گزارش ویژه: میخانه و همه گیر – به طور منظم تامین کنندگان صاحب شناور در مستند

لندن (العالم) – وقتی گرینویچ مستمری ساخته شده بود در سال 1827 دختر که تبدیل به ملکه ویکتوریا بود 8 ساله و جان کوئینسی آدامز خدمت به عنوان ششمین رئیس جمهور ایالات متحده است.

میخانه صاحبخانه Tadgh بری می ایستد در خارج از گرینویچ بازنشسته میخانه که بسته شد به سرعت گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) لندن, انگلستان 21 مه سال 2020 است. تصویر گرفته شده در 21 مه سال 2020 است. نیوکمپ/

پس از میخانه در شرق لندن پایان جان سالم به در دو جنگ جهانی از جمله بمب گذاری است که مسطح خانه های بعدی به آن چهار وبا شیوع و ویرانگر اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از یک قرن پیش.

آن نیز جان سالم به نوع دیگری از سوختگی: یک دهه کاهش در صنعت است که به کشته شدن هزاران نفر از بارها. کار در کلاس صنوبر محله است که مدتها پیش buzzed با کارگران از نزدیکی اسکله حمل و نقل در تیمز هنگامی که خانه را به بیش از 340 بارها. امروز فقط 12 باقی می ماند.

در حال حاضر مستمری بگیران در عین حال یکی دیگر از تهدید وجودی. در 20 مارس نخست وزیر بوریس جانسون دستور بستن بریتانیا بارها و رستوران ها به سرعت گسترش رمان coronavirus که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 50 ، 000 نفر در بریتانیا است. پس از اعلام مالک, Tadgh بری بسته مستمری باریک درب های چوبی و راه می رفت دور از میخانه که او به ارمغان آورد به زندگی به دو سال پیش است.

او در پشت سمت چپ نوع مکانی که در آن مدرسه ایست اندرز متوقف دور در 4 ساعت به صورت روزانه خود را پاینت. که در آن سر تاجران راه می رفت 20 دقیقه از فولادی و شیشه ای آسمان خراش ها از اسکله قناری مالی منطقه. محلی که در آن عضو پارلمان Apsana بگوم و فعالان می تواند گاهی اوقات خال خال در یک میز کنار پنجره.

تحت مستند به طور منظم به کاهش مجازی میخانه شب با دوستان در زوم و انفرادی پیمانه نیم لیتری پشت درهای قفل شده خود انزوا و محروم از مکان به طوری مرکزی به انگلیسی, زندگی اجتماعی, کلمه, میخانه, مخفف است خود نام اصلی: “خانه های عمومی.”

بارها و لندن بارها در خاص – برچسبها زیادی در فرهنگ عامه است. “گروهی” یک در حال اجرا BBC اپرا صابون حول محور یک سوراخ آبیاری به نام ملکه ویک. هری پاتر وارد Diagon Alley لندن جادوگری emporium, از طریق یکی دیگر از داستانی میخانه به نام چکه کن دیگ.

زمانی که coronavirus همه گیر رخ داد بسیاری از استرالیایی ها توییتی که آنها می خواستند به “رفتن به وینچستر خوب سرد پاینت و صبر کنید برای همه این ها به بیش از ضربه.” که یک خط از فرقه کمدی “شان مردگان” که در آن قهرمان eponymous باقی مانده از تهاجم انسان زنده توسط پناه در یک میخانه لندن به نام وینچستر میخانه.

“میخانه وجود دارد به دفع chilblains تنهایی برای بسیاری از مردم” گفت: Alistair فون شیر, 39, یک میخانه لندن مؤلف و فن بازنشسته که علامت خرس یک نقاشی از یک میخ در پا, در نیروی دریایی سلطنتی مستمری از دو قرن پیش.

“آن را احساس می کند آن را احساس لندن آن را لمس نشده زمان,” او گفت:. “شما نوشیدن آن در جو است که بخشی از آنچه که باعث می شود کامل میخانه.”

