اسپانیا سلطنت متزلزل توسط خوان کارلوس مخفی سوئیس ثروت

معشوق سابق را ضبط مکالمات تیره مالی معاملات پخش در سراسر صفحات و میراث در خرابه.

ظهور تکان دهنده از اتهامات فساد مالی و پول شویی در برابر سابق اسپانیا خوان کارلوس باید شک و تردید بیش از این بسیار در آینده سلطنت خود را تحت پسر پادشاه.

خوان کارلوس به نظر می رسید مجموعه ای به رفتن به پایین در تاریخ به عنوان رهبر که به طرز ماهرانه ای هدایت اسپانیا از دیکتاتوری به دموکراسی پس از مرگ ژنرال فرانسیسکو فرانکو در سال 1975 اما 82 ساله خصوصی در فعالیت های مالی باعث شد که دو دادگاه سوالات در سوئیس و اسپانیا.

چرا Felipe شده است نیرنگ

پس از خوان کارلوس استعفا در پاسخ به شایعات در مورد خود را رسوا زندگی شخصی در سال 2014 پادشاه به دنبال قطع یک contrastingly تلخ رقم به که خود را بزرگتر از زندگی در یک کشور که در آن سلطنت کند نه لذت بردن از سطوح بالا پشتیبانی می کند.

اما فیلیپه نام نیز مرتبط شده است به زندگی لوکس bankrolled توسط پدرش دریایی میلیون ها باعث خواستار اصلاحات و پاسخگویی بیشتر. پادشاه در حال حاضر تحت فشار خود را به فاصله از پدرش.

پس سلطنتی دنباله پول

در سال 2018 سوئیس دادستان در واکنش به رسانه ای شایعات در مورد خوان کارلوس را مبهم ثروت و راه اندازی تحقیقات و بازجویی سابق-پادشاه سوئیس مبتنی بر وکیل مشاور مالی و سایر همکاران از جمله یک زن عاشق کرینا zu Sayn-ویتگنشتاین.

دادستان ایو Bertossa جاری درخواست مراکز در $100 متر (£80m) هدیه به خوان کارلوس از پادشاه عربستان سعودی در سال 2008 و اینکه آیا آن را در ارتباط با اعطای €6.7 میلیارد دلار قرارداد برای یک کنسرسیوم برای ساخت راه آهن با سرعت بالا از مدینه به مکه سه سال بعد.

آقای Bertossa کشف شده است وجود دو صندوق های دریایی متصل به حساب های بانکی سوئیس.

یکی پاناما-بر اساس Lucum بنیادراه اندازی برای دریافت $100m هدیه از اواخر شاه عبدالله که منحل شد و در سال 2012 تقریبا با کل مقدار اصلی اهدا به Ms zu Sayn-ویتگنشتاین آلمانی متولد بازرگان است.

Ms zu Sayn-ویتگنشتاین دارای یک قرارداد امضا شده توسط Juan Carlos نشان می دهد که اهدای یک “غیر قابل فسخ هدیه” و نه پول شویی طرح بلکه می گوید او پرداخت پول قرض داده به او از Lucum به خرید یک جفت از آپارتمان استفاده شده توسط او و خوان کارلوس در سوئیس رفت و آمد مکرر از Villars.

دیگر صندوق Fondation Zagatkaثبت شده در لیختن اشتاین و که ذینفع اولیه است Álvaro de Orleans. او پسر عموی دور از پادشاه است که مورد سوال توسط آقای Bertossa چرا بیش از آن حساب دریافت چند میلیون پرداخت از خارج از کشور کسب و کار می پردازد در حالی که توپخانه بیش از €5 متر در پرواز جت خصوصی مورد استفاده توسط خوان کارلوس.

آقای ده Orleans ادعای او کمک کرده است تا پادشاه از حس “افتخار خانواده” و Zagatka میلیون ها همه خود را.

در ماه ژوئن دادستان اسپانیا به دادگاه عالی اعلام کرد از آغاز تا کنون رسیدگی به خوان کارلوس در کشور خود به ایجاد که آیا شاه سابق می تواند متهم را از هر گونه جرائم مربوط به عربستان پول است. شاه سابق باقی مانده است مصون از پیگرد قانونی برای هر گونه اقدام متعهد قبل از 2014 کناره گیری.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

هنگامی که آن شروع به رفتن اشتباه برای Juan Carlos?

