افزایش سرقت خودرو در استمفورد

استمفورد — سنبله بزرگ سرقت خودرو در این شهرستان باعث شده است تا پلیس را به یاد ساکنان خود را برای دریافت کلید fobs از اتومبیل های خود را قبل از قفل کردن آنها را برای شب.

از آوریل 3 به 14 آوریل در مجموع 14 وسایل نقلیه گزارش شده به سرقت رفته در استمفورد دستیار رئیس پلیس تام Wuennemann گفت. در طول مدت زمان مشابه سال گذشته تنها دو وسیله نقلیه گزارش شده به سرقت رفته است.

“من می خواهم به یاد مردم برای قفل کردن اتومبیل های خود را و نه خود را ترک های arrow و یا کلید fobs در آنها” Wuennemann گفت.

احتمالا وجود دارد بسیاری از عوامل در زمان جرم ولگردی و قانونی شکنی با افرادی که گذاشته شده نیاز به پول به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به دنبال اتومبیل به سرقت و پیدا کردن مقدار زیادی از فرصت ها است. تقلب در بیمه ممکن است بازی یک عامل بیش از حد اگر چه Wuennemann پذیرفته شده است که شده است وجود دارد هیچ شواهد تا این لحظه نشان می دهد که مورد است.

سه خودرو گرفته شد در یک شب در اوایل این ماه از بین خودروهای ولوو در خیابان گل تلفونی جنایات اموال Sgt. شان Scanlon گفت. که مورد شده است اما حل و فصل با دستگیری سه مظنون 19 ساله در استمفورد مرد و دو نوجوان پسر, او گفت:.

شش تن از باقی مانده 10 اتومبیل به سرقت رفته بودند را افزایش داد, از سمت غرب و از جمله از ویرژیل خیابان و Fairfield خیابان. دو نفر دیگر گرفته شده از مرکز شهر آدرس و یکی به سرقت رفته بود بالا ریج و دیگر در این یارو.

اما سه اتومبیل به سرقت رفته بودند در شب, پلیس گفت:.

“از صحبت با افسران در اداره پلیس شهر نیویورک آنها را دیده اند ملک جنایات رفتن تا 35 (درصد) به 40 درصد” در coronavirus همه گیر Scanlon گفت.

“ما را تجربه نکرده است که در اینجا در عین حال اما ما شاهد یک چشم انداز مثبت از سرقت وسایل نقلیه در آغاز این ماه در مقایسه با سال 2019,” او گفت:. “اکثریت قریب به اتفاق, اگر نه همه از این وسایل نقلیه به سرقت رفته بودند سمت چپ قفل با کلید fobs چپ در ماشین.”

یک خودرو سرقت یک شبه از مارس 16 به 17 آوریل بود و به نوعی او گفت:. دو قفل اتومبیل های پارک شده در یک پارکینگش اما کلید یدکی fob به یکی از خودروهای باقی مانده بود, دیگر, او گفت:. دزد به سرعت متوجه شدم که fob کلیدی متعلق به ماشین های دیگر و آن را در زمان Scanlon گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im