تاثیر بسته شدن آن موج از طریق جامعه میخانه پایدار.

بازنشسته است که بخشی از یک شبکه کسب و کارهای کوچک است که تکیه بر یک دیگر. بری خود گوشت از قصاب در Bethnal Green برخی از آبجو خود را از یک آبجوسازی در تاتنهام حال و ودکا و جین از شرق لندن مشروب شرکت.

سه ماه پس از خاموش کردن دولت به نظر می رسد به حرکت به سمت بازگشایی این کشور بارها به عنوان تابستان خواند و coronavirus عفونت قرار می گیرند. در حال حاضر این مستمری صندلی چوبی و اسباب بازی مخمل خواب دار قرمز نیمکت خالی هستند و آن را سخت به تصور کنید زمانی که آنها را کامل و بار دیگر با مصرف کنندگان نشستن آرنج به آرنج تکیه در نزدیک به چت الدین از میخانه.

بری می گوید او می تواند احساس ارواح از گذشته در بازنشسته. این روزها آن را احساس می کند مانند آنها نگه داشتن شرکت با ارواح در حال حاضر بیش از حد.

صاحب

در سال 1807 شرق هند حوض شرکت پاک زمین که بعدها خانه مستمری razing یک تراس brickmakers’ کلبه و تخمگذار از خیابان ها به نام پس از شرکت مدیران: چاه Woolmore و پنبه.

پس از همه مقدسین کلیسا ساخته شده بود در سال 1823 زمین غرب dan levy خیابان – نام دریاسالار انگلیسی که اسیر یک کشتی جنگی آمریکایی در طول جنگ استقلال – شد به حراج گذاشته شده توسط vestry. و در سال 1827 جیمز Hammack از Mile End ساخته شده گرینویچ بازنشسته عمومی ،

وقتی بری یافت مستمری دو سال پیش او در عشق با سقوط کرد هنوز دوست داشتنی كاشي خارج از کلاس دوم-ساختمان ذکر شده یک مارک که برای شناسایی ساختار تاریخی و معماری اهمیت است. داخلی از سوی دیگر تا به حال دیده اند ،

“آن را خارج از محل. آن را زیبا” گفت: Barry 36 ساله هنر و صنعت آبجو طرفدار است که تا به حال بیش از یک دهه در پشت نوار در دیگر بارها. “نبود بنابراین زیبا درون.”

حتی اگر برخی از مردم محلی گفت: این محل به نظر می رسید لعنت به دلیل یک رشته از بدشانسی صاحبان بری دیدم بالقوه در بازسازی محله است. و او آمد به فکر می کنم از خود را به عنوان مستمری آخرین شانس.

“زیر لایه سبز رنگ, من می دانستم که دارد,” او گفت:.

پس از چند ماه از کار بری بازگشایی میخانه تبدیل آن از یک ناهنجار یک اتاق مشروب خور به راحتي هاب منطقه مسکونی. او می خواهم پرتاب قلب خود را به نوارایی. او به سفارش بهترین دوست خود یک نجار برای بازسازی نوار چوبی و انجام بسیاری از خزه سبز پوشش (رنگ) خود را. اما او را پاک نمی میخانه گذشته: در مردان, توالت, قهوه ای صدای زیر عکس ها نشان می دهد مردان در کلاه و سه قطعه لباس در خارج از یک تکرار از گرینویچ بازنشسته در زیر نشانه ای برای “تیلور Walker & Co.” و “اله تنومند & Porter.”

جامعه مورد استقبال قرار بازنشسته با آغوش باز. اما در این سال و حتی قبل از خاموش شدن بار بود که به میخانه. یک هفته قبل از اینکه به طور موقت بسته شدن درهای خود را بری نوشت: در این مستمری Facebook page: “سخت شروع به سال بارها. خشک ژانویه بازدید ما با همان زور به عنوان یک پیک به صورت. ماه فوریه بود تا هیچ کس می تواند arsed خود را به ترک خانه/تخت. در حال حاضر در ماه مارس Coronavirus زده از ترس به یک ملت است.”

