو با دوستان است اما متوقف به انتقاد از سانچز دولت است.

“این مسخره است که آنها در حفظ و گسترش دولت از زنگ و نه اجازه دادن به ما تا به حال,” او گفت: انعکاس نگرانی رو به رشد است که اسپانیا و احزاب حاکم باید طولانی مدت در وضعیت استثنایی به گسترش قدرت خود را به تصویب احکام علاقه های انتخاباتی خود را پایه. “این همه دستکاری. گسترش دولت از زنگ فقط در خدمت به منافع دولت.”

اسپانیا تقسیم شد سیاسی قبل از ویروس رسید. پس از دو دور از انتخابات سال گذشته موفق به نشان می دهد یک برنده سانچز را حزب سوسیالیست بنیاد هم شکننده اقلیت ائتلاف در ماه ژانویه با چپگرای پودموس با حمایت منطقه ای و ناسیونالیستی ، آنها مواجه شدید مخالفان از محبوب حزب محافظه کار و راست Vox.

[اسپانیا بود یک بار تصور می شود سیستم ایمنی بدن به راست. Vox اثبات است در غیر این صورت.]

دولت را از دست داده و همه گیر شده و بیشتر علوفه برای نقد. احزاب مخالف می گویند آنها می خواهند به رسمیت شناختن کسانی که فوت کرده اند — اما با تاکید بر این تصور است که دولت مقصر است.

در این قطبی محیط زیست, آن را سخت برای پیدا کردن نمادهای عزاداری که کل جمعیت پذیرای.

“وجود دارد یک احساس است که پرچم شده است اختصاص راست. آن را تبدیل به تحریک آمیز گفت:” ایزابل لاما بود که راه رفتن سگ خود را در نزدیکی میدان کولون. “اما این غم و اندوه و نه سیاسی. آن را کاملا متفاوت است.”

سانچز صحبت می کرد به “جنگ پرچم” در مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه. پرچم “پارچه ای است که نماد یک ملت بافته شده با 47 میلیون موضوعات” گفت: با اشاره به جمعیت اسپانیا “که نشان دهنده همه جهان را به هم ایجاد یک پروژه برای یک کشور مشترک است و هیچ کس حق ندارد به استفاده از در برابر دیگران است.”

مانو فرناندز

AP

مردم تشخیص یک دقیقه سکوت برای covid قربانیان در سل مربع در مرکز شهر مادرید, on May 27.

چهار picnicking این هفته در سایه پلازا, Colón پرچم گفت که در حالی که آنها مشتاق بودند تا با هم پرچم دار آنها را مناسب نشان داده و غم و اندوه حلق آویز در سراسر کشور.

“من نمی دانم که هر کسی شخصا در مردم اسپانیا است اما یک حس از دست دادن و در سراسر کشور گفت:” لوسیا Lobo, 23 برجسته چگونه مدرک کارشناسی ارشد خود را تجربه خراب شد با این بیماری همه گیر. “من فکر می کنم ما در حال عزاداری تمام احساس از دست دادن.”

دیگران گفت: آنها مطمئن نبودند تهدید ویروس فروکش کرده بود به اندازه کافی برای این کشور به سوگواری به درستی.

“این باعث می شود من بسیار ناراحت کننده برای دیدن جمعیت از مردم است. ما می توانیم ادای دین با یک مراسم بزرگ در آینده” لاما گفت. “این زمان هنوز. ما هنوز هم رنج می برند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de