اسپانیایی PM سانچز به گسترش مستند آخر زمان به 21 ژوئن

بارسلونا (ایسنا) – نخست وزیر اسپانیا گفت: کشور نیاز به 15 روز بیشتر از مستند تا 21 ژوئن “را به پایان برساند با این بیماری همه گیر یک بار و برای همه” و او از مجلس برای تصویب نهایی هفته دو فرمت به ماندن در خانه قانون است.

“ما تقریبا به دست آورد آنچه که ما مجموعه ای را به انجام” پدرو سانچز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به عنوان او با ابراز شدید امداد که تعداد موارد جدید COVID-19 در اسپانیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه این ویروس به طور چشمگیری کاهش یافته بود.

از 21 ژوئن یک دولت ملی اضطراری به پایان خواهد رسید و با آن مستند شهروندان اجازه می دهد به حرکت آزادانه در مناطق خود. از 1 ژوئیه شهروندان قادر خواهد بود به حرکت در سراسر کشور است.

اسپانیا تلفات افزایش در روز یکشنبه به 27,127 وزارت بهداشت گفت: در حالی که تعداد COVID-19 عفونت افزایش 96 یک شبه به 239,429.

اسپانیا تحمیل یک وضعیت اضطراری در 14 مارس که شامل سخت مستند که تحت آن مردم می توانند خانه های خود را ترک تنها برای خرید مواد غذایی به دنبال مراقبت های پزشکی و یا برای شغل که آنها نمی تواند از خانه کار می کنند. کودکان در ابتدا محدود داخل در تمام طول روز. محدودیت هستند که به تدریج کاسته.

با وجود مخالفت های اخیر مستند فرمت از احزاب راست و تظاهرات در سراسر اسپانیا سانچز زده است مقابله با کاتالان های جدایی طلب حزب Esquerra Republicana د کاتالونیا (ERC) که باید تضمین خود دولت اقلیت امنیت از حمایت کافی برای گسترش مستند.

سانچز هشدار داد مردم به رها کردن خود گارد گرفت و گفت که هنوز هم یک خطر شیوع بیماری های جدید. مقامات در تلاش بوده اند به سرعت عمل می کنند زمانی که موارد یافت می شود.

در شمال آفریقا تحت محاصره سئوتا مقامات بهداشت و درمان در روز یکشنبه دستور اجباری جداسازی 121 مردم پس از 12 نفر از COVID-19 تایید شد در یک منطقه.

گزارش گراهام Keeley; ویرایش شده توسط الکساندرا هادسون و فرانسیس کری

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>