بسته شدن چپ او خرد.

“در لحظه ای که میخانه فقط جلال واحد ذخیره سازی. از آن جایی که من مسائل را نگه داشته است, اما من نمی توانید به استفاده از آن گفت:” در ماه آوریل است.

در آن زمان او در حال صرف یک ماه در خانه مراقبت از خود را 2 سال با پسر Zephan و در انتظار مستند. اما به عنوان وضعیت بدتر در بریتانیا او نمیفهمد آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از او را به باز دوباره.

“بارها خواهد بود یکی از آخرین چیزهایی که مجاز به عقب بر گردیم به حالت عادی چون آنها در نظر گرفته نمی شود یک بخش ضروری از زندگی – اگر چه آن بستگی دارد که چگونه شما را در آن نگاه کنید,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها ضروری است.”

دولت را تعیین مشروب فروشگاه به عنوان ضروری کسب و کار و آنها باز مانده است در این مستند. برخی از کارخانه های لبنی و بارها به تازگی بازگشایی به فروش الکل برای غذای آماده تنها.

به حفظ مشغول بری شروع به ارائه هفتگی سرپرستی آبجو طرح را به دوستان و مشتریان. او خواستار آن را “خوب رها کردن” و بسته های جعبه از شش دست برداشت کرافت آبجو در یک باغ ریختن کار در کنار همسر او که یک طراح مد و Zephan.

“مردم فکر:” من خرید از این مرد. این هزینه ممکن است یک زن و شوهر از نشخوار بیشتر, اما من در کمک به او برای زنده ماندن و بیرون آمدن از طرف دیگر,'” بری گفت. او معمولا شاد چهره تبدیل غم انگیز هنگامی که درباره میخانه امور مالی.

“شما نمی توانید به طور کامل متوقف مخارج خود را,” او گفت:. “شما می توانید کردند کارکنان خود را و بسته خود را درب, اما صاحبخانه است که هنوز هم می خواهید به پرداخت می شود.”

به طور منظم

برای دیو Gurney یک بازنشسته معمولی زندگی می کند که در اطراف گوشه از میخانه خاموش قرار دادن مکث در بسیاری از دوستی است.

“من نمی دانم که بسیاری از مردم در اطراف در اینجا تا زمانی که من شروع به رفتن به آن میخانه” گفت: Gurney, 42, که زندگی در این منطقه به مدت 11 سال است. قبل از این مستند او صرف حداقل سه بعد از ظهر یک هفته در بازنشسته. در حال حاضر خود را به طور منظم جدول جمع آوری گرد و غبار در گوشه ای کنار جعبه های مقوایی پر از ظروف.

او نوشیدن همسر 70 ساله شرق Ender که هر کس می داند که به عنوان “قدیمی جک” نیست پدید آمده از تخت خود را در سراسر خیابان را به جز برای گفتن Gurney از طریق ایمیل اسلات که او را به انجام همه حق است.

آن را احتمالا بهترین گفت: Gurney که نگرانی در مورد تلفات این ویروس ممکن است در مرد است.

Gurney, که با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس نرم افزار برای دولت شده است به اشتراک بری آبجو خدمات تحویل. او احساس می کند یک حس وفاداری به میخانه و بری و او شده است به دنبال پس از ساخت و ساز در طول مستند.

“شما می توانید به کسی بگویید که می داند که چگونه برای اجرای یک میخانه,” او گفت:. “راه او تزئین شده آن را انجام داده و تلاش او را در آن قرار دهید.”

ماه گذشته Gurney متوقف شد توقیف میخانه با خود 4-year-old daughter به صرف چند ساعت با بری در حالی که او در حال عکس برای این مقاله. بری خواست اگر او با بهره گیری از این هفته را انتخاب آبجو که برجسته انگلستان IPA از افت فشار دم.

او راننده سرشونو تکون دادن اما سپس افزود: “این همان است.”

