گسترش گرد و غبار سنگ بر روی زمین می تواند کربن را از هوا محققان می گویند

شناخته شده به عنوان افزایش هوازدگی سنگ فرایند شامل لایه بندی سنگ خرد بر روی خاک. زمانی که سیلیکات یا کربنات مواد معدنی موجود در گرد و غبار حل شدن در آب باران کربن دی اکسید است کشیده شده از جو به راه حل به شکل یون های بی کربنات. این یون های بی کربنات هستند و در نهایت شسته شده توسط رواناب به اقیانوس که در آن آنها به صورت کربنات و مواد معدنی و ذخیره سازی کربن خود را به طور نامحدود.

این مطالعه پنج شنبه منتشر شده است برای اولین بار است که تجزیه و تحلیل با استفاده از مدل سازی و شبیه سازی به منظور برآورد پتانسیل فردی کشورها برای جذب کربن از طریق افزایش سنگ هوا.

به عنوان ملت ها در سراسر جهان در تلاش برای کاهش تغییرات آب و هوایی آن را به اندازه کافی برای کاهش دی اکسید کربن و متان و دیگر گازهای گلخانه ای تولید می شود که انسان سوزاندن سوخت های فسیلی ،

کربن در حال حاضر در جو است برداشته شود دانشمندان می گویند اگر سازمان ملل برای جلوگیری از میانگین جهانی دمای سطح از عبور از آستانه خطر ناک: 2 درجه سانتیگراد (3.6 فارنهایت) بالاتر preindustrial سطوح. این نقطه فراتر از آن است که کارشناسان هشدار می دهند در مورد خطرناک و غیر قابل برگشت تغییر در این سیاره است. 2015 پاریس توافق پشتیبانی شده توسط هر عمده اقتصاد به جز ایالات متحده آمریکا تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار کاهش شدید در انتشار گازهای گلخانه ای و همچنین حذف از بین 2 میلیارد و 10 میلیارد تن دی اکسید کربن در هر سال برای رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

“گسترش گرد و غبار سنگ در زمین های کشاورزی ساده و عملی CO2 کاهش رویکرد با پتانسیل برای افزایش سلامت خاک و تولید مواد غذایی” گفت: David Beerling مدیر Leverhulme مرکز برای کاهش تغییرات آب و هوایی و نویسنده سرب از مطالعه. “تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد بزرگ ساطع سازمان ملل — چین آمریکا و هند دارای بیشترین پتانسیل برای انجام این کار تاکید بر نیاز خود را به این چالش است.”

محققان اشاره می کنند که کشورهای پیشرفته سنگ weatherization دارای بیشترین پتانسیل نیز بسیار به از دست دادن به عنوان سیاره گرم. “چین ایالات متحده و هند همه در معرض خطر تغییر آب و هوا و حاصل افزایش سطح آب” مطالعه گفت. “خود را بالا خطرات ناشی از آسیب های اقتصادی و اجتماعی و اختلال در ارائه انگیزه برای خلاق co-طرح های کشاورزی و سیاست های آب و هوا.”

کشورهای اروپایی کمتر ظرفیت برای حذف CO2 از طریق افزایش راک weatherization از چین ایالات متحده و هند زیرا آنها کمتر از زمین های کشاورزی. کشورهای اروپایی با بیشترین پتانسیل برای حذف دی اکسید کربن از طریق افزایش راک weatherization نیز بزرگترین قطره چکان: آلمان, اسپانیا و لهستان مطالعه گفت.

محققان می گویند هزینه افزایش راک weatherization است که قابل مقایسه با دیگر طرح های پیشنهادی برای حذف دی اکسید کربن از جمله جداسازی است که در آن گاز CO2 است که به عنوان اسیر آن ساطع شده از یک نیروگاه یا یک کارخانه و جذب می شود به یک مایع یا جامد و ذخیره می شود. اما گسترش گرد و غبار سنگ بیش از زمین های کشاورزی حمل سود اضافه شده است که می تواند کمک به بازسازی رو به وخامت خاکهای کشاورزی در بسیاری از نقاط جهان می شود.

هنوز هم محققان اذعان نظری خود را تجزیه و تحلیل نیاز به مدت طولانی در دنیای واقعی آزمایش. و آنها نگرانی که تقاضا برای سنگ گرد و غبار ممکن است افزایش معدن یا سنگ زنی عملیات که به نوبه خود می تواند به اندازه کافی مصرف انرژی به حساب برای 10 تا 30 درصد از مقدار CO2 دستگیر شده است. لایه بندی گرد و غبار در کشاورزی خاک نیز نیاز به مدیریت دقیق برای اطمینان از فلزات و سایر ترکیبات آلی هستند اضافه شده به محصول مزارع آنها گفت.

کشاورزان به مدت طولانی استفاده شود سنگ آهک به زمینه های خود را برای کاهش اسیدیته و مواد مغذی در آفریقا و برزیل و مالزی است. پیشرفته سنگ هوا جایگزین آهک خرد شده کلسیم و منیزیم غنی از سیلیکات سنگ.

پخش كردن, سنگ های آتشفشانی بر روی زمین های کشاورزی نه تنها دارای پتانسیل برای حذف دی اکسید کربن است اما چندین مزایای جانبی دانشمندان گفت. عمل نمی کند رقابت با استفاده از زمین های کشاورزی — در واقع آن را می تواند به افزایش کیفیت خاک را بهبود محصول و کاهش نیاز به کودهای مصنوعی. سنگ سمت چپ بیش از معدن و یا ساخت و ساز — “ضایعات سنگ” — می تواند برای این کار استفاده از ایجاد یک دلیل برای بازیافت آن, محققان گفتند.

اندونزی و برزیل که منتشر می کنند بخش کوچکی از کربن دی اکسید تولید شده توسط ایالات متحده و چین نیز دارای پتانسیل بسیار خوبی برای حذف CO2 این راه چرا که آنها درصد زیادی از زمین های کشاورزی و به دلیل آب و هوای گرمسیری می تواند سرعت بخشیدن به فرآیندهای درگیر در هوازدگی دانشمندان گفت.

“ما گذشت امن در سطح گازهای گلخانه ای گفت:” جیمز هانسن یک شریک در این مطالعه و مدیر آب و هوا علم و آگاهی و راه حل های برنامه در دانشگاه کلمبیا را زمین موسسه. “برش سوختهای فسیلی بسیار مهم است اما ما نیز باید استخراج CO2 اتمسفر با امن و مقیاس پذیر کربن دی اکسید راهنمای استراتژی برای خم شدن و جهانی CO2 و منحنی حد آینده تغییر آب و هوا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de