نکات و شایعات خوان کارلوس را زرق و برق, شیوه زندگی اتهام امور خارج از زناشویی و لینک به معامله فاسد-ساخت بودند مکرر در طول سلطنت خود را. اما اسپانیا در جریان اصلی رسانه ای و سیاسی تا حد زیادی نگاه راه دیگر تا یک آوریل 2012, حادثه فرود آمد پادشاه در حالی که به دنبال یکی از احساسات خود را: شکار.

او شکار گراز یا گوزن در خانه اما فیل ها در بوتسوانا در زمانی که نرخ بیکاری در اسپانیا به حال در صدر 24 درصد در بدترین رکود اقتصادی پس از خوان کارلوس به حال سرنشین این کشور به دموکراسی است.

خوان کارلوس را شکست ران و هنگامی که او تا به حال به پرواز به اسپانیا پوشش خود راز گردش دمیده شد.

شکار بدبختی آمد و در مدت کوتاهی پس از جدا رسوایی که درگیر پسر پادشاه در قانون Iñaki Urdangarin در یک بررسی تقلب که در نهایت او را دیدم آمریکا در سال 2018 است.

قبلا نرم رسانه ای علیه Juan Carlos. اسپانیایی ها به زودی اطلاع داد که شاه خود را به حال شده است در بوتسوانا با, عاشق, Ms zu Sayn-ویتگنشتاین با برگه پرداخت توسط عربستان نجیب زاده.

  • پادشاه اسپانیا متاسفم برای سفر شکار
  • شاهزاده خانم اسپانیایی پاک مالیاتی در دادگاه

یک سری از مشکلات سلامتی و مداوم شایعات در مورد زندگی شخصی خود منجر به تصمیم به کناره گیری به نفع پادشاه در ماه ژوئن 2014. اما بدترین بود و در عین حال برای آمدن به تازگی با عنوان “بازنشسته پادشاه”.

بمب بر روی نوار

در سال 2018 آنلاین, روزنامه El Español منتشر شده یک سری از مقالات بر اساس ضبط مکالمات بین Ms zu Sayn-ویتگنشتاین و جثه Villarejo سابق پلیس محقق در حال حاضر در زندان است. نمیدانستند خوان کارلوس سابق عاشق Villarejo تا به حال عادت ضبط مکالمات با ثروتمند و قدرتمند است.

صحبت کردن به او در لندن خانه در سال 2015, Ms zu Sayn-ویتگنشتاین توصیف آنچه که او مدعی بود به خوان کارلوس را دست و پا چلفتی تلاش برای شستن پول. او نوشته خود را در به طور ناگهانی به گفته او شده است با استعداد یک ملک به ارزش €3m توسط پادشاه مراکش قبل از اینکه از او خواسته به تصویب آن به پادشاه سابق اسپانیا.

“آنها می گویند:” او نمی خواهید به دادن همه چیز به عقب’. اما اگر من آن را پول شویی و بد رفتن به زندان” Ms zu Sayn-ویتگنشتاین شنیده می شود گفت: در نوار است. او سپس ادعا کرد که اعضای اسپانیا CNI سرویس اطلاعاتی تا به حال سازماندهی یک کمپین ارعاب برای فشار به شرکت های عامل.

“شاه هیچ مفهوم از چه قانونی است و چه چیزی نیست” خانم zu Sayn-ویتگنشتاین گفت.

  • سرمایه داران و تجارت: در اروپا کار royals

نوار led به طور مستقیم به باز کردن تحقیقات در ژنو و در ملی اسپانیا دادگاه. اسپانیایی استعلام شده است, گرفته شده توسط دیوان عالی کشور آن را به عنوان تنها نهاد قضایی مجاز به پروب شاه سابق.

آسیب بیشتر به royals

در حالی که چرخ عدالت به نوبه خود به آرامی و ممکن است هرگز منجر به خوان کارلوس قرار می گیرد در جایگاه رسانه ها floodgates باز کرده اند در مورد پادشاه سابق را نبر.