تامین کننده

دو ساعت در شمال میخانه در Upwell انگلستان Yvan ست از نشاط خوب آبجو یکی از بری تامین کنندگان. شیث به انگلستان آمد از استرالیا در سال 2006 به کار در فناوری اطلاعات و تبدیل اشتیاق به هنر و صنعت آبجو – یا آنچه که او ترجیح می دهد, مدرن, آبجو – به یک شرکت.

در سال 2014 او با تشکیل پرچم دزدان خوب آبجو که او ساخته شده از “من و یک ون و یک یخچال حمل و نقل کانتینر.” شش سال بعد شرکت توزیع دارای پنج وسایل نقلیه 14 نفر پرسنل و بیش از 300 مشتریان از مغازه ها به میخانه.

در حال حاضر کارکنان خود را در حال تمام کردند و ست بازمانده در اعطای کوچک او را از خود مقامات محلی.

“این یک قطره در اقیانوس – اما بسیار خوش آمدید قطره در اقیانوس, به دلیل آن را یکی دیگر از £10,000 من می تواند پرداخت به حذفی,” the 40-year-old گفت. “ما همه در این الگوی برگزاری که در آن جریان نقدی در این صنعت متوقف شده است. و ما به امید و انتظار برای جریان نقدی برای بازگشت, که در حال رفتن به میخانه مانند مستمری بازگشایی و آوردن پول در درب.”

او فکر می کند این صنعت نمی بینم بهبودی کامل برای حداقل یک سال از هم اکنون تا زمانی که وجود دارد به خوبی مستقر واکسن اما او فکر می کند بارها را تحمل خواهد کرد.

“وجود خواهد داشت برخی, تاثیر, اما آن را نمی خواهد طولانی مدت, مرگ, بارها,” او گفت:. “این سخت است برای انجام همان در زوم.”

سیاستمدار

در ابتدا این بیماری همه گیر کوروناویروس چپ بندگان عجله برای مراقبت از دستياران نیازهای فوری مانند ارائه بسته های غذا و دارو به افراد آسیب پذیر و افراد مسن. اما با گذشت زمان در مستند موج دوم نیاز به ضربه لندن: نیاز ناشی از انزوا.

“تنهایی multigenerational” گفت: Gabriela Salva Macallan, 37 محلی عضو شورا در لندن Tower Hamlets قصبه که در آن میخانه واقع شده است. “انزوا در جامعه ما – و نه فقط در Tower Hamlets – بسیار گسترده تر مشکل است.”

Macallan گفت: بارها نقش محوری در لندن بافت اجتماعی با ایجاد فضاهای که مردم را از اقوام مختلف اجتماعی کلاس ها و آموزش و پرورش با هم به جشن می گیرند و به commiserate. او گفت: آنها همچنین می تواند کمک به ساکنان که از طریق ترک سقوط جامعه – آنهایی که ممکن است معاشرت آنلاین و یا ارسال خود را تأیید کند.

“جامعه بارها واقعا بخش مهمی از شرق لندن گفت:” Macallan که بزرگ شد در نزدیکی Bethnal سبز و چرخه پایین dan levy خیابان در مسیر خانه. “این سخت است برای مردم برای پیدا کردن جامعه فضای که در آن آنها می توانید ملاقات و آن را تبدیل به سخت تر و سخت تر در Tower Hamlets.”

متصدی بار

برای بری, خانواده, میخانه تاریخ شخصی است. اواخر پدر بزرگ در شرق لندن بود و در آرزوی باز کردن یک نوار.

“این فقط به نظر می رسید بنابراین حق” گفت: Trudy بری, 26, Tadgh که شوهر خواهر bartended چهار روز در هفته و مشغول به کار به عنوان یک DJ در جای دیگر از شب های دیگر.

بازنشسته نشسته در یک منطقه مسکونی که بدان معنی است که کارکنان در خدمت همان مردم بیش و بیش از این نوع به طور منظم که ممکن است تا به حال یک روز بد و می خواهید به صحبت کردن با متصدی بار در مورد آن.

