اسپانیا برای باز کردن مرزها به بسیاری از بازدید کنندگان اروپایی در ژوئن 21

مادرید (ایسنا) – اسپانیا خواهد بازگشایی مرزهای خود را به بسیاری از بازدید کنندگان اروپایی از ژوئن 21, 10 روز زودتر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده دولت گفت: در یک کاهش بیشتر از coronavirus محدودیت اما یک هفته بعد از برخی از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

فایل عکس: نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز صحبت می کند و در طی یک جلسه به درخواست یک ششم تمدید وضعیت اضطراری در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در پارلمان در مادرید اسپانیا 3 ژوئن 2020. دنی Duch/استخر کرج

یکی از پر بازدید ترین مقصد اسپانیا فرستاده است مخلوط سیگنال را در زمانی که از آن خواهد بازگشایی مرزهای خود را به عنوان آن را در تلاش برای فریب بازگشت گردشگران داشتن اعلام تاریخ های متعددی در هفته های اخیر.

از ژوئن 21 – زمانی که اسپانیا در وضعیت اضطراری به پایان می رسد – این اجازه خواهد داد که ورود بازدید کنندگان از اتحادیه اروپا و در نزدیکی مرزهای منطقه شنگن است که همچنین شامل کشورهای غیر اتحادیه اروپا از جمله سوئیس و نروژ اسپانیایی وزیر خارجه Arancha Gonzalez Laya توییتی.

بازدید کنندگان از خارج از اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن قادر خواهد بود برای دیدار اسپانیا از 1 ژوئیه هر چند که لولا در کشور خود بهداشت عمومی وضعیت Laya گفت.

اسپانیا مرزهای در حال حاضر بسته به گردشگران و کسانی که معاف از ورود بان کی مون باید صرف 14 روز در قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش COVID-19 که تا کنون به کشته شدن بیش از 27000 نفر در کشور است.

“گردشگری یک بخش کلیدی برای بهبود اقتصادی” نخست وزیر پدرو سانچز گفت: “ما جلسه. “ما شده اند قادر به گوشه ای از این ویروس در کشور ما و در قاره اروپا… اما خطر ناپدید شده است.”

سانچز گفت: اسپانیا مرز زمینی با پرتغال باقی خواهد ماند بسته تا ژوئیه 1 به دلیل لیسبون درخواست کرده بود آن است.

کمیسیون اروپا توصیه شده در روز پنج شنبه که منطقه شنگن کشورهای که به طور معمول هیچ مرز چک آسانسور کنترل ژوئن 15.

پس از اسپانیا در سه ماه وضعیت اضطراری به پایان می رسد در ژوئن 21, پوشیدن ماسک در مکان باقی خواهد ماند اجباری تا زمانی که درمان یا واکسن برای COVID-19 بیماری های ریوی ناشی از ویروس یافت می شود.

اسپانیا اجازه خواهد داد که گردشگران آلمانی شروع به بازدید از آن جزایر بالئارس از دوشنبه به عنوان یک برنامه تست.

سانچز همچنین گفت: در روز یکشنبه برنامه ریزی شده بسته کمک برای نجات اسپانیا در بخش خودرو خواهد مجموع 3.7 میلیارد یورو اضافه کرد که جزئیات بیشتری را اعلام خواهد کرد در روز دوشنبه.

این مستند دارای چکش فروش خودرو در اسپانیا در ماه گذشته Nissan Motor Co [7201.T] گفت: آن را خواهد دید از آن 3,000-نیروی کار گیاهان در بارسلونا. دولت گفته است که سعی خواهد کرد برای معکوس کردن این تصمیم است.

گزارش توسط جوآن Faus; ویرایش توسط Gareth Jones

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de