روزنامه اسپانیایی ال پایس به طور سنتی سرسخت خوان کارلوس حامی نشان داد که چگونه او پرواز به سوئیس در سال 2010 به دست کشیدن بر روی درب از ثروت خود را به مدیر و دست او را در یک کیف حاوی $1.9 متر به صورت نقدی به او گفته بود یک هدیه از حاکم بحرین.

شاید بیشترین آسیب را برای اسپانیا سلطنت به عنوان یک موسسه بود که وحی در ماه مارس که Felipe شده بود به عنوان یک نام ارثی ذینفع Lucum و Zagatka بودجه منجر پادشاه کنونی اعلام کرد که او با رد هر گونه اقتصادی ارث خوان کارلوس ممکن است برای او آماده شده.

در یک اقدام بی سابقه بیانیه سلطنتی اسپانیا خانوار آن را نیز اعلام کرد که خوان کارلوس دیگر نمی خواهد او اعطا کمک هزینه سالانه برخی €200,000 رسمی از بودجه دولت است. Juan Carlos شده است دیده نمی شود پس.

آنچه ممکن است در آینده اتفاق می افتد ؟

شاه سابق هیچ ایمنی در سوئیس بدون در نظر گرفتن تاریخ از هر گونه جنایات پس از آن باقی مانده است دیده می شود اگر دادستان Bertossa را دراز اتهامات علیه او.

در مورد اسپانیایی دیوان عالی کشور درخواست بسیاری از کارشناسان بر این باورند که شاه سابق را برای جلوگیری از اتهامات عنوان بسیاری از جرائم مقام خود کناره گیری.

اسپانیا در کنگره بیش از حد است که تا کنون رای دادند در مقابل یک اقلیت و جناح چپ و احزاب منطقه ای که مایل به تشکیل یک کمیسیون تحقیقی به منشاء خوان کارلوس دریایی ثروت.

اما آنچه که از پادشاه آینده در کشور است که نظرسنجی ها نشان می دهد که تقسیم نسبتا به طور مساوی از وسط در مانده سلطنت?

سه روز پس از اعلام این خبر بود که او پس از پدرش ثروت پادشاه صحبت در تلویزیون به آدرس زیر اسپانیایی مستند با توجه به Covid-19 pandemic, ساخت هیچ اشاره ای رسوایی به عنوان یک اقلیت پر سر و صدا از شهروندان ضرب دیده گلدان در بالکن در اعتراض خانواده سلطنتی رفتار.

آنچه باید Felipe انجام دهید ؟

در طول هفته های اخیر سلطنتی خانواده است حاضر به اظهار نظر در هر یک از این آیات در مورد آنچه در آن در حال حاضر اشاره به عنوان خوان کارلوس را “زندگی خصوصی”.

اما گزارش ها از میلیون ها یورو در حال تحویل به خانواده سلطنتی Zarzuela اقامت توسط خوان کارلوس و استخدام دستیاران – و ظهور جدید نوار که در آن Ms zu Sayn-ویتگنشتاین اظهار داشت که شاه سابق با استفاده از ثروت خود را برای پرداخت تمام هزینه های خانواده “نقد” – آیا کمی برای کمک به پادشاه فاصله خود را از گناهان پدر خود را.

برخی استدلال می کنند که Felipe نیاز به مراحل بیشتری را نسبت به شکستن تمیز با گذشته است.

نخست وزیر پدرو سانچز به تازگی اعتراف کرد که اتهامات وارد علیه Juan Carlos شد “نگران کننده” و این که او در حمایت از اصلاح قانون اساسی در مفهوم مطلق ایمنی برای اسپانیا و رئیس دولت است.

خوزه آنتونیو Zarzalejos برجسته طرفدار اسپانیا سلطنت و سردبیر سابق از royalist روزنامه ABC گفت: پادشاه مجبور به برداشتن گام های بیشتر برای تضمین آینده خود را در تاج و تخت از جمله “حذف فیزیکی” خوان کارلوس از Zarzuela کاخ.

“فیلیپه باید کامل توضیح عمومی به جامعه اسپانیایی و او نیز باید در نظر عمومی اعلام درآمد فقط به عنوان سیاستمداران منتخب انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de