افرادی که بسته به میخانه در مرکز لندن یا هیپ شرق لندن محلات Dalston و Hackney فتیله “وجود دارد رفتن به دیدار با دوستان” او گفت:. “آنها نمی رفتن وجود دارد برای اینکه دوستان شما.”

بازنشسته بیشتر از یک مدرسه قدیمی cockney پرنیان. “شده اند وجود دارد کارکنان که در میانهی شب به طول انجامید بسیار طولانی به این دلیل که آنها می آیند با این ذهنیت که آنها فقط وجود دارد برای خدمت آبجو,” او گفت:.

در مستند او را پر او زمان انجام ورزش کلاس و در حال اجرا است. او می گوید: او در دست نیست اواخر شب اما او نتواند صحبت که جامعه از مردم است. چند messaged او در Instagram اما اکثریت میخانه مراجعان نیست آنلاین, او گفت:.

قبل از او برادر خریداری جای آن “تا به حال یک بیت از یک شهرت” او گفت:. دعوا نیست دقیقا نادر است. “ما هنوز هم مردم در آینده و گفت:” این جای زیادی تغییر کرده است.'”

میخانه عاشق

قبل از Tadgh بری در زمان بیش از این جای گرینویچ بازنشسته اجرا شد-و “خیلی وحشی می گوید:” Alistair فون شیر های لندن انتشارات مؤلف.

در سال 2016 فون شیر نوشت: نقد میخانه تحت مالک قبلی هشدار مشتریان بالقوه کردن کار پس از پاینت. “بیت از یک اشتباه,” او نوشت. “گریم یک اتاق آبخوری بسیار استقبال شد و به بالا از آن همه خاموش, یکی از دوستدار فوتبال سگ در زمان sh*t روی مبل. من نوشید من پاینت به سرعت و به سمت چپ.”

اما بری به بازنشسته دوم زندگی است. در حال حاضر فون شیر می گوید: راه رفتن در اطراف پشت, پیر مقدسین کلیسا و پایین dan levy خیابان آن را احساس می کند مانند شما پله به عقب در زمان. پررنگ تیلور واکر فونت احتراما به میخانه ورودی در خدمت به عنوان یک یادآوری از فقط چند مستقل از موسسات مانند مستمری زنده ماندن تا امروز. تاسیس در Limehouse در 1730 تیلور Walker & Co. Ltd. در حال حاضر بخشی از بریتانیا بزرگترین زنجیره ای از بارها و حذفی گرین پادشاه که فروخته شده به یک دلار هنگ کنگ شرکت در سال گذشته است.

“بازنشسته احتمالا اولین میخانه که من بازگشت به” فون شیر گفت. “من دقیق در مورد مبارزه مستقل بارها چرا که به اعتقاد من در آنچه که آنها در حال انجام است. آنها در حال ارائه است که تاسیسات که شبانی لینک به مردم و حیاتی برای جامعه است.”

آینده

تا زمانی که ساقه عکس برای این داستان چند هفته پیش صاحب بری تا به حال نشده است به مستمری پس از او قفل درهای خود را در ماه مارس است.

“این حقیقی او گفت:” نگاه کردن به اطراف در خالی توقیف فضا. در یک گوشه ای غفلت سرخس drooped وری نیمی از برگ های آن زرد است. سنگی, یک گربه سیاه و سفید با یک قلب به شکل پچ بر روی قفسه سینه خود را از آنها بری تماس میخانه ترین مکرر بازدید کننده بود که هیچ جا دیده می شود.

او مذاکره تخفیف در اجاره است و ماندن امیدوار.

“من فکر می کنم ما بود خوب,” او گفت:. “ما می آیند از طرف دیگر از آن است. پس از بارها انجام دهید در نهایت بازگشایی مردم خواهد بود از جان گذشته برای رفتن به آن مکان. آنها خواهید بود در برای برخی از شلوغ ترین هفته آنها همیشه به حال.”

گزارش Reade لوینسون; ویرایش توسط Kari Howard. گزارش اضافی توسط Andrew r. c. Marshall در لندن است.

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net